Chuck E. Cheese, یک مراسم از تصویب برای تولد و دوران کودکی در نزدیک به چهار ده متحده اعلام کرد هیچ برنامه فوری برای بستن هر یک از فروشگاه های آن است. همانطور که از ژوئن 24, 266 شرکت-عمل Chuck E Cheese and Peter Piper پیتزا مکان کرده بود بازگشایی شد و ادامه خواهد داد برای حفظ عملیات با شام خوردن در تحویل و carryout خدمات و میزبانی جشن تولد در ساعات خاص و همچنین بازگشایی مکان های بیشتری در هفته های آینده با توجه به انتشار.

“فصل 11 فرایند به ما اجازه خواهد داد برای تقویت ساختار مالی ما به عنوان ما بازیابی از آنچه شده است بدون شک چالش برانگیز ترین رویداد در تاریخ شرکت ما و رسیدن به کسب و کار از ارائه خاطرات سرگرمی و پیتزا برای 40 سال دیگر و فراتر از آن” CEC اجرایی دیوید McKillips گفت: در انتشار. “من اعتماد به نفس در قدرت تیم ما و ما مارک های جهانی و نگاه به جلو به طور کامل پیاده سازی برنامه استراتژیک ما به عنوان ما را از این چالش های مالی پشت سر ما است.”

CEC ادامه خواهد داد به کارکنان پرداخت و در ادامه برنامه های مزایای افتخار مهمان کارت های هدیه و رعایت امتیاز و صدور مجوز موافقت نامه. Franchised برگزار می گردد مکان Chuck E Cheese and Peter Piper پیتزا نمی تواند تحت پوشش و تشکیل پرونده آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات