کالج بسکتبال را قو ترانه یک MEAC زنان چهارم در نورفولک

“من قطعا درک او برای گفتن نیست چرا که ما در حال حاضر با داشتن یک بسیار خشن شروع به بازی” مورگان دولت ارشد گارد چلسی میچل گفت: در یک مصاحبه تلفنی جمعه به عنوان تیم bused به بالتیمور. “من فکر می کنم تمرکز ما فقط نیاز به یکدیگر و انجام همه چیز ما می توانیم برای هر یک از دیگر. من فقط احساس می کنم اگر ما می دانستیم که آن ام را تحت تاثیر قرار است.”

میچل و هم تیمی های او وارد نورفولک با اگاهی که این هفته از مسابقات بود که برنامه ریزی شده به اجرا از طریق پنج شنبه, ممکن است تغییر می یابد. در روز سه شنبه لیگ آیوی شد اولین کنفرانس برای لغو آن مردان و زنان در مسابقات. روز بعد NCAA اعلام کرد این امر بازی آن مردان و زنان مسابقات بودند که به شروع هفته آینده بدون فن. پس از کشت و همایش خود را لغو مسابقات صبح روز پنجشنبه دیویس تلاش برای نگه داشتن بازیکنان خود را متمرکز در رختکن قبل از خود را midafternoon بازی.

“ما شاهد اخبار,” دیویس گفت:. “من نمی دانم تمام انشعابات اما ما فقط گفته که ما از رفتن به بازی و این چیزی است که ما انجام دادیم.”

قبل از سوم کشت مورگان دولت در زمان طبقه برای warmups میچل که ستاره دار در Atholton بالا در Howard County, دریافت متن از دوست Mariah خاکستری است. ارشد گارد در Towson که در حال آماده شدن برای یک بازی در برابر شمال شرقی گفت: Mitchell استعماری انجمن ورزشی لغو کرده بود آن زنان مسابقات (مردان رویداد در هفته گذشته). زمان مورگان دولت و ششم-کشت دلاور امور خارجه مخفیگاه آنان را فقط پس از 2 بعد از ظهر شرقی MEAC Mid-Atlantic, ورزشی, کنفرانس تنها لیگ هنوز بازی. این MAAC لغو شد به زودی پس از و NCAA اعلام شد که در آن لغو جنون مارس به دنبال — قبل از مورگان دولت بازی به پایان رسید.

“من فقط هرگز واقعا آن را در چشم انداز است که این می تواند واقعا اتفاق می افتد” میچل گفت. “من فکر نمی کنم این اتفاق می افتد راه است که آن را انجام داد.”

در طول یک ایست با دو ثانیه باقی مانده و مورگان دولت چسبیده به یک نقطه منجر عمومی آدرس گوینده در محدوده عرصه اعلام کرد و به جمعیت پراکنده که باقی مانده از این مسابقات لغو شد. میچل که در “حالت بازی” و گوش دادن به دستورالعمل از دیویس در نزدیکی مورگان دولت نیمکت را نمی شنوند که اعلام. نه, ظاهرا, آیا هم تیمی های او که خود را جشن گرفتند پنجم راست برنده مشخص شده و نقطه خود را در مرحله نیمه نهایی با قرار دادن یک “مورگان دولت” دشنه در تعاملی براکت که مسابقات کارکنان آورده بر روی دادگاه.

در اتاق قفل چند دقیقه بعد اسکات مورگان دولت, آگهی, تبریک بازیکنان خود به پیروزی و شکست این خبر که فصل خود شد.

“من لال” گفت: Mitchell که تا به حال 18 امتیاز و 11 پرتاب ریباند. “تمام آن را فقط به نظر می رسید به طوری حقیقی و چیزی است که شما واقعا نمی تواند درک ، آن را فقط تا قلب غم انگیز و ترکیبی از احساسات از آنجا که ما تا به حال فقط موفق به کسب یک بازی بسیار بزرگ و در همان زمان آن را انجام داده است. آن چیزی که بود فقط ربوده خارج از کنترل شما است. این واقعا ناراحت کننده است.”

“مانند هر مربی در امریکا, من درک درستی از چگونه جدی این است و آنچه که ما باید انجام دهید برای محافظت از این دانش آموز ورزشکار,” دیویس گفت که رهبری خرس به ترین آنها برنده (17) پس از 2010-11. “من فکر کردم که ما داغ در زمان مناسب و ما می توانیم بحث در مورد ناامیدی اما بیشتر و بیشتر متوجه شدم چقدر این است که بر مردم و چه در چند هفته کوتاه آن را تعطیل امریکا, چگونه ما باید با تمام توان در هیئت مدیره . . . من فقط امید ما می تواند از این طریق دریافت کنید و از بعضی جهات از حالت عادی بازگشت.”

اما آخرین بازی فصل بسکتبال کالج مشخص بالقوه برای اولین بار مورگان دولت بسکتبال زنان برنامه. از نکات برجسته این خرس’ برنده شد ویژه در ESPN “SportsCenter.” تنها دو نفر دیگر NCAA Division من بازی شد, بازی های برگزار شده در تمامیت خود را پنج شنبه.

“من حتی نمی دانند که آنها تا به حال فیلم,” دیویس گفت که در زمان تیم خود را به خرچنگ قرمز در روز پنج شنبه شب. “من فکر کردم آن بود.”

با NCAA لغو تمام باقی مانده زمستان و بهار مسابقات و تقریبا در هر حرفه ای لیگ برتر به حالت تعلیق نامحدود که مشخص نیست که “Who” خواهد شد که هر تازه فیلم را نشان می دهد. در ضمن مورگان دولت است که در آغوش آن نقطه در کالج بسکتبال تاریخچه.

“آخرین بازی های انجام شده در کشور برای 2019-2020 فصل” این تیم حساب توییتر اعلام کرد. “ما ساخته شده تاریخ و W! #TriviaQuestion2038.”

“حتی اگر آن را در غم توجه داشته باشید که این اتفاق افتاد آن هم یک سوال چیزهای بی اهمیت,” دیویس گفت: “از آنجا که ما برنده این بازی است.”

“من فکر می کنم, آن را قطعا چیزی است که ما را به یاد داشته باشید” میچل گفت. “این رفتن به دیوانه به نگاه مانند,” آره, من آخرین فرد در کشور برای یک بازی در این بیماری همه گیر کوروناویروس.’ “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im