مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و درجه حرارت بالا رانده شده توسط تغییرات آب و هوایی مرتبط شده اند به اثرات منفی در حاملگی در سراسر ایالات متحده با توجه به نقطه عطفی مطالعه جدید.

زنان باردار در معرض خطرناک شرایط محیطی هستند احتمال بیشتری برای نوزادانی که نارس و کم وزنی یا مرده با سیاه مادران و نوزادان بیشتر در معرض خطر است.

تحقیقات منتشر شده در پنج شنبه برای اولین بار است به ارائه “تصویر بزرگ شواهد” از لینک های بین نوزادان و تغییر آب و هوا در ایالات متحده جمعیت تجزیه و تحلیل داده ها در 32.8 میلیون تولد در بین سال های 2007 و 2019.

محققان دریافتند آماری-ارتباط معنی داری بین گرما و ازن و یا ذرات ریز و خطر ابتلا به بارداری.

این گزارش همچنین شواهد دیگری که سیاه و جوامع اقلیت نامتناسب تحمل فشار از آلودگی و تغییرات آب و هوا به طور کلی.

سیاه, بارداری و نوزاد, سلامت است که در حال حاضر یک بحران در ایالات متحده است. سیاه زنان سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به تجربه یک بارداری مربوط به مرگ بیش از زنان سفید یک سال 2017 مطالعه یافت می شود. سیاه مرگ و میر نوزادان است که دو بار به عنوان بالا که برای نوزادان به گفته CDC.

این مطالعه همکاری نویسنده دکتر بروس Bekkar بازنشسته متخصص زنان و متخصص زایمان که یک عضو هیئت مدیره با اقدام آب و هوا کمپین در سن دیگو; دکتر ناتانیل DeNicola استادیار گروه زنان و زایمان دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده پزشکی و علوم سلامت در DC; Dr روپا باسو قوا از هوا و آب و هوا اپیدمیولوژیک بخش برای محیط زیست خطر سلامت ارزیابی کالیفرنیا و دکتر سوزان Pacheco یک اطفال به درمان و پزشک متخصص آلرژی از دانشگاه تگزاس McGovern دانشکده پزشکی هوستون.

سه سال پیش محققان شروع به بحث در مورد فقدان “تصویر بزرگ شواهد” در مورد اینکه آیا تغییر آب و هوا از طریق مشترک مواجهه شد با داشتن یک اثر در حاملگی در ایالات متحده است.

Dr Bekkar گفت: مستقل: “من فکر می کنم ما همه بر این باور بودند که اگر در واقعیت وجود دارد تاثیر و ما می توانید شروع به نشان می دهد که شواهد است که مردم پیدا کردن آن جالب است. من فکر می کنم همه صرف نظر از جهت گیری سیاسی و مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به زنان باردار و نوزادان خود را.”

مطالعه عمدا نگاه ما جمعیت نیست چرا که وضعیت مهم تر بود یا لزوما بدتر از جاهای دیگر در جهان است, اما به تاکید است که بحران آب و هوا را باید به عنوان یک موضوع از نگرانی فوری توسط آمریکایی ها.

“ما می خواستیم مردم قادر به نگاه در این بدن از داده ها و ببینید که این انجمن بسیار قوی حق در اینجا در خانه. که به زن حامله در خیابان و یا دختر خود را که داشتن یک کودک با آن مواجه است این خطر بالقوه” دکتر Bekkar اضافه شده است.

تیم تحقیقاتی بررسی 68 مطالعات از سراسر ایالات متحده بیش از 12 سال دوره نشان داد که ارتباط معنی داری بین آلودگی هوا و گرما و تولد نتایج.

مطالعه منتشر شده در Jama Network باز بخشی از مجله انجمن پزشکی آمریکا.

به عنوان آب و هوا رو به وخامت این یافته نشان می دهد که وجود خواهد داشت افزایش اثرات بر سلامت نوزادان است.

تغییر آب و هوا است که باعث مکرر امواج گرما و درجه حرارت بالاتر در ارتباط بودند برای نوزادان, تولد نوزادان کم وزن. چهار مطالعات همچنین در ارتباط با افزایش حرارت به نوزادان نارس و افزایش خطر از 8.6 درصد به 21 درصد است.

قرار گرفتن در معرض ذرات ریز PM2.5 یا ازن به طور معمول شناخته شده به عنوان دود نیز تحت تاثیر حاملگی. در 19 مطالعات آلودگی هوا همراه بود با افزایش خطر تولد زودرس است که رخ می دهد که قبل از 37 هفته بارداری. آلودگی هوا در ارتباط بود به وزن کم هنگام تولد در 25 مطالعات. یک مقاله مرتبط بالا قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا در سومین سه ماهه با 42 درصد افزایش خطر زایمان بچه مرده.

“این subpopulations در بالاترین خطر بودند افراد مبتلا به آسم و گروه های اقلیت به ویژه سیاه” مطالعه اشاره کرد.

نوزادان متولد شده در موعد مقرر و یا تولد نوزادان کم وزن رنج می برند می تواند مسائل مربوط به سلامت در طول زندگی خود Dr DeNicola گفت: مستقل.

اوایل تولد زودرس می تواند تاثیر جنین رشد مغز تاثیر می گذارد که کودک توانایی های شناختی. با ریه یکی از آخرین ارگان را به طور کامل توسعه قبل از مدت نوزادان می شود بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های تنفسی. آنها همچنین می تواند توسعه نیافته سیستم ایمنی بدن پس از بیماری های عفونی در حال حاضر بیشتر در خطر است.

یک مطالعه نشان داد که برای مادران مبتلا به آسم خطر شدید, تولد زودرس از 28 هفته و کمتر افزایش 52%.

“در 28 هفته و تحت, به احتمال زیاد اختلال احتمالی در عملکرد شناختی قابل توجهی است”,,,, Dr DeNicola گفت. “و باز هم به خصوص برای آسم مادران آنها در معرض بیشترین خطر برای این رخداد با بالاتر قرار گرفتن در معرض آلودگی.”

اگر چه این مطالعه جدید را فراهم می کند علت مهم برای زنگ مراحلی وجود دارد که زنان باردار را می توانید برای محافظت از خود.

در حالی که آنها هیچ کنترل بیش از درجه حرارت در فضای باز و یا کیفیت هوا, آنها ممکن است قادر به گرفتن اقدامات احتیاطی در طول موج گرما و تصمیم گیری در زمانی که به صرف زمان در داخل خانه Dr DeNicola گفت.

“هر زن باردار است آشنا با Braxton Hicks نادرست کار انقباضات که در درجه اول رانده کم آبی” او گفت:. “این یکی از فرصت های بیشتر برای بحث های اضافی پوست در طی زمان های خاص از سال و برخی افزایش قرار گرفتن در معرض.”

اگر ممکن است زنان باردار همچنین می توانید نگاه خود را کنترل کیفیت هوا در محیط داخلی Dr DeNicola گفت:, و اضافه کرد که آن را یکی از دلایل بیشتر به دود و یا افراد سیگاری در خانه.

علائم وجود دارد برای خوش بینی و پزشکان اشاره کرد و در آنچه که به طور کلی دیده می شود ممکن است به عنوان یک “خیلی غم انگیز مطالعه”.

Dr DeNicola با اشاره به شواهدی از کالیفرنیا که در آن زغال سنگ نیروگاه بازنشسته شدند. که بیش از 10 سال دوره وجود دارد 20 درصد کاهش در تولد زودرس هستند.

Dr Bekkar افزود: “من امیدوارم که این تحقیق می کند رفتن به جلو حرکت می کند بیشتر به این عرصه آنچه که مردم می توانید با این اطلاعات چه یک زن باردار و خانواده اش را می توانید در نظر حفاظت از خود را از این خطرات بالقوه.

“در مرحله دوم و در ذهن من مهمتر از آنچه می تواند همه ما را به عنوان خانواده و سلامت حرفه ای است که برای دیدن این نوع از سیاست هایی است که نیاز به قرار گرفتن در محل ؟ با انتخابات در ماه نوامبر و محلی و ایالتی انتخابات ما نیاز به قرار دادن مردم در موضع قدرت است که درک این خطرات و آنها را به طور جدی.

“زیبایی از حل بحران آب و هوا است که حتی اگر آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان به مزایای بهداشت و درمان شروع به تعلق بلافاصله.

“همانطور که ما چگونه به خلاص شدن از نیروگاه های زغال سنگ و جایگزین کردن آنها با انرژی های تجدید پذیر به عنوان مثال هوا پاک کردن. شما شروع به دیدن نه تنها کاهش خطر ابتلا به بارداری بلکه کمتر زودرس و مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و بسیاری از دیگر مسائل پزشکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات