کلر دانمارکی در پاسخ به ادعا می کند که میهن نژادپرست است: ‘آن را ذاتا مشکل ساز’

کلر دانمارکی در پاسخ به ادعا می کند که میهن است “نژادپرستانه” و “Islamophobic” به عنوان تریلر سیاسی به پایان می رسد از آن هشتم و پایانی سری.

میهن تا به حال یک مخلوط پذیرش پس از آن در سال 2011 راه اندازی شد. در حالی که اولین سری بحرانی بود پیروزی به دست آورد طرفداران از جمله باراک اوباما و برنده بسیاری از جوایز امی نشان می دهد همچنین متهم شده است که “متعصب”.

نویسنده و فیلمساز لورا Durkay نوشت: در واشنگتن پست در سال 2014: “پس از آن قسمت اول میهن اتحاد نوتبوک Islamophobic کلیشه به عنوان اگر آن نویسندگان شدن بودند پرداخت شده توسط کلیشه.”

زیر سال, عرب, هنرمندان گرافیتی که استخدام شده بود توسط تولید کنندگان به پناهندگان سوری نگاه معتبر تر مخفیانه نوشت: “میهن نژادپرست است.” هیچ کس متوجه تا زمانی که این قسمت پخش شد.

در یک مصاحبه نادر با نگهبان, دانمارکی گفت: “که خوب بود شیرین کاری. همه ما کلاه خاموش بودند به آنها.”

در مسئله گسترده تر از نژادپرستی در نشان دادن او افزود: “من آن را دریافت کنید. من فکر می کنم آن را روی حیله و تزویر و نوع ذاتا مشکل ساز مناسب است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از قهوه ای مردم در داستان ما که انجام می دهند واقعا چیزهای بد و وجود ندارد به اندازه کافی فرصت برای ایجاد یک متعادل تر پرتره که جمعیتی.

“این بود که همیشه برای رفتن به یک نقطه آسیب پذیری برای ما اما من همچنین فکر می کنم که قهرمانان ما واقعا مشکل و واقعا ناقص است. ما در حال کشتی با برخی از سوال به چالش کشیدن و ایده ها و کسانی که در دو طرف مختلف بحث شد شخصیت با شخصیت ما است.”

او ادامه داد: “در بسیاری از موارد من فکر می کنم هر دو شخصیت بودند. نویسندگان ما بودند نسبتا مسئول که در مورد ایجاد یک مناظره واقعی. در اولین قسمت از این فصل ما باید این سیاستمدار فلسطینی است که واقعا به چالش کشیدن سائول و ساخت معتبر و قانع کننده نقاط مورد راه هایی که آمریکا شکست خورده است. خوشحال بودم که در مورد حداقل.”

اولین قسمت از میهن فصل هشت بود که با توجه به سه ستاره با مستقل‘s منتقد اد جورجیا که گفت: “تمام زندگی” می آید از دانمارکی ها و عملکرد خود را به عنوان CIA Carrie Mathison.

او نوشت: “Mathison مشکل ذهن همواره یک استعاره برای دولت هوش: درخشان اما غیر قابل اعتماد حیاتی اما خطرناک است. دانمارکی عملکرد متحرک نه تنها صحنه ای است که در, اما آنهایی که او نه در هم و هر بار او را از شات شما طلب خود بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de