Chuck E. Cheese شرکت مادر برای ورشکستگی فایل

این شرکت نشان داد هیچ برنامه فوری برای بستن هر یک از آن 612 Chuck E. Cheese مکان — یک مقصد های مورد علاقه دوران کودکی تولد — و یا آن 122 پیتر پایپر پیتزا رستوران در چهار ده متحده است. CEC دارای بازگشایی در حدود نیمی از آن 555 شرکت-عمل سالن متحده پس از شروع به بلند کردن اجسام coronavirus خاموش کردن سفارشات و گفت: آن را ادامه خواهد داد ارائه ناهار خوردن در تحویل و carryout خدمات و میزبانی جشن تولد در ساعات خاص و همچنین بازگشایی مکان های بیشتری.

رستوران و سرگرمی های صنایع شده است آمار coronavirus shutdown. FoodFirst جهانی و رستوران ها و پدر و مادر از زندگانی ایتالیایی مدیترانه و براوو تازه, ایتالیایی, زنجیر برای ورشکستگی زمینه حفاظت در ماه آوریل در حالی که Le Pain Quotidien کافه های زنجیره ای به دنبال کت و شلوار در ماه مه با توجه به گزارش های خبری. برخی از رستوران ها از جمله Chuck E. Cheese and Peter Piper, پیتزا نقل مکان کرد به carryout و منظقه وانت سفارشات. اما هر دو زنجیر’ تکیه بر تعامل — از طریق گذرگاه طاقدار بازی ها, توپ چاله و پنجه مکانیکی ساخته و آنها را آسیب پذیر به خصوص در سن اجتماعی فاصله.

CEC مستقر در ایروینگ Tex., برای ثبت فصل 11 حفاظت در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوب تگزاس است. این شرکت ذکر شده بیش از $1.7 میلیارد دلار دارایی و نزدیک به 2 میلیارد دلار بدهی به عنوان مارس 29. مجازی شنوایی برای درخواست کمک های اضطراری روز جمعه برگزار خواهد شد, با توجه به پر کردن.

تشکیل پرونده می آید چند هفته پس از CEC تحویل 3 میلیون دلار در حفظ و نگهداری پاداش به مدیران ارشد از جمله 1.3 میلیون برای اجرایی دیوید McKillips. رئیس جمهور دریافت $900,000 در حالی که رئیس امور مالی دریافت $675,000 با توجه به تاریخ 5 ژوئن تشکیل پرونده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

“فصل 11 فرایند به ما اجازه خواهد داد برای تقویت ساختار مالی ما به عنوان ما بازیابی از آنچه شده است بدون شک چالش برانگیز ترین رویداد در تاریخ شرکت ما و رسیدن به کسب و کار از ارائه خاطرات سرگرمی و پیتزا برای 40 سال دیگر و فراتر از آن” McKillips که فرض بالا شغل در ماه ژانویه گفت: در انتشار. “من اعتماد به نفس در قدرت تیم ما و ما مارک های جهانی و نگاه به جلو به طور کامل پیاده سازی برنامه استراتژیک ما به عنوان ما را از این چالش های مالی پشت سر ما است.”

CEC گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن 16,400 کارکنان و افتخار مهمان کارت های هدیه در سازماندهی مجدد و همچنین رعایت امتیاز و صدور مجوز موافقت نامه. Franchised برگزار می گردد مکان Chuck E Cheese and Peter Piper پیتزا گنجانده شده در پرونده انتشار گفت.

وارنر Corp. باز برای اولین بار در Chuck E. cheese’s زمان پیتزا تئاتر در سن خوزه, کالیفرنیا در سال 1977 و توصیف آن به عنوان یک محل “که در آن یک بچه می تواند یک بچه است.” زنجیره ای فروخته شد به شوهای پیتزا محل شرکت تغییر نام آن به CEC سرگرمی در سال 1998 است. آن رفت و خصوصی بود که آن را به دست آورد توسط شرکت سهام خصوصی آپولو مدیریت جهانی در سال 2014. این شرکت در نظر گرفته شده ارائه عمومی اولیه در سال 2017, اما این تلاش از طریق کاهش یافت.

CEC سرگرمی تولید $912 میلیون دلار درآمد در سال مالی 2019. این شرکت اعلام خواهد شد اولین-درآمد سه ماهه برای سال 2020 که روز جمعه به تعویق افتاد به دلیل “اشاره کرد چالش های ناشی از رمان coronavirus” با توجه به یک شرکت تشکیل پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات