Coca-Cola 600 زندگی می کنند به روز رسانی: مسابقه رزومه پس از تاخیر طولانی در شارلوت

کوکا کولا 600 اجرا خواهد شد با طرفداران در حضور در شارلوت موتور جاده سریع السیر با بیشتر اجتماعی فاصله پروتکل در محل. طرفداران مه خوش آمدید حس عادی ارائه شده توسط این واقعیت است که اما کوکا کولا 600 است که برگزار می شود و به طور معمول در آخر هفته روز یادبود است که می تواند طرفداران با حداقل برخی از حس ظاهر ،

حتی وجود داشته باشد واجد شرایط برای این رویداد مسابقه بر خلاف دیگر مسابقات نسکار برنامه ریزی شده از طریق ژوئن 21. برای حفظ تیم دور از تجمع در این مسیر تا آنجا که ممکن است هر چند مقدماتی برگزار خواهد شد یکشنبه چند ساعت قبل از مسابقه در جریان است.

Precooled مراسم شامل ادای احترام به نیروهای مسلح با یک روگذر مدرن و جت های جنگنده و آدرس از راه دور توسط وزیر دفاع Mark T. Esper.

“در حالی که همه گیر است و ما مجبور به تغییر زیادی در مورد آنچه باعث می شود آخر هفته روز یادبود بسیار ویژه یک چیز را نمی توانم تغییر است ما حل و فصل به افتخار کسانی که فداکاری کردند برای ما آزادی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ادامه مبارزه امروز” شارلوت موتور جاده سریع السیر اجرایی گرگ والتر در بیانیه ای گفت.

چهارشنبه مسابقه برنده شد توسط دنی Hamlin, که همچنین پیروزی در مارس در دیتونا 500. کوین Hoffman برنده اولین مسابقه در دارلینگتون پس از نسکار از سر گرفته و برنامه های آن در حالی که جوی afton wagner برنده دو بار قبل از همه گیر مجبور وقفه با الکس بومن نیز در بازدید از پیروزی لین در ماه مارس است.

پس از کوکا کولا 600, جام سری در اطراف چوب شارلوت برای چهارشنبه Alsco 300 و سپس سر به بریستول دنیاست. پنجم آن مسابقه در 15 روز مواد غذایی شهرستان 500, on May 31. تیم سپس یک هفته قبل از اجرای دو مسابقه در کوتاه جانشینی در ژوئن 7 و 10 در همپتون Ga., و Martinsville, Va., بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>