کالج, فوتبال, بازیکنان, طولانی کمتر قدرتمند از مربیان در نهایت صدای آنها را شنیده

در آن لحظه Okonkwo قول به اولویت بندی و موقعیت خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید بیش از نقش خود به عنوان یک پایان در دانشگاه مریلند است. او حاضر به سکوت و حتی اگر او به فکر این است که چه ورزشکاران شد و قرار است به انجام. Okonkwo التماس یک بازیکن به ایستادگی خود را با هم تیمی های سیاه. سر مربی نیز یک مرد سیاه و سفید در حال حاضر سخن گفته بود اما Okonkwo انتقاد کالج مربیان فوتبال که نیست و در عین حال محکوم نژادی و بی عدالتی.

با بازیکنان به دور از پردیس به دلیل رمان coronavirus همه گیر مریلند مربی مایکل Locksley بررسی تیم خود را از راه دور. برخی از بازیکنان او گفته بود: “گریه کردن برای جهت.” آنها می خواستند برای پیدا کردن یک راه برای کمک به. آنها همان احساس درد Locksley انجام داد.

“‘اجازه را فقط به بحث در مورد مشکل,’ ” Locksley گفت: او گفت: خود بازیکنان است. “‘اجازه دهید بحث در مورد آنچه در آن است که ما می توانیم انجام دهیم.’ من به آنها اطمینان داد که من اینجا نیست برای سرکوب آنها و یا دور از صدای خود را.”

بیش از چند هفته گذشته دانشگاه, بازیکنان فوتبال سراسر کشور که صحبت کردن در مورد نابرابری نژادی و خواستار تغییر بر خلاف هر زمان دیگر. بسیاری از جمله بازیکنان در مریلند با استفاده از سیستم عامل خود را با پشتیبانی از برنامه های خود را. اما دیگران گرفته اند خطرات سوال توسط مربیان و دانشگاه رهبران به چالش کشیدن ساختار قدرت در فوتبال مهم دانشگاه است که به لحاظ تاریخی تکیه به شدت در حمایت از — و عمدتا سفید — مردان مسئول است.

آیووا و ویرجینیا شد بازیکنان عموم دقیق بدرفتاری از ورزشکاران است. در تگزاس تیم فوتبال خواستار تغییرات خود را با دانشگاه جامع تر برای جامعه سیاه و سفید. یک ایالتی می سی سی پی استار قول داد برای بازی برای مدرسه اگر دولت نمی حذف یک مؤتلفه نمادی از پرچم خود را. با این افزایش در فیلتر نشده, فعالیت است که ورزشکاران این باور است که در اینجا به ماندن است و به عنوان یک گسترش طبیعی از سراسر کشور بحث بیش نژادی و نابرابری برخی از مربیان’ قبلا بلامنازع قدرت منتقل شده به بازیکنان است.

“وجود دارد برخی از حرکت که آیا بحث ما در مورد کالج ورزشکار یا ورزشکاران حرفه ای که در آن آنها شروع به دیدن ارزش خود را گفت:” ادی Comeaux استاد در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید که تحقیقات در بخش دانشگاهی در ورزشکاران’ حقوق. “آنها در حال شروع به دیدن خود ارزش و درک کنند که” وای این آسان تر است و کمتر خطرناک تر از من فکر کردم.’ “

زمانی که Locksley به عنوان مریلند حمله هماهنگ کننده در 2014, این تیم بازیکنان می خواستم به پوشیدن “من نمی توانم نفس بکشم” T-پیراهن آنها به عنوان گرم تا خود را برای بازی کاسه. بازیکنان NBA آغاز شده بود با پوشیدن همان پیراهن زیر یک هیئت منصفه تصمیم به دادستانهای افسر پلیس که سبد منجر به مرگ اریک گارنر گزارشی ،

به عنوان دستیار مربی نبود Locksley انتخاب را. در عوض او بود که به بازیکنان است که کسانی که مسئول نمی خواهم تیم را به پوشیدن پیراهن.

“ما صادقانه باید تمام قدرت’

داخل مریلند فوتبال تسهیلات Locksley در حال حاضر باعث می شود تصمیم گیری. این برنامه موفقیت — و آن اشتباهات — تأمل در او و او است که وظیفه چرخش در اطراف این تیم در حالی که در القای فرهنگ جامعه تراست.

این offseason میان یک بیماری همه گیر است که لغو بهار, شیوه های Locksley مورد نیاز برای کار به سمت بهبود بر سال گذشته سه پیروزی در مبارزات انتخاباتی. اما زمانی که تیم ملاقات کرد و پس از فلوید مرگ گیرنده گسترده برایان Cobbs گفت: او مربی بود “نه بیش از حد متمرکز بر فوتبال است.” Cobbs می تواند حس جدیت در Locksley تن.

Locksley یکی از 11 قدرت پنج کنفرانس سر مربیان که سیاه و سفید هستند. با توجه به NCAA اطلاعات از سال گذشته 49 درصد از تمام بخش من فوتبال بازیکنان را به عنوان سیاه و سفید در مقایسه با تنها 15 درصد از حملات هماهنگ و 22 درصد از دفاعی هماهنگ کننده.

با چند تا از رهبران سیاه و سفید در کالج فوتبال “این ضروری است که [یک مربی] کاملا پایین به این علت است که او را فراموش کرده ام نیست در مورد مردم خود” ایلینوی در حال اجرا پشت Ra شهرداری بونر گفت: از مربیان مانند خود Lovie اسمیت.

بازیکنان صحبت کردن ذهن خود را در اجتماعی یا مسائل سیاسی است ذاتا خطرناک برای برنامه های. آنها می توانند شورش علیه مربیان و یا دانشگاه از رهبران تحریک کنندگان و فارغ التحصیلان و یا جرقه بخش در اتاق قفل است. اما بازیکنان دیگر تبدیل به دور از این گفتگوها ،

“ما صادقانه باید تمام قدرت” Okonkwo گفت. “هیچ دلیلی وجود دارد ما باید همیشه آرام بود.”

ده ها تن از سابق آیووا بازیکنان فوتبال صحبت کردن در این ماه در مورد نابرابری نژادی در برنامه است. بسیاری از اتهامات ناعادلانه درمان متمرکز بر دیرین قدرت مربی کریس دویل که در هفته گذشته یک جدایی توافق با مدرسه. در غرب ویرجینیا دفاعی هماهنگ ویک koenning می شد قرار داده شده در حالی که در مرخصی تحصیلی به بررسی اتهامات بدرفتاری با بازیکن فعلی کری مارتین جونیور

Chuba هوبارد, یک ستاره در حال اجرا پشت در اوکلاهما امور خارجه گفت: او نمی خواهد شرکت در فعالیت های تیم خود مربی مایک Gundy به نظر می رسد در یک عکس با پوشیدن یک تی شرت با آرم یک امریکا اخبار شبکه یک راست کابل خروجی است که به نام Black Lives Matter جنبش “مسخره است.” ساعت پس از هوبارد, صدای جیر جیر, او نوشته شده یک ویدیو با Gundy است که در آن مربی متعهد به تغییر و Gundy عذرخواهی کرد در یکی دیگر از فیلم روز بعد.

بازیکنان در دانشگاه تگزاس گفت: آنها نمی توانند در استخدام و یا اهدا کننده رویدادهای مرتبط با مگر اینکه مدرسه تغییر نام چندین ساختمان خود را تغییر آهنگ سنتی و اهدا یک درصد از ورزشی اداره درآمد به سازمان حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“این است که قصد ندارم به اجازه” Comeaux گفت. “ما در حال رفتن به بسیاری از تغییر اتفاق می افتد و شما در حال رفتن به شروع به دیدن بیشتر و بیشتر ورزشکاران ببینید که آنها را باید اهرم در اعداد هنگامی که به درستی هماهنگ است.”

