کلیپرز توافق می کنید برای خرید فروم پاکسازی یک مانع کلیدی آنها به عنوان طرح جدید در عرصه

بلند پروازانه بخش خصوصی تامین مالی پروژه مواجه شده است مقاومت محلی و همچنین سه پرونده های حقوقی مربوط به گاز خردل که نمی خواهم یک رقیب به فروم و 17,500-صندلی محل که میزبان کنسرت بود و به لس آنجلس لیکرز از سال 1967 تا سال 1999. به جای انتظار برای روند قانونی به آشکار شدن بالمر که حدود 50 میلیارد دلار ارزش خالص باعث می شود او NBA ثروتمندترین مالک پرداخت می شود به مشکلات حقوقی با MSG رئیس جیمز دولان که صاحب نیویورک نیکز از بین برود.

قیمت فروش به ذکر است با توجه به این که انجمن در سال 1967 باز شد و نه به حال یک ورزش حرفه ای مستاجر در نزدیک به 20 سال است. مقایسه کالاهای اساسی مرکز مدرن multiuse ساختمان هزینه $375 میلیون دلار برای ساخت هنگامی که آن را در سال 1999 افتتاح شد. انجمن فروش را قبل از ماه جولای ،

کلیپرز را حفظ فروم باز به عنوان یک مکان تفریحی به جای بستن و یا تخریب ساختمان با اشاره به در انتشار اخبار است که زمان کارکنان داده خواهد شد ارائه می دهد و در این عرصه در نهایت ویژگی “هماهنگ برنامه نویسی است.”

The Clippers plan to build an 18,500-seat arena in Inglewood, Calif. (Courtesy of Los Angeles Clippers)
کلیپرز برنامه ریزی برای ساخت یک 18,500-صندلی عرصه در اینگلوود کالیفرنیا. (حسن نیت ارائه میدهد از لس آنجلس کلیپرز)

که طرح این است که در همراهی با بالمر چشم انداز جدید خود را در بسکتبال-محور آرنا که او تن به تن به عنوان “شماره یک بسکتبال محل در جهان است.” بر خلاف مرکز کلیپرز’ آرنا نمی خواهد جای یک تیم هاکی که تسهیل بیشتر صمیمی تجربه کنید.

کلیپرز شده اند نا امید بودن “سوم مستاجر” از مرکز استیپلز یک وضعیت است که اغلب مورد نیاز آنها را به بازی در کمتر مطلوب خرما یا برنامه یاجشن بعدازظهر اسلات هم به دلیل مشترک خود را با اشغال لیکرز و NHL Los Angeles Kings.

“ما سزاوار به یک خانه از خود ما” بالمر گفت: در ماه جولای زمانی که او امیدوار به شکستن زمین در سال 2021 و برای باز کردن در سال 2024. “یک خانه جدید است. دائم خانه. خانه ما.”

رمان coronavirus بحران نشان داده و مالی عمده چالش برای ورزش حرفه ای لیگ و صاحبان. پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس لیگ صاحبان محکم برای 1 میلیارد دلار ضربه مالی اگر بازی سر نمی تواند در این تابستان. برخی از صاحبان نظر گرفته شده اند کاهش حقوق برای تیم کارکنان و کارگران عرصه باید گذاشته شده در سراسر کشور.

در عین حال بالمر در حال حرکت است به جلو با او عمده طرحهای توسعه.

“این بی سابقه است اما ما معتقدیم در آینده جمعی ما” او در بیانیه ای گفت. “ما متعهد به سرمایه گذاری ما در شهرستان آتاسکادرو که خواهد بود خوب برای جامعه کلیپرز و طرفداران ما.”

بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>