باشگاه بروژ در مقابل منچستر یونایتد خط-یو پی اس: اخبار تیم پیش از هفته بیستم لیگ برتر ثابت

منچستر یونایتد در آغاز هفته بیستم لیگ حذفی کمپین با پای خود دور از 32 کراوات در برابر Club Brugge.

اوله گونار Solskjaer طرف در حال سوار موج جدیدی از حرکت پس از پیروزی خود را برابر چلسی در استمفورد بریج در روز دوشنبه و در حال حاضر بدون شکست در چهار بازی گذشته خود را در تمام مسابقات.

بروخه در ضمن فراری رهبران در بلژیک لیگ برتر در حال حاضر نه نقطه روشن از گنت. اما آنها نیاز به رقابت با از دست دادن ستاره هافبک قرار گرفتن برگ در نقل و انتقالات ژانویه. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

بروژ 1-0 منچستر یونایتد

20 دقیقه

بروخه را تهدید دوباره به عنوان پر جنب و جوش تاو میدارد گلزن دنیس. او همواره در دفاع متحده اما مگوایر در مراحل و باعث می شود بسیار مهم مقابله با.

بروژ 1-0 منچستر یونایتد

18 دقیقه

نزدیک است! Rits تنظیم شده است تا کاملا در وسط کادر به ساقه میکشد اما خود تلاش گسترده ای از مراتب پست. او باید انجام دهید بهتر است.

بروژ 1-0 منچستر یونایتد

17 دقیقه

بروخه را دم خود را در حال حاضر. Vanaken می شکند به جعبه و نقش یک توپ خطرناک در سراسر صورت هدف. ایران به هیچ عنوان قانع کننده ،

تبلیغات

هدف!

هدف! بروژ 1-0 منچستر یونایتد (Dennis)

15 دقیقه

ایالات گرفتار می شوند و بروخه منجر شود! Mignolet بازدید یک هدف و پا زدن های طولانی در جهت دنیس که نژادها بر روی آن و وجود دارد قبل از رومرو قبل از dinking آن را بر سر onrushing دروازه بان. رول توپ agonisingly به پشت net. وجود دارد سریع VAR بررسی کنید تا مطمئن شوید که توپ در نبود حرکت زمانی که Mignolet در زمان هدف و پا زدن اما هدف می ایستد.

بروخه 0-0 منچستر یونایتد

14 دقیقه

بهتر از ایران. توپ خورد به پریرا که در می یابد فضا در لبه جعبه و بازدید کم شوت به سمت گوشه سمت راست پایین. Mignolet امتداد و هل را در اطراف پست.

بروخه 0-0 منچستر یونایتد

13 دقیقه

هر دو تیم در حال ضربه زدن به توپ در اطراف به راحتی. شده است وجود دارد کاملا صفر در فینال سوم از هر دو هر چند. بازی هنوز به رفتن.

تبلیغات

بروخه 0-0 منچستر یونایتد

9 دقیقه

این همه کمی آهسته از ایالات متحده چشم انداز در حال حاضر. آنها در حال دیدن بیشتر از توپ در حال حاضر اما بروخه نگاه راحت در دفاع.

بروخه 0-0 منچستر یونایتد

6 دقیقه

میزبان شروع کرده اند و کاملا با اطمینان باعث مشکلات در مناطق گسترده ای. ایالات نگاه راه اندازی به بهره برداری از فضا در ضد حمله اما آنها یافت نشد ریتم خود را رتبهدهی نشده است.

بروخه 0-0 منچستر یونایتد

3 دقیقه

شانس! ویلیامز طول می کشد یک دست کشیدن و به عنوان یک نتیجه از موقعیت در سمت چپ. بروخه امکان استفاده با یک پرتاب سریع در که مجموعه دنیس دور پایین سمت راست. توپ خود را در سراسر باعث هرج و مرج در ایالات جعبه, اما آن را هک دور Lindelof قبل از بروخه بازیکن می تواند تبدیل.

تبلیغات

لگد کردن

ایران ما را در جریان!

بازیکنان راه خود را به بیرون از تونل بارانی در بروژ. تقریبا زمان برای شروع!

