Cleveland Browns پشت ساعت با لباس های جدید

این تیم نشان داد قهوه ای و سفید کشباف با مدرن تعداد فونت با طرح سفید و شلوار قهوه ای و دوباره به راه افتادند آشنا striping الگوی آستین آن شلوار و جوراب. این تیم بسیار تحسین قهوه ای رنگ راش لباس (همچنین با به روز رسانی اعداد) بازگشت sans راه راه. داخل یقه هر نیوجرسی “1946” جایگزین “DAWG پوند” به مناسبت سال تیم تاسیس شد. این تیم همچنین حذف فیبر کربن الگوی بافت از دو قهوه ای راه راه که پایین وسط کلاه. یک حذف در این مجموعه جدید است که هیچ نشانه ای از شلوار نارنجی.

“ما می خواستیم به عقب بر گردیم به ریشه که قهوه ای هستند” براونز معاون اجرایی رئیس جمهور و صاحب JW جانسون گفت. “ما آن را شنیده ام از طرفداران ما و از بازیکنان ما است. ما نیاز به بازگشت به ریشه های ما.

“همانطور که شما در یاد فرانچایز مانند قهوه ای خرس هکرها کابوی — آنها درست به آنها چه کسانی هستند. آنها در انجام بسیاری از تغییرات و تلاش برای ایجاد مقدار زیادی از زرق و برق دار حرکت می کند با لباس خود را. من فکر می کنم که ما را از طریق فرایند آن را فقط احساس راست که ما رو به عقب برای ما که هستیم و که ما همیشه خواهیم بود.”

به قهوه اضافه شده به روز شنبه را مثبت vibes با اعلام این خبر که 100 درصد از تیم را خالص درآمد حاصل از فروش جدید کشباف را رفتن به سمت “کلاه ها را به قهرمانان ما” صندوق در تلاش برای دستیار مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان آموزشی حرفه ای و دیگران که در حال بازی نقش مهمی در مبارزه با این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات بیشتر در NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de