کالج ورزشی باید با استفاده از این زمان به درمان آن, خود زخم وارد

“شما فقط جای یک اتوبوس با هواپیما گفت:” ری لئون زنان و مربی فوتبال در مریلند است. “در آن طول می کشد یک ساعت و 20 دقیقه به پرواز به دیترویت. این شگفت انگیز است.”

که یکی از راه های به آن نگاه کنید. دیگران وجود دارد.

“آنچه همه ما نبود در حال حاضر در حال سوار شدن اتوبوس گفت:” نیکی Izzo-قهوه ای لئون را همتای غرب ویرجینیا. “این چیزی که من از دست بسیاری است که قادر به گرفتن بر روی یک اتوبوس و فقط به رقابت بپردازند.”

کنفرانس تجدید به صورت جدی آغاز شد 17 تابستان پیش زمانی که ACC شروع به خرناس اطراف بزرگ شرق است. گرد و غبار ممکن است حل و فصل حداقل تا حدودی. اما این بدان معنا نیست که حل و فصل حس می کند. می توان آن را ثابت ؟ در نظر اول دیوانه چشم انداز وجود دارد که در آن نفس بیش از حد و پرت تقریبا قاعده و نه استثنا.

کریقتن است در اوماها (روباز انتخابی). آن تیم رقابت در شرق. غرب ویرجینیا است که در 12 که در آن نزدیکترین جغرافیایی لیگ رقیب است ایالت آیووا. به عنوان کلاغ مگس که 746 مایل دور. وجود دارد یک کنفرانس که دارای مدارس در فلوریدا, پنسیلوانیا, Oklahoma, کانکتیکات, تگزاس, تنسی, کانزاس, کارولینای شمالی و اوهایو و لوئیزیانا. سلام, آمریکا, کنفرانس ورزشی? چی کار می کنی ؟

رمان coronavirus همه گیر است و قرار دادن همه چیز در مکث ورزشی گنجانده شده است. Izzo-قهوه ای و لئون فقط دو تا مربیان تلاش برای نگه داشتن تیم خود را با هم در تمام این عدم قطعیت است. اما کسانی که ورزش ممکن است استفاده از این زمان به مولد برای قرار دادن برخی از خمیر دندان در لوله. ما هم در حال حاضر به یک نفس است. پس از ما بازدم می تواند ما این سوال را بپرسید: آیا nonrevenue کالج, تیم های ورزشی از غرب واقعا نیاز به صرف پنج شب در تگزاس همه به نام بازی دو کنفرانس بازی ؟

“هنگامی که همه چیز را شکست هیچ کس از من پرسید درست است ؟” گفت: Izzo-قهوه ای که تصدی در غرب ویرجینیا گسترش 24 سال از بزرگ شرق روز. “ما عاشق بزرگ 12 فقط به عنوان راتگرز خواهد به شما بگویم که آنها عشق بزرگ ده. اما آیا هر یک از آن واقعا حس بسیار را? آن را نمی کند.”

نه اینطور نیست.

فصل گذشته لئون را Terrapins بازی بازی های کنفرانس در لینکلن, Neb., و شهر آیووا. Izzo-براون كوهنوردان بازی دو بازی های کنفرانس در تگزاس (Waco و آستین) و دو بیشتر در کانزاس (لارنس و منهتن). اگر ورزش کالج رزومه در پاییز — عمده “اگر” در این نقطه مشابه در انتظار سفر برای همه شیوه ای از تیم در همه شیوه ای از ورزش از تمام گوشه و کنار کشور است. آن را تبدیل به بسیار معمول است که ما فراموش می کنیم آن را مطلق دیوانگی است.

“ما نه به عنوان بد به عنوان شما ممکن است فکر می کنم” لئون گفت.

لئون دیدگاه در این مسائل. بیش از سه دهه پیش او شروع به تقسیم من فوتبال زنان برنامه در کریقتن. “ما یک لیگ,” او گفت:. نزدیک ترین بخش برنامه بود که هشت ساعت به دور است.

“ما را از همه جا,” او گفت:. از کریتون لئون رفت و به کلمسون زمانی که ACC نسبتا موجود پوشا از آتلانتا به مریلند. به نظر می رسد عجیب و جالب در حال حاضر با توجه به ACC اجرا می شود از فلوریدا به ماساچوست به ایندیانا و کنتاکی 15 مدرسه در 10 متحده است که به هم پیوسته. او مربی است در ایالت آریزونا و هاروارد. او می داند که در مورد سفر با تیم. او وارد شده مایل است.

“من مانند حرفه ای از پرواز با هم,” او گفت:.

اما باید بسیاری از سفرهای تواند پرواز ؟ و باید پرواز بود تا کنون ؟

سلب مسئولیت 1: من آرزو می کنم که ACC قدیمی بودند ACC (حتی منهای ایالتی فلوریدا) که بزرگ شرق مسابقات بسکتبال شامل سیراکیوز اما نه Marquette, کانکتیکات, اما نه DePaul و تگزاس که هنوز هم در همان کنفرانس به عنوان Texas A&M. صورتی که باعث می شود من مثل صدا می شه یک پیر مرد, خوب, متهم به گناه.

اما اجازه دهید بحث در مورد یک تحول به خوب ol’ روز نه به عنوان اشاره به نوستالژی اما به عنوان یک اشاره ای به منطق است. چه مفهوم است.

در حال حاضر هر گونه بحث از این نوع باید اذعان کرد که کالج ورزشی’ صفحات تکتونیکی تغییر همه کسانی که سال پیش به خاطر فوتبال که کشیده هر چیز دیگری با آن است. فوتبال تا به حال قدرت ، فوتبال قدرت در حال حاضر.

شاید اگر فوتبال می تواند انجام یک چیز در حالی که سایر رشته های ورزشی انجام چیز دیگری است ؟

قبل از اینکه شما می توانید می گویند کنفرانس هرگز اجازه چنین ترتیب آنها در حال حاضر انجام. مثلا بزرگ 12 نمی حامی مردان فوتبال. بنابراین غرب ویرجینیا تیم مردان در اواسط آمریکایی-کنفرانس — که نیست به عنوان ایده آل به عنوان آن را برای تلفن های موبایل داده شده است که به معنی دو تیم در کنفرانس ایلینویز و یکی دیگر در میشیگان. هنوز هم آن را منطقی تر از وکو و Lubbock!

فوتبال به تلویزیون های خود قرارداد و میلیاردها دلار درآمد. از آنجا که برنامه های دیگر می تواند وجود داشته باشد.

“وجود دارد هیچ راز است که در فوتبال اجرا می شود نمایش” Izzo-براون گفت. “همه ما می دانیم که و ما آن را در آغوش.”

اما باید ژیمناستیک و چوگان سرپهن و فوتبال و بقیه به فوتبال نه تنها از نظر مالی اما لجستیکی?

فکر می کنم بیش از حد در مورد بحران اقتصادی در مواجهه با بسیاری از بخش ورزشی در لحظه است. هفته گذشته اکران برش سه ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده. Cincinnati, قدیمی قلمرو مرکزی میشیگان بولینگ سبز و بین المللی فلوریدا باید تمام برش های ورزشی. اگر کل تیم در حال lopped خاموش ممکن است کاهش در هزینه های سفر یک راه خوب برای نجات برخی از آن باقی می ماند?

Morgantown, W. Va., و کالج پارک دکتر., از هم جدا هستند و تنها بیش از 200 مایل و فقط کمتر از چهار ساعت با ماشین. تصور کنید اگر آنها فوتبال زنان تیم های, در میان دیگران, بازی های برگزار شده به طور منظم. آن را نه تنها معقول. این فعال بهتر برای دانش آموزان است.

“شما می توانید ببینید علم در پشت آن” Izzo-براون گفت. “هنگامی که شما مسافرت و مناطق وجود دارد تلفات قرار می دهد که در بدن شما است. هنگامی که شما در حال رفتن به فرودگاه و سفر برای 12 ساعت و تغییر ساعت در مناطق است که سخت است. و سپس هنگامی که شما در حال تلاش برای دریافت پروازهای خانه ما ممکن است در 2 صبح از یکی از کسانی که پرواز. که بسیار منجر به یک دانش آموز-ورزشکار.”

اجازه دهید به جلو و برخی از مدارس از یک کلاه ، مریلند, غرب ویرجینیا, Penn State, Pittsburgh, راتگرز معبد و ویرجینیا است. هیچ یک از کسانی که حتی شش ساعت رانندگی از دیگر هنوز تیم خود را در بازی چهار های مختلف همایش: ده بزرگ بزرگ 12 ACC و AAC. اگر چه خود nonrevenue ورزشی ایجاد یک لیگ از خود یک حکومت جغرافیا و منطق و نه از فوتبال پول ؟ شلیک پرتاب در جورج واشنگتن و Duquesne یا نیروی دریایی و باعث می شود آن را تقریبا بیش از حد حس بسیار.

این است همه چیز در فرضی یک رویا لوله مناسب است ؟ احتمالا. اما هر زمان که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, آن بعید به نظر می رسد که همه چیز را دقیقا به عنوان آن را یک بار بود. انگار زمان در حال حاضر به تعمیر همه چیز بهتر است. این راه حل را ممکن است به عنوان طولانی به کار کردن به عنوان یک پرواز از مورگانتاون به Lubbock.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>