بازیکنان هنوز آماتور با مقدار زیادی از دلایل به ترس صحبت کردن. اتحادیه نیست و مبارزه برای محافظت از آنها و مربیان خود را کنترل بورسیه. آنها اغلب ساخته شده اند به احساس به عنوان اگر آن است که جای خود را به بحث در مورد هر چیزی به غیر از فوتبال. (“شما تنها سرگرمی ما” این است که چگونه Okonkwo توصیف احساس. “که همه شما مجاز به بود.”) اما این ماه به عنوان تظاهرات خواستار تغییر واقعی صورت گرفته است, در سراسر کشور, بازیکنان خواستار شنیده شود مجبور مربیان به وفق دهند.

“در این روز و سن شما رو به اجازه بچه ها قادر به برقراری ارتباط احساسات خود را و یا شما در حال رفتن به در مشکل” Locksley گفت. “بعد از انجام آن به خاطر من این را فقط کار نمی کنه.”

‘همه چیز تغییر کرده است’

KJ بادبان در سکوت راه می رفت از طریق باران با 2 سال در سمت راست او سر خود را به مربی خود را به سمت چپ و یک جمعیت از مردم پشت سر او. بادبان cornerback در دانشگاه فلوریدای جنوبی در حال سازماندهی این رویداد در اخیر روز شنبه. او در تمپا و شنیده داستان از مادر بزرگ خود را در مورد چگونه یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح باعث سه روز از شورش در سال 1967.

پیاده روی در زمان جمعیت از طریق آنچه که بادبان به نام “بیرون موزه” نشان می دهد که تاریخ از پارک مرکزی روستای پر رونق سیاه جامعه است که ویران شد توسط شورش. هنگامی که این گروه راه می رفت یک نیم مایل به یک کلیسا بادبان صحبت کرد و شروع به گریه کرد به فکر کردن در مورد پسر خود را و نگاه کردن به هم تیمی های خود و سر مربی جف اسکات. بادبان گفت: آن را قدرتمند ،

“بله, آن را همه خوب زمانی که ما در حال تغذیه بی خانمان به عنوان یک تیم” بادبان گفت. “اما آنچه در مورد در یک وضعیت شبیه به این ؟ این زمانی است که شما ببینید که چه کسی واقعا می خواهد به تحت تاثیر جوامع خود و کسی که می خواهد به تاثیر جهان به دلیل در بسیاری از موارد وجود دارد فشار به هر چیزی نیست.”

بونر این ایلینوی در حال اجرا به عقب به طور طبیعی محفوظ است و استفاده نمی, رسانه های اجتماعی, اما او صحبت می کند در مورد نژاد پرستی با فوریت. ورزشکاران گاهی اوقات احساس می کنم “پس از کنترل او گفت:” اما بونر انجام شده است در مورد مراقبت از آن است. او می تواند برای تنه زدن به او گفت:, و تبدیل شدن به بعدی Ahmaud Arbery بود که به ضرب گلوله در فوریه. یا آن را می تواند پدر خود را عموزاده دوستان خود. بونر صحبت کرد و یک بلند گو حرف زدن در اعتراض های اخیر پس از یک دانش آموز دبیرستانی به او گفت “مردم نیاز به شنیدن صدای خود را.”

بونر مربیان هر دو اسمیت و در حال اجرا پشت مربی مایک Bellamy باید حمایت خود را از فعالیت. بونر گفت: آنها به او بگویید: “می شود به عنوان سیاه و سفید به عنوان شما می توانید. تغییر ندهید برای هر کسی است.” او قدردانی خود را تشویق. اما او هرگز احساس به عنوان اگر او نیاز به یک مربی اجازه.

“آیا آنها با این یا نه من هنوز رفتن به آن را انجام دهد” بونر گفت. “از آنجا که آن را بیش از حد بزرگ نیست.”

به عنوان معترضان پر از خیابان در شهرستانها در سراسر کشور, کالج, بازیکنان فوتبال پیوست مکالمات برخی از آنها قدرت توسط مربیان خود مانند Locksley. این مسائل مهم است. این خود مسائل.

“من فکر نمی کنم آن را تا به حال بازگشت به راه آن استفاده می شود و” بادبان گفت. “از آنجا که ما در حال زندگی در یک زمان همه چیز تغییر کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات