این زن 24 ساله به نام که به دروغ بیان “ما مطلقا هیچ چیز اشتباه است” و این که مدیریت تهدید به پلیس تماس بگیرید.

“که آنچه که در آمریکا در حال حاضر” لئونارد گفت: “ما حتی از انجام هر کاری اشتباه بیرون رفتن برای غذا خوردن با خانواده خود را تنها در تلاش به صرف کمی از وقت با کیفیت. شما نمی توانید لذت بردن از غذا خوردن ندارم.”

Chipotle رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان Niccol گفت: این شرکت به دنبال این وضعیت است.

“ما در حال حاضر در حال بررسی این حادثه مربوط به داریوش لئونارد در فلورانس کارولینای جنوبی” Niccol در بیانیه ای گفت به ایندیاناپولیس ستاره. “ما یک سیاست تحمل صفر برای تبعیض از هر نوع و ما را به حالت تعلیق مدیر ما در حالی که ما انجام یک تحقیق کامل. من شخصا رسیده به داریوش و من متعهد به حصول اطمینان از اقدام مناسب صورت گرفته است پس از بررسی نتیجه می گیرد.”

2018 NFL دفاعی rookie از سال گفت: متهم خندید که آنها در سمت چپ رستوران.

“این امتیاز سفید ما در حال صحبت کردن در مورد” لئونارد گفت. “هیچ مرد سیاه و سفید [که] می توانید نشستن وجود دارد و خوردن مسالمت آمیز بدون اینکه دلیل برفلد. ما می دانیم که اگر آن مدیر را به نام پلیس حق در آن وجود دارد و ما می دانم آنچه را که باید رفت.”

“فقط شلیک مدیر است که به انجام همه چیز را” لئونارد گفت. “چه شما باید انجام دهید این است که بروید بیرون و در ادامه برای نشان دادن یک جامعه متنوع است که که ما که هستیم. و این چیزی است که من می خواهم آنها را انجام دهید: من می خواهم آنها را به گام تا و یک گام رو به جلو را به تغییر دهید, به جای فقط عذرخواهی.”

لئونارد ESPN گفت: که او ناهار خوری با برادرش, برادرش و دختر و دو نفر از دوستان. او گفت: مدیریت رفتار را تغییر زمانی که او به او گفت که او بود.

“آن شخص است که شما باید به کسی که در چشم های عمومی است که آنها نگاه کردن به دریافت درمان به همان اندازه” لئونارد گفت. “علاوه بر این من در حال بازی فوتبال و یا هر چیز من یک انسان است. من می خواهم به درمان می شود, به عنوان هر کس دیگری.”

در Instagram تصویری, لئونارد با اشاره به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضاتی که صورت گرفته در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

“ما خسته از این,” او گفت:. “ما از آن خسته. و خانواده سفید افراد خانواده را درک نمی کنند آنچه که ما از طریق رفتن. این بسیار نا امید کننده است. بسیار خسته کننده است. خانواده احساس نمی کند و ما لعنت درد. اگر خانواده نشستن در ما لعنت کفش برای یک روز و تنها یک پیاده روی و واقعا احساس می کنم آنچه که ما از طریق میشم خواهد چیزی را درک.

“خانواده من از آن ساخته شده است. ما نمی. و من از آن خسته شده,” او ادامه داد. “خانواده دیدن پلیس ما را می کشد. Y’all دیدن همه بی عدالتی که ما از طریق رفتن. من آن زندگی می کنند. در روز و روز را. و من f—— خسته از آن است. بله من ناراحت است. من از آن خسته.”

بارگیریها با صدور بیانیه ای روز شنبه در دفاع از خود ستاره linebacker: “داریوش تجربه نشان می دهد که مبارزه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید و رنگ چهره هر روز. آن را نیز نشان می دهد که چرا ما نیاز به اقدام جدی از ما رهبران دولت اجرای قانون کسب و کار و روزمره آمریکایی ها به پایان سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی و به ادامه این گفت و گو مهم در مورد چگونه برای الهام بخشیدن به تغییر مثبت در کشور ما است.”

جزئیات بیشتر در NFL:

دانلود رایگان مقالات