ائتلاف برای خروج نیروهای نظامی از کوچکتر پایگاه های خود در عراق

لندن — آمریکا-رهبری ائتلاف مبارزه با “دولت اسلامی” روز دوشنبه گفت: این حرکت صدها نفر از نیروهای خود را از پایگاه های خود در عراق با اکثر مستقر کرده و به نقاط دیگر در کشور به عنوان تهدید از شبه نظامیان افول و خطرات به نیروهای خارجی در جاهای دیگر در عراق افزایش دهد.

ائتلاف گفت که نیروهای نظامی خواهد بود ترک al-Qaim پایه در غرب عراق در روز و که آنها را به زودی حرکت از شمال K1 و کلید غرب پایگاه های بیش از حد بسیاری از رفتن به پایگاه های بزرگتر در عراق و دیگران به سوریه و یا کویت.

حرکت مقامات گفت: برنامه ریزی شده است برای ماه ها است و نه نتیجه موجی از حملات از سوی ایران مورد حمایت گروههای شبه نظامی که به کشته و زخمی شدن نزدیک به دو دوجین نیروهای ائتلاف در هفته های اخیر.

“به عنوان یک نتیجه از موفقیت نیروهای امنیتی عراق در مبارزه علیه داعش ائتلاف تغییر سربازان از چند کوچکتر پایگاه” سرهنگ Myles B. Caggins III سخنگوی ضد دولت اسلامی ماموریت. “این پایگاه باقی می ماند تحت کنترل نیروهای عراقی است و ما ادامه خواهد داد ما مشاوره همکاری به صورت دائمی شکست داعش از عراق پایگاه های نظامی,” او گفت: با استفاده از یک عربی نام مستعار برای نظامیان.

یکی دیگر از ایالات متحده, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت وضعیت گفت: برنامه ریزی برای حرکت آغاز شد و در پاییز پس از مقامات نظامی در نظر گرفته است که تهدید از نیروهای “دولت اسلامی” تا به حال کاهش یافته تمام عیار در عراق است.

اما به عنوان خطر از شبه نظامیان تا به حال مشکلاتی روبرو تنش با ایران در حال افزایش یافت و به بیش از 5000 نیروهای ایالات متحده خدمت در عراق به عنوان بخشی از ضد اسلامی دولت ائتلاف در حال حاضر در تیررس گروههای شبه نظامی عراقی با حمایت تهران است. ارتش موشک حملات بر پایگاه های میزبانی نیروهای ائتلاف را تبدیل به یک اتفاق به طور منظم و در حال حاضر به ارمغان آورد ایالات متحده و ایران را به آستانه جنگ پس از این سال است.

هفته گذشته در عراق, ایالات متحده راه اندازی موج دوم حملات هوایی هدف قرار دادن ایران حمایت Kataib حزب الله در فضای سه ماه پس از دو آمریکایی و یک انگلیسی نظامیان کشته شدند در جریان حملات راکتی شبه نظامیان در اردوگاه تاجی های عراق پایگاه نظامی در شمال بغداد.

وزارت دفاع ایالات متحده گفت که حملات هوایی را هدف قرار داده بود پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی مربوط به Kataib حزب الله به “تنزل” توانایی خود را برای راه اندازی در آینده حملات. اما یک روز بعد در اردوگاه تاجی بود و دیگری اصابت شلیک موشک و زخمی شدن دو عراقی و سه متحده servicemen.

عراق miliary عکس نشان داد یک ردیف استفاده نشده ظاهرا ایرانی ساخته شده 107mm فجر-1 موشک در پشت سر در منطقه ای که در آن مهمات از کار اخراج شدند, از, سلاح, محققان گفتند.

به تازگی اعلام کرد گروه موسوم به Usbat al-Thairen یا لیگ انقلابیون در روز یکشنبه مسئولیت حمله. “ما شادی در ترس است که ما را زده در سینه از دشمن اشغالگر به عنوان یک نتیجه از کیفیت عملیات” گروه گفت: در بیانیه منتشر شده در تلگرام. “این عملیات تنها آغاز و پایان است و به زودی به آمده است.”

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در مورد حملات با عراق سرپرست نخست وزیر عادل عبد المهدی در طی یک تماس تلفنی روز شنبه با توجه به بیانیه ای. “وزیر Pompeo تأکید کرد که این گروه مسئول این حمله باید پاسخگو باشند” این را گفت و افزود که ایالات متحده خواهد بود “را تحمل نمی حملات و تهدیدات آمریکا زندگی می کند.”

رهبری ایالات متحده ماموریت نیروهای ائتلاف در عراق آغاز شد و در سال 2014 پس از داعش جاروب در سراسر یک سوم از این کشور و کشف و ضبط ردیف هایی از همسایه سوریه نیز هست. شش سال در, گروه های افراطی شده است به کاهش پنهان در سراسر زمین ناهموار در حاشیه از کنترل دولت در عراق و سوریه است.

در ماه ژانویه ائتلاف مجبور شد به طور موقت به حالت تعلیق در آورد عملیات بر علیه جهادی ها در عراق پس از رئیس جمهور تهمت تصمیم به کشتن مشهور ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی تنظیم کردن یک طوفان از محکومیت. عراق از پارلمان خواست نیروهای خارجی را ترک کنند.

به عنوان تنش مشخصی با ایران در اوایل سال جاری ائتلاف معلق ترین عملیات علیه داعش. اما مقامات ایالات متحده گفت: چندین سرزده عملیات صورت گرفت, بازتاب چقدر مهم ائتلاف حملات هوایی و هوش حمایت باقی می ماند در مبارزه با داعش. تا پایان ماه ژانویه رسمی همکاری کرده بود از سر گرفت.

دو نفر از تفنگداران دریایی تیم عملیات ویژه کشته شدند در اوایل این ماه در طول یک ماموریت با هدف قرار دادن آنچه که مقامات به عنوان یک دولت اسلامی کوه مخفیگاه.

ادامه مطلب

ایالات متحده شمارنده عراق در محکومیت حملات هوایی ایران-یمن را از اهداف

دو آمریکایی کشته مبارزه با دولت اسلامی در عراق کوه مخفیگاه

عراق می گوید ایالات متحده و ائتلاف از سر گرفته است و عملیات علیه داعش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>