Khezri بگویید ‘داستان تکامل’ در سال 2020 خاطرات

Kaepernick که quarterbacked سان فرانسیسکو 49ers به سوپر باول در سال 2013 شروع به زانو در هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی های NFL در سال 2016 در اعتراض به خشونت پلیس و نابرابری های اجتماعی یک حرکت بود که هر دو تحسین و محکوم کرد. پس از سال 2016 فصل او تصمیم گرفتند از 49ers قرارداد و بازی کرده است و در NFL پس از طرح پرسش در مورد اینکه آیا لیگ صاحبان blackballed او. در سال 2017, او با ثبت یک شکایت متهم صاحبان تبانی علیه او. سال گذشته او رسیده محرمانه توافق حل و فصل با NFL.

“من تا به حال بسیاری از سوالات در اطراف آن چه مرا به نقطه معترض گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز در روز سه شنبه. “چرا من آن را انجام دهد ؟ چرا من آن را در آن لحظه ؟ چرا که نبود آن در سال های اولیه زندگی حرفه ای من? سئوالات زیادی در اطراف آن چه مرا به آن نقطه. که منجر به عدم تمایل برای به اشتراک گذاشتن این داستان و بینش. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در اطراف آن, اما زمان خواهد شد بگویید که از کتاب بیرون می آید.”

در ماه نوامبر Kaepernick عمومی برگزار شد پرتاب جلسه در مقابل NFL پیشاهنگی در آتلانتا ، او امضا نشده است. اما او همچنان در چشم های عمومی در بخشی به یک نایک تبلیغات انتخاباتی است. که همراه با ادامه تقاضا برای Kaepernick کشباف نشان می دهد مخاطبان است که باقی می ماند برای او.

“من تمایل به بازی فوتبال است که هنوز هم وجود دارد” Kaepernick گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من هنوز هم قطار پنج روز در هفته است. من آماده برای رفتن من آماده برای یک تماس تلفنی ازمایش تمرین در هر نقطه در زمان. من هنوز در انتظار صاحبان و شرکای خود را برای جلوگیری از در حال اجرا از این وضعیت است. بنابراین من امیدوارم که من دریافت یک تماس این offseason. من به دنبال به جلو به آن است.”

Kaepernick شده است خرید یک کتاب به چاپ و نشر شرکت پس حداقل تا سال 2017. خود شرکت چاپ و نشر به احتمال زیاد خواهد span انواع ژانرهای از عدالت اجتماعی و سیاسی به داستان ها و کتاب های کودکان با اضافی پروژه اعلام کرد در سال به آمده است.

Kaepernick چاپ و نشر نیز وارد شده به یک توافق با شنیدن آنلاین محتوای صوتی شرکت “برای ایجاد صدا های اصلی پروژه ها با تمرکز بر تقویت صدای قابل توجه نویسندگان سازندگان و سایر شخصیت های با نفوذ” در بیانیه ای گفت:. خاطرات در دسترس خواهد بود آنلاین از طریق سمعی — روایت Kaepernick خود را — همراه با آن سخت کپی و e-book اشکال. تاریخ انتشار نشده است مجموعه ای از چند کتاب است که انتظار می رود در پاییز. شرایط مالی این قرارداد بودند اعلام نشده است.

گفت: Kaepernick در شرکت چاپ و نشر بیانیه: “من در اعتراض به نقطه اوج سال از فکر و تجارب یادگیری و فراموش شده. من می خواهم به داستان من تکامل و اتفاقاتی که منجر به اعتراض سیستمیک ظلم و ستم در امیدوار است که آن را الهام بخشیدن به دیگران برای افزایش در عمل است. من هیجان زده هستم که از طریق این پیشگامانه همکاری بین Kaepernick انتشارات و سمعی ما می تواند سیاه و سفید و قهوه ای صدای که می تواند به توانمند سازی نسل های آینده است.”

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>