مرجان های رنگارنگ در واقع در حال مبارزه برای بقا

رنگارنگ مرجان ممکن است نگاه زیبا اما پر جنب و جوش رنگ افترا بقا روش اتخاذ شده توسط برخی که در حال مبارزه با تغییرات محیطی است.

در ریف مناطق در سراسر جهان “رنگارنگ سفید” است که در محدوده زمانی معین پدیده و اتفاق می افتد زمانی که مرجان ها تاکید کرد افزایش, اقیانوس گرم شدن و یا کمبود مواد مغذی است.

این فکر که مرجان به نوبه خود رنگی نئون رنگ زمانی که آنها در حال تلاش برای بهبود پایدار زندگی جلبک ها با توجه به تحقیقات جدید به رهبری دانشمندان دانشگاه ساوتهمپتون.

مرجان اند “همزیستی” و متقابلا سودمند تعاملات با دقیقه جلبک به نام zooxanthellae که در سلول های خود را. جلبک دریافت مواد مغذی و دی اکسید کربن از رابطه در حالی که مرجان در حال عرضه انرژی از محصولات فتوسنتز است.

تغییر در دما و حتی توسط 1C, به معنی شکننده همزیستی سقوط از هم جدا. بدون جلبک مرجان نوبت از سالم قهوه coloor به یک شبح سفید در یک فرایند شناخته شده به عنوان “مرجان سفید”.

بدون جلبک های مرجانی می تواند گرسنگی و مرگ. محروم از آن زنده بافت مرجان را سنگ آهک اسکلت چهره های فرسایش از محیط زیست است.

در یک توده سفید رویداد عنوان شده است اتفاق می افتد در ماه های اخیر در امتداد امتداد استرالیا دیواره بزرگ مرجانی در چند سال ریف می توانید شکستن قابل توجهی باعث از دست رفتن تنوع زیستی.

با این حال کشف شده است که مقصور مرجان می تواند تبدیل خود را و شروع به ساطع کردن یک پالت از رنگ نئون. تحقیقات جدید منتشر شده در روز پنج شنبه در مجله زیست شناسی کنونی یافت می شود که برخی از مرجان تولید خود را “ضد آفتاب” لایه به منظور جذب جلبک به بازگشت.

رنگارنگ سفید می تواند صرفه جویی در برخی از مرجان, اگر استرس آن است که نه بیش از حد شدید و یا طولانی مدت. Dr سیسیلیا d’angelo, مدرس مولکولی مرجان زیست شناسی در ساوتهمپتون بود که در بخشی از این مطالعه گفت: “سفید کننده است که همیشه حکم اعدام برای مرجان, مرجان حیوان می تواند هنوز هم زنده است. اگر استرس رویداد خفیف است کافی مرجان می توانید دوباره ایجاد همزیستی با جلبک شریک است.

“متاسفانه قسمت اخیر جهانی سفید ناشی از غیر منتظره آب گرم منجر به بالا مرجان مير ترک های مرجانی جهان در حال مبارزه برای بقا است.”

تغییر آب و هوا و “انفجار ماهیگیری” یک عمل است که stuns مدارس از ماهی و باعث می شود آنها را آسان تر به خالص را نابود صخره های مرجانی در سراسر جهان در 50 سال گذشته. ناسا گزارش داد که بیش از یک چهارم از جهان صخره های از دست داده شده اند و یک سوم دیگر در معرض خطر نابودی در سه دهه آینده.

در حالی که رنگ سفید ممکن است صرفه جویی در برخی از مرجان آن را به دور از یک راه حل است. که برای مقابله با گرمایش جهانی و بهبود سلامت اقیانوس های جهان است که تنها راه دانشمندان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>