کارگران معدن زغال سنگ گفت: برای نگه داشتن کار در طول شیوع بیماری با وجود نزدیک محله های آسیب دیده ریه ها

اما در مواجهه با این بیماری همه گیر است معدن ذغال سنگ در واقع بنابراین ضروری?

به دلیل ماهیت کار — بسیاری از ازدحام سرفه و تف و قابل توجه بروز آسیب ریه از سال از قرار گرفتن در معرض گرد و غبار زغال سنگ سیلیس و دیزل اگزوز کارگران معدن زغال سنگ ممکن است به ویژه آسیب پذیر به coronavirus پزشکی, محققان می گویند. و زغال سنگ را فراهم می کند کمتر از یک چهارم از امریکا و برق و در یک لحظه زمانی که تقاضا برای برق در حال کاهش است و در حال حاضر وجود دارد بزرگ ذخایر زغال سنگ در سراسر کشور به دلیل زمستان گرم و همچنین به عنوان یک تقاضا از ارزان گاز طبیعی است.

در واقع هفته گذشته که قیمت نفت سقوط کرد و گاز همچنان رو به پایین اسلاید زغال سنگ برای اولین بار گران ترین سوخت های فسیلی است. وجود دارد حدود 51,000 کارگران شاغل در معادن سطحی و زیرزمینی در ایالات متحده, با توجه به U. s. Department اداره آمار نیروی کار.

در اقتصاد به تنهایی و گفت: جرمی ریچاردسون ارشد انرژی تحلیلگر با اتحادیه دانشمندان نگران “برای بسیاری از گیاهان این امر فقط حس را به shut down در حال حاضر است.” بقیه شبکه دارای ظرفیت های فراوانی است.

اما وجود دارد بیشتر از اقتصاد در خطر است. هر چند سیاه ریه بیماری به شدت کاهش یافت و در میان کارگران معدن از سال 1970 به 1990s آن در حال افزایش بوده است پس از آن. یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مطالعه نشان داد که بیش از 10 درصد از طولانی ترین-شاغل معدن هنوز در حال کار حتی به عنوان آنها را به بیماری و آن را رنجور قسمت کوچکتر از کوچکتر معدن به عنوان به خوبی.

“اضافه کردن یک عفونت به همراه بیماری های ریوی می تواند همه چیز را بدتر” گفت: آنا آلن دکتر که مطالعات سیاه و بیماری های ریوی دانشگاه غرب ویرجینیا. “این غیر معمول نیست برای ما برای پیدا کردن سنگ معدن زغال سنگ که در مراحل اولیه بیماری, احساس خوب فکر می کنم آنها خوب است.” اما او گفت: آنها در حال حاضر از دست رفته بخشی از خود را رزرو ظرفیت ریه.

این عوارض ناشی از کوروناویروس رخ می دهد که ویروس حل و فصل در ریه ها و در نتیجه ذات الریه.

با بیماری های ریوی و silicosis گفت: رابرت کوهن یک دکتر است که محقق اصلی در ریه کلینیک برنامه در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو “شما آسیب ریه توانایی خود را التیام بخشد و به مقاومت در برابر آسیب بیشتر است.”

کارگران معدن می تواند سمج ،

“بسیاری از چیزهایی که شما می توانید در معادن” گفت: William J. McCool که زندگی در خارج Whitesburg, Ky., و صرف 40 سال به عنوان یک معدنچی. آب, سنگ, هوا, تجهیزات — هر یک از کسانی که می تواند به اشتباه است. McCool بازنشسته هشت سال پیش با یک مورد بد از ریه اما اگر او هنوز هم در حال کار او احتمالا می رفتن پایین.

“این هیجان انگیز بود. هر روز متفاوت بود. شما با افراد خود را در همه زمان ها. من هرگز تا به حال بدون مشکل,,” او گفت:. بیماری ممکن است به شما گرفتن, او گفت:, اما آن را غم انگیز بیش از حد “هنگامی که یک کل کوه آبشار بر شما — جز سنگ است.”

A coal cleaning plant near Montgomery, W.Va., seen in 2018. (Melina Mara/The Washington Post)
زغال سنگ کارخانه تمیز کردن نزدیکی, Montgomery, W. Va., دیده می شود در سال 2018 است. (ملینا مارا/واشنگتن پست)

ایالات معدن کارگران آمریکا یک بار قدرتمند اتحادیه استدلال می کند که این کار ضروری است و معادن باید باز بماند. اما یک سخنگوی فیل اسمیت اخطار می دهد که خطرناکترین جنبه این شغل این است که در رختکن و “mantrips” یا معدن ماشین که حامل کارگران به صورت و یا سطح که در آن معدن کار پیشروی است. در این مکان بیش از در محل کار, شرایط, ترین شلوغ و شانس عفونت بزرگترین.

“پس از تغییر به کار خود لباس آنها آویزان در اطراف در حالی که انتظار برای تغییر خود را شروع,” او گفت:. “این می تواند یک زن و شوهر از صد نفر است.”

اتحادیه شرکت های استخراج معدن در حال فراهم کردن مواد برای پاک کردن سطوح, او گفت:. “فراتر از آن, آن را بسیار سخت برای حفظ سطح اجتماعی فاصله شما ممکن است می خواهم.”

