کالج بسکتبال استخدام شده است ضربه سخت coronavirus لغو و NCAA محدودیت

راک کریک مسیحی نمی خواهد به بازی در پایتخت کمربندی لیگ مسابقات و یا معتبر و خوبی scouted الحمرا کاتولیک دعوتی این سال است. برای شکار یک 5-پا-11 گارد که کشیده شده بهره از اواسط برنامه های اصلی از جمله واگنر و میامی (اوهایو) این بدان معناست که خود را آخرین فرصت برای تحت تاثیر قرار دادن مدارس که ممکن است قبلا متوجه او از بین رفته است.

“شما هنوز هم باید مربیان, تماس, اما البته شما همچنین مربیان که شما در حال انتظار برای” شکار گفت. “اما شما نمی خواهید به قمار و صبر بیش از حد طولانی و پس از آن شما هیچ جایی برای رفتن. بنابراین شما به نوعی گیر کرده بین یک سنگ و یک محل سخت در حال حاضر. با کروناویروس مسائل شما شروع به فکر می کنم: ‘من باید به کدام گناه ؟ یا صبر کنم؟’ “

به عنوان مدرسه بسکتبال دولت برگشتی, محلی و ملی ویترین مانند مک دونالد آمریکایی بازی و AAU مسابقات در سراسر کشور لغو شده است و یا به تعویق افتاد, استخدام پرتاب شده است به تلو تلو خوردن است که می تواند مفاهیم پایدار برای کالج بسکتبال.

بسیاری از بازیکنان خارج از گروه نسبتا کوچک از سطح بالا جذب که در حال حاضر ایجاد بازی خود را در یک مقیاس ملی در حال از دست دادن آخرین شانس خود را اثبات کند. کالج مربیان نه تنها از دست دادن توانایی ارزیابی در استخدام فرد در آن بازی اما آنها همچنین می توانید دیگر میزبان استخدام در محوطه دانشگاه و یا در خانه بازدیدکننده داشته است. روز جمعه NCAA بخش من شورای کمیته هماهنگی ممنوع فرد در استخدام برای مربیان و معلق رسمی و غیر رسمی دانشگاه بازديد استخدام حداقل تا 15 آوریل است.

“این فقط واقعیت جدید” گفت: Evan Daniels مدیر استخدام در 247Sports. “این رفتن به تاثیر دبیرستان کلاس 2021. آن را به تاثیر کلاس های دبیرستان از سال 2020 — هنوز هم وجود دارد که در حال تلاش برای تصمیم گیری. آن را به تاثیر بازار نقل و انتقالات. آن را به تاثیر تمام کالج بسکتبال استخدام.”

در حالی که بسیاری از بازیکنان نگران از دست دادن یک دوره ارزیابی — Nike نخبگان جوان بسکتبال لیگ لغو آن در مارس و آوریل حوادث برای دختران و پسران — مربیان بیشتر نگران بودن قادر به دیدن استخدام در فرد است. حتی در زمستان نسبتا دیر در استخدام, تقویم وجود دارد بسیاری از شدت تبلیغ, unsigned بازیکنان چپ برای آنها کسانی که بازدید قابل توجهی دارد.

Azzi فاد کلاس از 2021 شماره 1 استخدام خارج از سنت بالا در منطقه است, یک بازیکن. فاد روز دوشنبه گفت که او تا به حال چهار یا پنج صفحه اصلی بازدید ها تا کنون. او تا به حال برنامه ریزی برای پنج شنبه و دیگری برای هفته آینده لغو شد.

گارد ندارد تنظیم جدول زمانی برای زمانی که او می خواهد به ارتکاب اما او امیدوار بود برای محدود کردن لیست خود را در این بهار.

“قادر بودن به متن و یا تماس با هر یک بار در در حالی که به بحث خوب است اما من فکر می کنم خانه بازدید و دیدن آنها را چهره به چهره و نحوه تعامل آنها با شما در محیط خانه خود را — آن را به شما اجازه دیدن آنها را در راه های مختلف” فاد گفت.

مربیان به دنبال پلاگین سوراخ در فهرست اسامی با نقل و انتقالات نیز در جم بدون اینکه قادر به نشان می دهد بازیکنان در اطراف خود دانشگاه. دانیلز تخمین زده می شود حدود 300 انتقال بازیکنان در بسکتبال مردان بازار به تنهایی در حال حاضر بسیاری از آنها ممکن است انتخاب های بعدی خود را در مدارس صرفا بر اساس روابط آنها ساخته شده اند از طریق تلفن مگر اینکه صبر کنید تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن به بازدیدکننده داشته است.

حتی پس از آن به عنوان مریلند بسکتبال زنان مربی برندا Frese گفت: بیش از آخر هفته هیچ کس نمی داند چه پردیس بازدید خواهد شد.

“برای همه ما دنبال آن هستید — اگر بچه های ما نمی آیند به پردیس که ما نمی دانیم که چگونه شما میزبان استخدام بدون بازیکنان خود و دانشجویان است؟” Frese گفت.

“آن را به آهسته کردن فرایند از آنچه ما فهرستی است که به مانند فصل آینده را” مریلند بسکتبال مردان مربی علامت Turgeon گفت: در یک تلفنی دوشنبه. “… حتی اگر ما یک مقدار زیادی از بازیکنان بزرگ آینده را ما هنوز هم نیاز به اضافه کردن برخی از قطعات. بنابراین صبر و شکیبایی است برای رفتن به یک چیز بزرگ برای من است که من لازم نیست.”

کسانی که در سنگر AAU بسکتبال نگران است که لغو بهار ارزیابی فرصت خواهد فشار بیشتری بر روی بازیکنان برای تحت تاثیر قرار دادن طول مسابقات در اواخر تابستان و پاییز. اریب جدول زمانی نیز می تواند استرس ارزیاب که می گویند در استخدام’ رتبه بندی و شهرت. دانیلز لغو هشت هفته ارزش مسافرتی جمعه و برنامه های تهاجمی تر در طول پاییز دوره ارزیابی نسبت به او معمولا.

دانیلز آیا دیدن یک پوشش نقره ای: او فکر می کند این می تواند اواسط عمده برنامه های زمان خود را به درخشش.

“این واقعا می دهد برخی از اواسط عمده مدارس سطح پایین تر بالا-عمده مدارس کم-عمده مدارس یک مزیت در صورتی که یک رابطه بلند مدت با یک بچه آنها بوده است در حالی که برای و واقعا امیدوارم که blue bloods آنها را نمی بینید,” او گفت:. “این رفتن به آنها را فرصتی برای سرقت یک بچه یا دو.”

از نقطه مقابل نظر که عدم قرار گرفتن در معرض است که دقیقا آنچه نگرانی Delonnie شکار.

“این آخرین روز زن و شوهر,” او گفت: “باید خشن بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>