ایالات آخرین ملاقات بروخه در مقدماتی مراحل 2015-16 لیگ قهرمانان. آنها با یک پیروزی 3-1 در Jan Breydel ورزشگاه و مطمئن ساخته شده از تاکید مجموع به پیروزی 4-0 خرمن کوبی در اولدترافورد. نتیجه مشابه امشب را به سادگی برای Solskjaer.

تبلیغات

فقط 15 دقیقه تا زمانی که لگد کردن!

بروژ است که بدون شک یکی از اروپا quaintest شهرستانها. این تنظیم برای یکی از بهترین فیلم تا کنون ساخته شده – در بروژ البته — بیش از حد. ایالات سفر طرفداران از آن لذت ببرید خیلی بیشتر اگر آنها را ترک امشب با یک پیروزی ، فقط رئال مادرید و پاری سن ژرمن برنده در Jan Breydel ورزشگاه در این فصل پس این یک آزمون دشوار برای Solskjaer و بازیکنان خود را.

صحنه تنظیم شده است…

تبلیغات

وجود دارد یک چهره آشنا در میزبان صف امشب. Simon Mignolet قبلا از لیورپول شروع می شود در هدف برای بروژ و او ثابت کرد زیرک امضای. او ممکن است به یاد پشت در انگلستان برای اینکه کمی در معرض ابتلا به اشتباهات اما او اثبات برخی از منتقدان اشتباه در این فصل است.

“من آن را گفته ام قبل از منچستر یونایتد واقعا یک تیم خوب است. آنها در حال بازی هست. آن را به چالش دشوار گفت:” 31 ساله. “و برای پسران ما آن را یک چالش جدید به صورت برابر یک تیم انگلیسی در اروپا مرحله پس ما مشتاقانه منتظر است که در وهله اول است.”

و در اینجا بروخه رئیس فیلیپ کلمنت ارزیابی های کراوات: “برای از بین بردن منچستر یونایتد, شما واقعا نیاز به یک معجزه واقعی. مردم که نمی فکر می کنم که نه در تاریخ معاصر است. توافق ایران دارای یک فصل دشوار است. اما آنها برنده در منچستر سیتی و چلسی و برنده امتیاز از لیورپول. وجود دارد مقدار زیادی از کیفیت را در گروه خود. در اروپا شما باید سال است که در آن شما انجام یک معجزه است. البته ما از پرتاب خودمان را [در ایران] به طور کامل. این دو بازی که در آن ما باید چیزی برای از دست دادن. بسیاری از پسران به دنبال به جلو به آن است. مسابقات مانند این ارائه بازیکنان من با انرژی است.”

Solskjaer برجسته این وظیفه رو به ایالات تیم در این تجمع به این یکی: “نه آنها استفاده می شود برای از دست دادن. آنها از دست داده ایم یک بازی در لیگ. تیم خوب درو در برابر رئال مادرید در دور. دو تساوی برابر گالاتاسرای. دو تنگ بازی در برابر پاری سن ژرمن و یک بازی که در آن آنها را از دست داده ایم. من فکر می کنم Philippe [رئوف و بروخه مدیر] دهکدهای از دست داده و تنها چهار بازی پس از او آمد تا او را یک مربی است. او باید دیده بالقوه در این باشگاه چرا که او برنده لیگ در سال گذشته با گنک پس از آن آمد به بروخه.”

تبلیغات

ایران به دنبال حفظ خود قابل توجه هفته بیستم لیگ برتر امشب…

برخی از قبل از مسابقه خواندن از علامت Critchley:

زمانی که در آن است ؟

بازی لگد کردن در 17.55 در Jan Breydel ورزشگاه در روز پنج شنبه 20 فوریه.

چگونه می توانم آن را ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در BT Sport 2.

خط-یو پی اس

بروخه: Mignolet, ماتا, Kossounou, Mechele اغذیه فروشی Rits, Balanta, Vanaken, Bonaventure, تاو ده Cuyper

ایران: رومرو Dalot, Lindelof, مگوایر, شاو, ویلیامز, خودکار, ماتا, پریرا, Lingard رزمی

شانس

بروخه – 15/8

قرعه کشی – 21/10

United – 7/5

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im