کوهن موافق است. در آسانسور را که کارگران معدن بالا و پایین در برخی از شفت گفت: “آنها بسته و آنها را مانند یک مترو در ژاپن است.”

اما زغال سنگ صورت نیست چنین مکان امن هم گفت: حتی اگر کارگران معدن بیشتر گسترش وجود دارد. “شما سرفه شما تف, شما در حال پاک کردن بینی خود را.” هیچ ضد عفونی کننده دست در امتداد درز زغال سنگ و نه نزدیکی و حمام. کارگران معدن به طور معمول نمی پوشیدن ماسک ماسک زیرا آنها آن را بیش از حد دشوار است برای انجام کار های سنگین کار.

اگر معدن ضروری است کوهن گفت: سپس آن را مناسب به درخواست کارگران معدن را قربانی و در معرض خطر. “اما آن را سخت برای دیدن به همین دلیل استخراج از معادن زغال سنگ خواهد بود ضروری است در حال حاضر.”

یک شرکت ذغال سنگ در کنتاکی Blackhawk معدن به طور داوطلبانه اعلام تعطیلی عملیات هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر. کارگران خود را نمی تواند پرداخت خواهد شد اما نگه داشتن منافع خود را در حالی که بر روی کردند.

“ما شده اند پس CDC توصیه می شود دستورالعمل های محل کار برای به حداقل رساندن اثرات و شده اند به طور فعال تشویق بیمار و کارکنان به ماندن صفحه اصلی” شرکت رئیس جمهور جسی Parrish, در بیانیه ای گفت.

“با وجود بهترین تلاش های ما و با توجه به نرخ رو به رشد عفونت های ما شرکت احساس می کند مجبور به اقدامات اضافی. ما تاسف تاثیر این اقدامات و متوجه است که این ممکن است باعث شود برخی از مشکلات در کارکنان و ذینفعان.”

هفته گذشته پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات شامل استخراج معدن در لیست “غیر ضروری” صنایع است که باید به دلیل coronavirus. اما یک روز بعد دولت نقل مکان کرد و آن را “ضروری” ستون.

دومینیک Lockett سخنگوی دولت در اداره جامعه و توسعه اقتصادی گفت: تغییر ساخته شده بود پس از مقامات دولت مشورت یک لیست از “زیرساخت های حیاتی” دسته بندی های مشخص شده در یک مشورتی صادر شده توسط وزارت امنیت داخلی ایالات متحده به امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت.

بسیاری از زغال سنگ استخراج شده در ایالات متحده استفاده می شود توسط نیروگاه. کمی کمتر از 3 درصد است که مورد نیاز برای تولید فولاد است.

عدالت گزارش شده است ثروتمندترین فرد در غرب ویرجینیا با یک میلیارد دلار به علاوه ثروت خود را بر پایه منابع در Bluestone صنایع و Bluestone زغال سنگ. یک NPR داستان در سال 2016 یافت عدالت از شرکت ها تا به حال موفق به پرداخت میلیون ها دلار در معدن-ایمنی مجازات است.

انتخاب به عنوان یک دموکرات و عدالت تغییر احزاب در سال 2017 و در آغوش مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از رئيس جمهور در شور و شوق برای زغال سنگ. غرب ویرجینیا دومین تولید کننده زغال سنگ پس از وایومینگ.

هفته گذشته او بسته Greenbrier, رفت و آمد مکرر است که او نیز صاحب به دلیل همه گیر اما گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد ارسال کارگران معدن زغال سنگ در خانه کردند ،

“کاملا آنها ضروری در کتاب من,” او گفت: “در هر شکل و فرم و مد است.”

ملی معدن انجمن همچنین استدلال می کند که معادن باید باز باقی می ماند.

“زغال سنگ همچنان به ارائه یک چهارم از این کشور تولید برق” آن گفت: در یک پست دوشنبه. “و در بسیاری از ایالت زغال سنگ به دور است و دور پیشرو سوخت برای تولید برق.”

ملی معدن انجمن دنبال شده از هفته گذشته یک $220 میلیون عقبگرد از مالیات آن را می پردازد به پشتیبانی 25,700 معلول معدن و وابستگان آنها و همچنین کاهش اجباری هزینه های پاکسازی.

“این فقط وحشتناک آنها را انجام دهد که در حال حاضر” ریچاردسون گفت. “این واقعا صحبت می کند به نیاز به سرمایه گذاری در بهداشت و درمان روستایی.”

کسانی که بازنشسته معدن با بیماری های ریوی هستند و البته نیز در افزایش خطر ابتلا به عوارض جدی از coronavirus. اگر تنفس عادی است مانند باد کردن یک بادکنک گفت: آلن از دانشگاه وست ویرجینیا تنفس با ریه مانند تلاش برای باد کردن تایر دوچرخه. زخم در ریه ها می دهد و آنها را کمتر ظرفیت برای رسیدگی به یک مورد پنومونی.

“در بسیاری از نگرانی گفت:” ربکا شلتون از آپالاچی شهروندان مرکز قانون در Whitesburg, Ky., که طرفداران به نمایندگی از ریه افراد مبتلا به. “تمرکز اصلی ما در حال حاضر این است که چگونه ما می توانید بهترین اطلاعات در خارج وجود دارد — چیزی که آنها می توانید نگاه کردن به صورت و چگونه آنها می توانند از خود محافظت کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>