کالج ورزشکاران رهبران واقعی. هوشمند مربیان را به دنبال آنها.

“من تا به حال به او را نگه دارید پاسخگو در هر صورت” هوبارد ملت پیشرو متهور در سال 2019 نوشت: در بیانیه ای ارسال شده به توییتر در روز سه شنبه.

که دقیقا درست است. چگونه است که برای تغییر در ورزش ؟ بازیکن برگزاری مربی پاسخگو باشد. بنابراین مناسب است. و چنان قدرتمند است.

جزئیات این داستان این است: Gundy این کابوی ها’ مربی از سال 2005 عینک تی شرت ترویج یک امریکا شبکه خبر در طول یک سفر ماهیگیری و یک عکس منتشر شده در رسانه های اجتماعی. OAN است که بسیاری از چیزهایی که اغلب ترویج شده توسط رئیس جمهور تهمت اغلب قاچاق بی پایه و اساس تئوری های توطئه است. در این مورد آنچه اهمیت ترین است که آن را تا به حال به نام Black Lives Matter جنبش یک “مسخره است.”

هوبارد در زمان اطلاع از مربی خود را sartorial انتخاب است. یک دسته از کابوی ها و هم تیمی های سابق OSU ورزشکاران به دنبال او.

“من نمی خواهد پایه برای این” هوبارد در توییتر نوشت در روز دوشنبه بعد از ظهر. “این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

برخی از پنج ساعت بعد از آن وجود دارد هوبارد, استقبال Gundy که گفت: در این ویدئو “من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من.”

وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به شک و تردید در مورد چگونه و چرا آن جلسه آمد و Gundy ارائه جزئیات در مورد آنچه تغییر خواهد کرد. ساختار قدرت در کالج دو و میدانی طولانی پس از تاسیس شده است: مربیان تبدیل به میلیونرهای — Gundy ساخته شده بیش از $5.1 میلیون نفر در سال 2019 — در پشت یک مزد نیروی کار است.

آنچه در بازی در اینجا اگر چه مهم است این بار از کسانی که اریب اقتصاد است. با توجه به NCAA اطلاعات از سال گذشته 49 درصد از بخش من فوتبال بازیکنان را شناسایی به عنوان سیاه و سفید به عنوان مخالف به 37 درصد به عنوان سفید (و 15 درصد به عنوان “دیگر”). در عین حال 82 درصد از مربیان سر — نه به ذکر است 80 درصد از حملات هماهنگ و 72 درصد از دفاعی هماهنگ کننده — سفید هستند.

که کاملا خارج از ماشین چین دهنده ساختار یک در که آن را تعجب آور نیست که Gundy می تواند تعهد خود را تحسین برای یک خروجی مانند OAN — که Gundy است به نام “طراوت” از آنجا که مجریان آن “فقط گزارش اخبار; هیچ تفسیر” — و رقم وجود خواهد داشت بدون واکنش. اگر او تا به حال حتی یک اگاهی که مانند یک صفحه نمایش خواهد rile تا تیم خود را آنچه خواهد از آن مهم است ؟ مربی باعث می شود پول است. مربی تعیین زمان بازی. مربی تصمیم می گیرد که چه کسی توپ. مربی قدرت.

به جز نگاه در سراسر کشور در حال حاضر است. Gundy و بسیاری از همکاران خود را علاقه داشتن به خود را به عنوان رهبران و معلمان از مردان است. اما آنها به خوبی می توانم در این مورد به یادگیری از دانش آموزان است.

هوبارد است و ما به او. ترور لارنس این Clemson کارفرمایی که همچنین یک Heisman جایزه امیدوار است دیگر. لارنس که سفید کار کرده و با هم تیمی های مایک جونز جونیور کرنل پاول و دارین <url> — که همه آمریکایی های آفریقایی تبار — برای سازماندهی در پردیس در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس ماه گذشته. در کلمسون در سراسر کشور ناآرامی در میان ستاره سابق Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز تماس برای مدرسه به تغییر نام آن Calhoun, افتخارات دانشگاه, پس از چیزی غیر از یک مالک و secessionist نه به ذکر است مربی Dabo Swinney تلاش برای توضیح دهید که چگونه یک دستیار مربی است که با استفاده از n-word رفت و مجازات.

به که دیگ پا لارنس که در زمان میکروفون در روز شنبه تظاهرات کردند.

“چند هفته گذشته من ناراحت کننده” لارنس به جمعیت گفت. “که کلمه ناراحت کننده خواهد بود یکی از مهم در همه مراحل ما در سفر ما به برابری. من آموخته ام که واقعا هر چیز خوب در زندگی می آید از شجاع بودن و پله به ناراحت کننده است. آن را ناراحت کننده را کنار بگذاریم همه چیز من می دانم که در مورد امریکا و گوش دادن به شخص دیگری را به چشم انداز. با این حال لازم است.”

این امر می تواند خوب اگر Swinney و دیگران در قدرت به گوش می متفکر پیام.

را در تگزاس به عنوان مثال. چند بازیکنان فوتبال و دیگر ورزشکاران گردد یک پیام به دانشگاه ورزشی و علمی رهبری است. “هدف ما برای نگه ورزشی اداره و دانشگاه به یک استاندارد بالاتر نه تنها درخواست آنها را به نگه داشتن وعده های خود را از محکوم کردن نژادپرستی در دانشگاه ما اما به فراتر از این اقدام به تگزاس راحت تر و فراگیر برای ورزشکاران و جامعه است که تا شور و شوق از این برنامه حمایت” آن خوانده شده در بخش.

پس چه تگزاس مربی تام هرمان انجام دهید ؟ او نه تنها پیوست بازیکنان خود را در تظاهرات, اما او به عنوان کسی که در تلاش برای درک دیدگاه, سیاه, بازیکنان او مربیان — حتی اگر او می داند که او هرگز درک کامل. او به رهبری.

“من هرگز می دانم که شما هرگز می دانم که هیچ یک از ما همیشه می دانم آنچه در آن است به که واقعی ترس” هرمان گفت: Austin American-Statesman. “زمانی که من را غیر قانونی U-نوبه خود و کشیده بیش از من ترس در مورد چه هزینه های بلیط و رفتن به. من نمی ترسم که من قصد دارم به کشیده از ماشین من و شاید کشته, چون چیزی به من گفت یا انجام داد. و واقعی برای آنها است.”

شاید با هوبارد رهبری Gundy را دریافت کنید وجود دارد بیش از حد. این نیست در مورد سیاست. آن را در مورد گوش دادن به مردم از زمینه های مختلف و تلاش برای درک باشد. چه بهتر از راه برای ساخت یک تیم ؟

پس از هوبارد نوشته شده آشتی جویانه تصویری دوشنبه شب — یک ویدیو که در آن هوبارد به نظر می رسید بیشتر توبه و پشیمانی در مورد صحبت کردن به Gundy قبل از اینکه تبدیل به توییتر از Gundy به نظر می رسید در مورد پوشیدن OAN پیراهن — هوبارد قول داد به ویژه مسائلی که مهم هستند برای او و هم تیمی های خود. واضح است که او احساس می کند قدرت برای تبدیل این برنامه که برای او پخش از درون.

“من می خواهم تغییر است که به یک تجربه بهتر برای من سیاه و برادران و خواهران در Oklahoma State,” او نوشت: صبح روز سه شنبه. “آن را که ساده است. … اعتماد به من وقتی که من می گویند خوب خواهد آمد از این است.”

واقعی خوب در آن مورد خاص خواهد بود برای به دست آوردن Gundy به درک یک منظر دیگر از خود یک چشم انداز برگزار می شود توسط بسیاری از بازیکنان را که برنامه های خود را بروید. شاید که در حال حاضر اتفاق افتاده است. مربی صادر کامل بویژه “فروتن عذرخواهی” از طریق ویدئو بعد از ظهر سه شنبه گفت او درک غم و اندوه خود تی شرت ایجاد می شود.

“من می خواهم برای معذرت خواهی به همه اعضای تیم ما بازیکنان سابق و خانواده های آنها برای درد و ناراحتی است که باعث شده است در طی دو روز گذشته” او گفت:. “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به من. بازیکنان ما موضوع را به من.”

حتی قبل از این که خوب در حال حاضر از این. هوبارد صدای شنیده شد. او در حال حاضر یکی از سرب خوانندگان در گروه کر از ورزشکاران در تمام سطوح از کالج به بازی های المپیک به جوانب مثبت — که به طور فزاینده ای به درک که افکار و تجارب مهم است. آنها می دانند که تغییر است ایشان را.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات