کلیولند ورزشی-صحبت کردن با خبرنگار معلق برای تماس بیکر میفیلد یک ‘اندام’

Grossi تاسف داغ-میکروفن لحظه صبح روز سه شنبه احتمالا نمی خواهد که گرم شدن رابطه. گزارش از NFL ترکیب در Indianapolis, Grossi با اشاره به 6-پا-1 میفیلد به عنوان یک “f—— قد کوتاه” در حالی که صحبت کردن با ESPN کلیولند میزبان استودیو آرون Goldhammer و تونی ریزو غافل که میکروفون هنوز روشن بود.

خوب خوب مارک های که دارای ایستگاه رادیویی اعلام کرد بعد از ظهر سه شنبه که آن را به حال به طور نامحدود به حالت تعلیق در Grossi چرا که از نظر.

“ما در منطقه آگاه تونی Grossi بیانیه در مورد بیکر Mayfield” این شرکت گفت: در بیانیه ای اعلام Grossi تعلیق. “اصطلاح تونی با استفاده از یک موهن لکه دار برای توصیف کمی از مردم. خوب خوب برندها را تحمل نکرده و با زبان موهن که demeans دیگران و یا گروه از مردم است.”

این شرکت همچنین گفت: آن انجام خواهد شد “حساسیت و گنجاندن آموزش” برای کارکنان خود را.

“از خوب خوب مارک به ما طرفداران شرکای ما براونز و بیکر میفیلد — با عرض پوزش.”

ESPN کلیولند به عنوان co-ایستگاه گل سرسبد از براونز شبکه رادیویی.

Grossi نیز عذرخواهی کرد و در بیانیه ای ارسال شده به توییتر گفت که او “واقعا متاسفم برای زبان من و انتخاب کلمات.”

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای استفاده از این زبان در هر زمینه,” او نوشت. “این را گفت و بدون کینه توزی بلکه بدون فکر.

“آن است که به خوبی شناخته شده است که بیکر و من تا به حال تفاوت های ما و در این دوره از این تجربه من تا به حال به سوال نقش من در فرسایش ارتباط است. من همیشه تلاش برای گزارش و اظهار نظر در مورد او و تیم نسبتا هستم و متزلزل این وقایع است.”

سهوا پخش نظرات فرود آمد Grossi در همین آب داغ در گذشته است. پس از تقریبا دو دهه پوشش برای کلیولند براونز فروشنده ساده, مقاله حذف او از ضرب و شتم در ژانویه 2012 پس از او به نام آن Browns صاحب رندی لرنر “احساساتی رقم بی ربط ترین میلیاردر در جهان” در آنچه که در نظر گرفته شده بود مستقیم پیام توییتر به یک همکار. به جای Grossi ارسال نظرات خود اصلی حساب توییتر که پس از آن تا به حال بیش از 15 ، 000 پیروان.

Grossi استعفا داد و از فروشنده ساده حدود سه ماه بعد برای پوشش Browns برای ESPN کلیولند.

جو کرتز معاون رئیس جمهور از شمال شرقی اوهایو فصل #35 از مردم امریکا گفت که او امیدوار است Grossi نظرات خود را در خدمت به عنوان یک یادآوری است که “قد” در نظر گرفته شده است یک لکه دار کردن.

“امیدوارم بیشتر بحث ما در مورد آن بیشتر ما را نسبت به آن و آن را به توقف” کرتز گفت WJW-تلویزیون در کلیولند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im