کالج بسکتبال استخدام نمی توانید صبر کنید برای شکستن اما AAU بازی است که هنوز هم در انتظار

Mbeng افزایش ارشد در مشاور خوب و این چند ماه در یک زمان بحرانی در فرآیند استخدام. او به تازگی با تاوسن مربیگری کارکنان در یک تماس ویدیویی و دریافت کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهند که پیوست یک لیست که شامل La Salle, سنت فرانسیس (Pa.) و برایانت. اما Mbeng را احساس نمی کند نزدیک به یک تصمیم. او امیدوار بود او را به گرفتن توجه بیشتر مربیان کالج خود را در طول AAU فصل با سی برتر.

“من واقعا فکر کردم من که قرار بود به شکستن و سپس” Mbeng گفت.

اما با AAU فصل نگه دارید و خوش بینی بوده است جای تردید برای بسیاری از سربازان بالقوه.

مارس آمده است و رفته و بدون حد معمول ارزیابی تعطیلات آخر هفته. استخدام مرده دوره که در طی آن مربیان نمی تواند داشته باشد و فرد در تماس با دانش آموزان شد تمدید از طریق پایان ماه ژوئن. بالا AAU مسابقات در ماه ژوئیه در معرض خطر هستند. کالج, مربیان باید به جای تکیه مجازی روش استخدام در حالی که با توجه به عدم وجود حوادث می تواند منجر به نادرست ارزیابی. آموزان بالا, Mbeng میان آنها و نگرانی آنها از دست رفته با ارزش قرار گرفتن در معرض.

دامون Handon از بنیانگذاران و مدیر سی برتر فکر Mbeng آماده شد برای بهره مندی از دستیابی به موفقیت بهار فقط به عنوان برخی از گذشته خود بازیکنان انجام داد. Saddiq بیگ, پیش بینی دور اول انتخاب کنید در این سال NBA پیش نویس تا به حال تنها چند بورس تحصیلی ارائه می دهد زمانی که او پا در داخل شهر نیویورک بدنسازی سه سال پیش. برنامه های کوچک نشان داده بود علاقه در بیع که یک دبیرستان junior. اما در پایان آن آخر هفته Bey عملکرد راه اندازی کرده بود او را به سمت یک دسته از عمده ارائه می دهد و او به پایان رسید تا در ویلانووا. که بهار برک آوت “خود را تغییر کل مسیر” Handon گفت.

سال کار و بهبود led Bey به آن نقطه. اما گاهی اوقات فقط یک آخر هفته را فراهم می کند نیاز به تکان خوردن. هر سال نوجوانان در سراسر کشور امید به شبیه موج.

پله از نور افکن

سالانه جولای مسابقات به میزبانی عمده کفش شرکت های کانون از استخدام در هر سال. صدها نفر از مربیان بسته به ورزشگاه. بازیکنان نخبه مسابقه در برابر یکدیگر. رتبه بندی را تغییر دهید. استعداد های جدید پدیدار می شود.

در طول AAU فصل که هنوز برای آغاز این سال, بازیکنان بدون کمک هزینه تحصیلی ارائه می دهد ممکن است انتخاب کنید تا چند. اواسط عمده ارائه می دهد ممکن است به نوبه خود به منافع بزرگتر از برنامه های. که اتفاق نمی افتد اما بازیکنان می دانند که فرصت وجود دارد.

“این حق در اینجا است که قطعا رفتن به تحت تاثیر قرار زندگی خود گفت:” مایک Irvin, مدیر عامل شرکت و یک مربی برای مک Irvin آتش نخبگان AAU تیم در شیکاگو است. “در حال حاضر شما در حال گفتن یک بچه این است که خود را تنها گزینه برای خارج شدن از محله و سعی کنید به چیزی از خود. … چه NCAA رفتن به انجام یک بار آن را بیش از به این بچه ها یک فرصت دیده می شود? شما رو به به آنها فرصت بدهید.”

نایک و Under Armour نگه ندارد بهار رویدادها و سازمان دهندگان اعلام کرد تصمیم گیری در مورد جولای مسابقات. انجمن ملی بسکتبال مربیان توصیه می شود NCAA گسترش استخدام مرده دوره به جولای 31, که منع مربیان از حضور در آن حوادث اگر آنها برگزار شد.

TCU مربی جیمی دیکسون رئیس NABC گفت: حتی اگر سفر امن تر می شود در تابستان و مربیان نیاز به اولویت بندی آنها بازیکنان فعلی بسیاری از آنها را به بازگشت به دانشگاه پس از ماه دور. با دانشگاهها و ورزشی, بخش, برش, بودجه, در سراسر کشور, استخدام سفرهای احساس نامناسب گفت.

“ما در حال ساخت هر تلاش و برنامه ریزی و آماده سازی برای جبران آن فرصت هر زمان که آن را بی خطر است” دیکسون گفت. “زمان تغییر کرده است اما بورسیه ها باقی می ماند.”

به Irvin بدترین نتیجه خواهد بود لغو AAU فصل است. اگر حوادث نمی گیرد به عنوان برنامه ریزی شده او امیدوار است این مسابقات می تواند تحت فشار قرار دادند به سقوط به عنوان طولانی به عنوان آن را امن است. اگر طرفداران نمی تواند حضور در سازمان احتمالا نمی تواند توجیه داشتن صدها نفر از مربیان در ورزشگاه بنابراین جریان زندگی می کنند می تواند یک گزینه است.

“ما هیچ definites,” دیکسون گفت. “اما ما کار کرده اند و ما همچنان به کار شده اند و وعده داده که انعطاف پذیری از NCAA که برای ایجاد این فرصت های جدید زمانی که ایمنی غالب است.”

“شما خیلی بیشتر در فرد’

فعلی آب و هوا برگ کالج مربیان تنها با بازی نوار مجازی و تعاملات به منظور ارزیابی چشم انداز. هنگامی که آنها را تماشا استخدام در فرد آنها اغلب بیشتر به دست آوردن اطلاعات ارزشمند است. شاید یک بازیکن با تجربه یک رشد ناگهانی; مربیان بدنسازی می توانید یک حس بهتر از استخدام measurables.

زمانی که نخبگان AAU تیم در یک مکان جمع آوری جورج واشنگتن Jamion مسیحی گفت: مربیان می توانند با دقت بیشتری بررسی و مقایسه: “هی این مرد حرکت می کند یک کمی بهتر است. این یکی کمی بیشتر محدود کننده در جنبش خود را. این جهش کمی بالاتر است.” رقابت آسان تر است به نقطه بیش از حد.

“گاهی اوقات در فیلم شما را به بازی به عنوان بسیار” مریلند مربی علامت Turgeon گفت. “این می تواند یک دو نقطه بازی اما شما سریع-حمل و نقل. … می بینید خیلی بیشتر در فرد است.”

مربیان ارزیابی یک بازیکن نفس و coachability بدن خود را و زبان خود را در تعامل با هم تیمی. Turgeon, ساعت چگونه یک چشم انداز رفتار پدر و مادر خود را که ممکن است به درک در یک تماس ویدیویی, اما نه کاملا یکسان است.

آمار پیشرفته و مخازن تصویری مجازی و ارزیابی آسان تر از آنها می شده اند سال پیش. کارولینای جنوبی مربی فرانک مارتین گفت: این تغییرات منجر به بیشتر متمرکز استخدام. به جای لکه بینی یک چشم انداز جدید در مسابقات و با توجه انتقالی به کارکنان اغلب صفر در بازیکنان این مدرسه استخدام کرده است برای سال. نیز, استخدام ممکن است کمتر تمایل به صبر برای چه در نظر آنها بهتر کمک هزینه تحصیلی ارائه می رسند.

مربیان که در حال حاضر دیده می شود مقدار زیادی از بازیکنان در کلاس 2021 جامد رسیدگی به آنها به هدف. مدارس تقلا برای پر کردن غیر منتظره بورس دهانه ها در یک سخت تر نقطه.

بدون رویدادهای زندگی می کنند برخی از بازیکنان را نمی توان به درستی ارزیابی مربیان گفت. که در حال حاضر مورد تحت بهترین شرایط, اما در این سال غیر معمول راه اندازی می تواند باعث تشدید این عیوب از این روند است. برنامه می تواند شروع به کپی کردن یکی دیگر از ارائه کمک هزینه تحصیلی به همان بازیکن است. ردیف بالا چشم انداز احتمالا نمی خواهد رنج می برند اما تا کنون در این بهار شده است وجود دارد هیچ راهی برای یک بازیکن به پشت سر هم بر روی استخدام رادار.

“آن را به رفتن به هر دو جهت هر چند” مسیحی گفت. “شما در حال رفتن به برخی از بچه ها که لغزش از طریق ترک و شما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از بچه ها که بالاتر از آنها باید بروید.”

عملا نادیده گرفته شده

با بازیکنان و مربیان محدود به خانه های خود استخدام بازديد رفته مجازی. خانواده ها جمع آوری در اطراف یک کامپیوتر به عنوان مربیان به اشتراک گذاری ارائه خود تبادل دانشگاه ها و شهرستانها. یک 2021 استخدام گفت: یک مدرسه مشترک کارکنان چشم انداز برای نقش خود در مقایسه ویدئویی خود را به یک بازیکن سابق که در حال حاضر در NBA است.

جورج واشنگتن مربیان باید مورد بحث شامل تماس های تصویری در خود جذب و حتی پس از سفر از محدودیت های بلند. آنها می تواند جایگزین تماسهای جداگانه به چندین اعضای خانواده و تنظیم ویدئو کمک می کند تا نگه داشتن همه توجه.

برخی از AAU مربیان نگرانی در مورد بازیکنان خود را انتخاب کالج, بدون بازدید از هر دانشگاه. مربیان کالج انتظار بیشتر از ناحیه تصمیمات به دلیل جذب بیشتر آشنا با کسانی که در مدارس.

آموزان بالا امید برای ارائه بورس تحصیلی و وضوح می توانید تنها در خانه کار می کند و آماده برای هر زمان که AAU رقابت ممکن است بازگشت. تره کارول رو به جلو از فلوریدا به ثمر رساند 48 امتیاز در یک بازی این فصل است. او 68 در 247 ورزشی’ رتبه بندی برای کلاس 2021. کارول است ارائه بورس تحصیلی از مدارس مانند سانتا کلارا و فلوریدا آتلانتیک اما عمده-کنفرانس برنامه ها علاقه نشان داده.

“این رفتن به یک برک آوت سال برای من و هم تیمی های من,” او گفت:. “دانستن این تابستان می تواند لغو لطمه می زند و همه ما از جمله هر کس در 2021 طبقه در کل در کل کشور است. آن آن است که ما نمی توانیم خارج وجود دارد و نشان می دهد مردم ما هستند.”

کارول تا به حال جلسات مجازی با مدارس است. او تلاش می کند به کار کردن دو بار در روز. او و هم تیمی های خود بود و به جلو نگاه به گذشته خود را اجرا کنید از طریق AAU تقویم. اما در حال حاضر آنها امید برای یک تماس از مربی خود گفتن آنها را فصل آغاز خواهد شد در گذشته است. آنها می خواهند به رقابت و شانس.

بیشتر ورزش کالج از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>