کلرادو فرماندار Jared پلیس, خفه کردن, در حالی که در پاسخ به یک سوال در مورد افرادی که با تشبیه خود stay-at-home سفارشات – که در نظر گرفته شده به سرعت گسترش coronavirus – به نازیسم.

یک خبرنگار برای Grand Junction روزانه از نگهبان پرسید: آقای پلیس که یهودی است و از دست خانواده در هولوکاست چگونه او در پاسخ به انتقاد که دولت stay-at-home سفارشات – که در محل قرار داده شد در 25 مارس و در مجموعه ای به گذشته تا 26 مارس – شد شبیه به استبداد و “نازیسم” در یک نشست خبری.

خبرنگار گفت: “ما در حال شنیدن بسیاری از گزارش ها در اینجا, و من می دانم که من دیده ام برخی از مسائل در سطح ایالت در مورد همسایگان گزارش دیگر همسایگان به صورت زیر نمی سفارشات دیدن بسیاری از شورش در اینجا در برابر سفارشات خود شده اند که به نام استبدادی در برابر بخش بهداشت محلی سفارشات بودن در برابر نازیسم. چگونه شما واکنش نشان می دهند به که ؟

“چه چیزی به شما می گویند به کسانی که به وضوح نا امید شدن با این stay-at-home منظور؟”

آقای پلیس پاسخ داد: “به عنوان یک یهودی آمریکایی که از دست خانواده در هولوکاست, من جرم توسط هر مقایسه به نازیسم. ما قانون برای نجات زندگی – مخالف دقیق از کشتار 6 میلیون یهودی و بسیاری از کولی ها و کاتولیک ها و گی ها و لزبین ها و روس ها و بسیاری از دیگران است.”

با توجه به 9News کلرادو خانه رهبر اقلیت پاتریک نویل, مشخص stay-at-home سفارشات به عنوان “گشتاپو مانند ذهنیت” در یک محافظه کار بحث های رادیویی نشان می دهد.

دنور پست به نام آقای نویل به سوال در مورد بیانیه خود در نور از فرماندار تاریخچه نه تنها به عنوان اولین مرد یهودی از انتخاب به عنوان فرماندار در, کلرادو, اما آن مرد به خدمت به عنوان فرماندار در کشور است.

“من باید گفت استبدادی نه گشتاپو” آقای نویل گفت. “و من فکر می کنم استبدادی است که هنوز هم دقیق است.”

این سیاستمدار جمهوری خواه گفت که او و فرماندار صحبت چند بار از او ساخته شده نظر و گفت: فرماندار هرگز آن را آورده نشان می دهد هر گونه شکایت توسط فرماندار بودند تلاش خود را به “سیاسی یونجه از چیزی است که واقعا چیزی بود.”

پس از پاسخ به سوال خبرنگار در مورد سفارشات و مقایسه به نازیسم آقای پلیس تصریح کرد استدلال برای ضرورت خود را.

“ما می دانیم که این مراحل را دشوار و آن را یک مسابقه برای دیدن آنچه که شما می توانید دور با. این مسابقه به ببینید که چگونه به خوبی شما می توانید اقامت در خانه,” او گفت:.

“نه گفتن در خانه با داشتن احزاب تجمع شما در حال چسباندن آن به دولت است. شما در حال لغزش به Jared پلیس. شما در حال لغزش به خود را دلیل این که شما در حال قرار دادن خود و عزیزان خود را در معرض خطر, و شما در حال طولانی تر شدن درد و مشکلات اقتصادی که خود را همکار Coloradans صورت.


وی از ساکنان این دولت به اتحاد در برابر گسترش این ویروس.

“در حال حاضر زمان برای ما به عمل با وحدت عمل قادر به انجام بهترین که ما می توانیم به ماندن در خانه به جز زمانی که کاملا ضروری است به طوری که ما می تواند باز کردن زودتر از بعد طوری که ما می توانیم آزادی بیشتر سریعتر و نه بعد از آن و به طوری که ما می تواند ایجاد یک راه پایدار برای ما به عنوان یک دولت و به عنوان یک کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات