کالج ورزشکاران دور از سلامت روان خود را از منابع زمانی که آنها به آنها نیاز دارید بیشتر

Tebbe Priebe اسکن چهره خود را و شروع فرح نه تنها برای احساسات شدید اما به صورت گسترده تنوع در چه خبر بود هضم می شود. بسیاری در شوک بودند خود را فصل به فصل و یا حرفه به طور ناگهانی به پایان رسید و دیگران عصبانی بودند. چند خسته از ایجاد توازن میان مسئولیت ها و انتظارات از درون پر فشار کالج, ورزشی, ماشین, در واقع به نظر می رسید رها شوند.

“خوب” Tebbe Priebe به یاد می آورد تفکر او گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز بعد “که هویت است که واقعا پیچیده در دو و میدانی است و احتمالا تلاش در حال حاضر ؟ که در حال رفتن به یک وضعیت که احتمالا پایدار نیست? که آماده به حرکت می کند ؟ به عنوان یک پزشک این عکس از همه این داستان که مثل نور سوسو در ذهن خود مانند: از کجا شروع کنم؟”

کالج برنامه های ورزشی تنها به تازگی شروع به ساخت قابل توجهی در سلامت روان منابع در دسترس برای ورزشکاران یکی دیگر از جوشیدن همراه با آموزش جداول و دانشگاهی تدریس خصوصی. اما به عنوان رمان coronavirus همه گیر شده خالی دانشگاه پراکنده نزدیک به یک و نیم میلیون کالج, ورزشکاران, آن را در حال حاضر یکی دیگر از راه دور بهره مند شوند در یک زمان از اضطراب بالا در سراسر کشور.

“وجود دارد یک بحران چند لایه و چند لایه ناامیدی گفت:” الکس آورباخ دانشگاه آریزونا مدیر بالینی و روانشناسی ورزشی. “”من به اینجا آمدند به رقابت بپردازند و این قرار بود من بهترین فصل و در حال حاضر آن را که از من گرفته شده. اما من نمی دانم که چگونه بسیاری از هم تیمی های من می آیند, بنابراین من نمی دانم اگر من باید دوباره یا نه.’ بنابراین همه کسانی که همه چیز پیچیده در این تجربه و ناامیدی است پیچیده در تصمیم گیری و داشتن جواب — زیرا هر کس در تلاش برای کشف کردن آن را در همان زمان.”

NCAA تنظیم نیست چگونه رویکرد برنامه های سلامت روان و مشاوران که به صورت ورزشی ادارات در صورت به چالش کشیدن بازی اعداد — همراه با گاه به گاه قدرت مبارزه — تحت شرایط عادی است. کریس Bader که مسئول نظارت بر سلامت روانی و عملکرد برنامه در دانشگاه آرکانزاس است و از صندلی های دانشگاهی بالینی/مشاوره روانشناسی ورزشی ارتباط گفت: گروه ورزشی استخدام سه وقت مشاوران یا یکی برای هر 155 ورزشکاران است. دو دهه پیش در یک مدرسه متفاوت او گفت: این نسبت نزدیک به 1500 نفر از ورزشکاران برای هر مشاور.

بدون در نظر گرفتن, چند هفته گذشته به هیچ وجه عادی شده است. متخصصان خود مواجه حاد تنش را درهم برای شبیه سازی یک تیم محیط زیست و ارائه پشتیبانی در طول یک فاجعه برای آن آموزش دیده است. به همان اندازه به عنوان هر چیزی که آنها در حال تلاش برای به یاد مربیان و ورزشکاران — حتی کسانی که هرگز در صحبت با سلامت روان حرفه ای — که حتی به عنوان آنها جدا شده آنها به تنهایی نیست.

“من واقعا می ترسم که آنها به ما گفتن آنها اضطراب” Bader گفت. “این مردم من می دانم هستند که می گویند نیست هر چیزی.”

رادیکال شیفت

روز بعد از NCAA لغو تمام بهار, ورزش, Jamey Houle یکی از چهار پر-زمان سلامت روان حرفه ای در ایالت اوهایو های ورزشی بخش متوجه یک ورزشکار مبارزه با اشک. او یک ارشد او فصل و حرفه ای به پایان رسید, آینده خود را تیره است.

“چه هستم من می خواهم به انجام?” او پرسید: Houle و در این میان برای اولین بار از بسیاری از بحث های مشابه در آن تار و ساعت و روز.

مانند در آیووا وجود دارد طیف وسیعی از برخورد احساسات هر چند مشاوران مصاحبه در این داستان خود را شناسایی غالب یک: غم و اندوه. همه از آن بازی خود را حرفه کالج تجارب توجیه برای قرار دادن تصمیم گیری حرفه ای — فقط … بیش از. آنها فکر می کردند که می خواهم زمان بیشتری است.

“وجود دارد فقط خشم و حس درماندگی گفت:” Houle که استراتژی در ابتدا به یادآوری است که ورزشکاران از خود انعطاف پذیری و قدرت است.

آنها ساخته شده بود در این دور نشده بود ، جان سالم به در کالج ورزشی اجاق گاز فشار در برخی موارد یافت جای پای خود دور از خانه, قفل, توانایی های آنها ممکن است متوجه شده اند وجود دارد. Houle نگه داشته, گوش دادن ورزشکاران نگه داشته صحبت کردن و زود است که بخشی از این نقطه: آنها تا به حال یک خروجی.

نزدیک به 2000 کیلومتر دورتر آورباخ با عجله به یاد آریزونا ورزشکاران از همان. او رسیده به ورزشکاران که تا به حال استفاده می شود مدرسه در خدمات بهداشت روانی و سپس تلاش برای فکر می کنم از راه های هوشمندانه برای برقراری ارتباط با کسانی که تا به حال نمی. او ایجاد یک گرافیک و توزیع آن در رسانه های اجتماعی خاطر نشان کرد مربیان به ذکر است بخش خدمات در طول خروج جلسات و به سرعت برنامه ریزی آموزشی برای کارکنان خود را در بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون-سازگار با زوم ناگهان همه جا ویدئو کنفرانس نرم افزار.

“من سعی کردم به رفتن را از طریق هر راه مثل انسان ممکن است” آورباخ گفت. “ما فقط در تلاش برای باقی می ماند به عنوان در دسترس به ما امکان می تواند.”

زمانی که Tebbe Priebe بازگشت به دفتر او thumbed از طریق چهار ده ها فایل های مورد تأمين ممکن است در معرض خطر مشتریان. او در ارتباط با Hawkeyes’ پزشکی ورزشی کارکنان ایجاد پشتیبانی آنلاین گروه و جعلی یک برنامه برای مدیریت ممکن است بحران. روانشناسان وابسته و ورزشی بخش مسئول برای مشتریان خود را تا زمانی که ثبت نام خود را رسما به پایان می رسد اما با توجه به تدارکاتی معمای این ایجاد شده بود تا به طور ناگهانی که ممکن است نیاز به یک ارجاع در حال حاضر ؟

“تلاش برای حفظ زبانه ها بدون micromanaging آنها و این که چه سخت است: آنها پراکنده,” او گفت:. “چگونه ما مردم احساس متصل است ؟ که یکی از بزرگترین عوامل اضطراب: که انزوا که aloneness.”

توسعه های اخیر

سال گذشته ایالت اوهایو مربی تیم فوتبال Ryan روز خود را تراز وسط قرار دارد با یک گروه مدافع به سلامت روان آگاهی و نشان داد که پدرش مرده بود با خودکشی. او یکی از آخرین تعداد فزاینده ای از چهره های ورزشی — کوین عشق DeMar DeRozan, Chamique Holdsclaw — که صحبت علنی در مورد مبارزات خود را با سلامت روان. سه ماه پیش, LeBron James, اعلام همکاری با یک مدیتیشن برنامه گفت: گاهی اوقات در تلاش برای خواب شایع است که در میان ورزشکاران و مرتبط است به اضطراب و افسردگی است.

ماه گذشته نه طولانی پس از دانشگاه آتن روز ارائه پیشنهادات در دو دقیقه ارسال شده به توییتر برای چگونه ماندن ذهنی سالم در طول شیوع بیماری است. چنین آگاهی و شفافیت است که هنوز هم در حال توسعه در جهان ورزش است. کمتر از یک دهه پیش یک روانشناس ورزشی اختصاص داده بود به کار با یک لشکر من فوتبال برنامه. فرد اعطا شد دسترسی به تمرین هر چند با آن شرایط باقی می ماند “فوق العاده محرمانه” این فرد را به یاد بیاورید بعد از آن صحبت می کنند و تنها در صورتی به صحبت.

پس از چند روز روانشناس معرفی شد به این تیم دفاعی هماهنگ کننده که خواستار توضیحی برای اینکه چرا فرد وجود دارد.

“دریافت f— out” دفاعی هماهنگ کننده گفت: پس از گوش دادن برای یک لحظه در مورد چگونه سلامتی روحی می تواند به افزایش در زمینه عملکرد.

حتی سال بعد روانشناس نخواست نامش فاش شود به دلیل ورزش جهان کوچک است و فرد می ترسید حرفه ای عذاب. و در واقع بسیاری از مشاوران خود داستان یک اجرا با یک تردید مربی یا مدیر همراه با عمل متعادل کار کردن در کنار برخی از قدرتمند ترین افراد در ورزش است. یکی نگه داشته شنیدن در مورد یک مربی که معتقد درمانی تنها دعوت “درام” به خود برنامه و دیگری گفت: یک مربی هل دادن او برای به اشتراک گذاشتن جزئیات یک بازیکن محرمانه جلسه “هر روز اتفاق می افتد.”

“ما تمایل به دانستن چیزهایی که مربیان نمی دانم’ Tebbe Priebe گفت: “و من فکر می کنم که یک احساس عجیب و غریب برای مربیان است.”

در دهه گذشته هر چند ورزشی در بخش کارکنان را به طور چشمگیری گسترش یافته در میان در سراسر کشور افزایش بیش از حد تخصص است. مربیان دیگر به عنوان متخصص تغذیه متخصص خواب و مشکل حل چرا که در بسیاری از برنامه های بزرگ وجود دارد یک کارمند اختصاص داده شده برای آن است. NCAA به تصویب قانون در سال 2017 ممنوع است که مربیان از ساخت تصمیم گیری نهایی در بازیکنان بهداشت, و اگر چه آن را نمی کند به صراحت ذکر روانی, سلامتی, ارائه دهندگان می گویند که این سند به طور موثر به مربیان اجازه به تسلیم.

“دو و میدانی فرهنگ به طور کلی گرایش به hypermasculine حتی در یک ورزش: ‘مالیدن مقداری خاک بر روی آن و رفتن’ ” Houle گفت. “که ذهنیت تکامل یافته است.”

قلمرو ناشناخته

در نهایت به عنوان روز گذشت Tebbe Priebe صحبت رسمی با دوستان در سلامت روانی زمینه خود را تلاش در پخش افکار و سعی در خلاص از اخبار است.

اگر وجود دارد لحظات آرام او می دانست که آنها زودگذر. نه فقط به خاطر اینکه او 7 – و 5 ساله می تواند پشت سر هم در هر لحظه. اگر برخی از آیووا ورزشکاران واقعا در پاسخ به فرستاده خانه با غم و اندوه و شوک و انکار در نهایت راه را برای افسردگی و پذیرش. او به شدت دستپاچه شده بود در ابتدا توسط آرام از روز اول چگونه چند نفر با حضور, پشتیبانی آنلاین, گروه, اما او مشکوک یک موج بود.

“نه تنها من رفتن را از طریق مغز از آنچه همه باید در این لحظه,” او گفت: “اما دو هفته پایین خط چه ممکن است این فرد نیاز دارید ؟ این است که به مردم آمار در حالی که برای.”

در حالی که او منتظر Tebbe Priebe سعی به معرفی ساختار خانواده معمول و declutter افکار خود را. او تنها نبود. Bader در آرکانزاس با خود گفت: آن مناسب بود — اگر منفور در طول دوره هرج و مرج — به اعتراف او نمی تواند پاسخ هر سوال. اورباخ در ایالت آریزونا در تلاش برای کاهش نگرانی با صدور یادآوری است که برای بهتر یا بدتر — زمان وجود دارد.

“ما لازم نیست که برای حل این همه امروز” آورباخ در بر داشت خود را گفت: به ورزشکاران و خودش.

Tebbe Priebe هر چند دستور داد یک میز برای شوهر خود و برنامه ریزی برای راه اندازی یک جدول کارت برای خودش در اتاق خواب استاد. او نیاز فضای, قفل درب, چیزی که بیشتر احساس دائمی با توجه به آنچه که ممکن است باقی مانده در چگونه مردم در واکنش به کروناویروس و بسیاری از آن گسترده مفاهیم.

“ما تاسیسات آب و از آنجا که ما نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد آن را فقط بیش از حد بسیاری از برنامه های شما می شود اضطراب اگر شما به دنبال از طریق” Tebbe Priebe گفت. “من انتظار می رود که برای رسیدن به دانشجو-ورزشکاران است.”

او متوقف فکر کردن در مورد آینده هفته.

“من فقط نمی دانم,” او گفت:. “این خیلی سخت به می گویند چرا که فرهنگ خیلی متفاوت است با هر روز. من انتظار هر چند که همه ما در حال رفتن به ماندن بسیار شلوغ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de