او نیز به ثمر رساند در استون ویلا روز یکشنبه با ورود در 55 دقیقه به ثمر رساند و در 60. در همه Pulisic به ثمر رساند تا هفت گل در لیگ برتر و هشت در تمام مسابقات این فصل است.

“من می خواستم برای محافظت از او را کمی در برابر ویلای ببینید که او می تواند یک تاثیر” مدیر فرانک لمپارد گفت. “او که. من همیشه برنامه ریزی برای شروع او در برابر منچستر سیتی به خاطر من می دانم که آنچه که او می تواند در این نوع بازی ها و او آن را به ارمغان آورد. او واقعا خوب است. او نیاز به نگه داشتن کار. او یک بازیکن جوان اما او بسیار با استعداد است و او می تواند بهتر و بهتر.”

دوم-محل منچستر سیتی نیاز به هر سه امتیاز به ماندن در مشاجره به عنوان هر چند با بیکار لیورپول مایل جلوتر از بسته و هفت بازی باقی مانده هر کدام پس از پنج شنبه, قرمز’ قهرمانی اجتناب ناپذیر بود.

کوین ده بروین تساوی در 55 دقیقه با شکوه و پا زدن رایگان.

Pulisic فکر کردم او تا به حال ترمیم سرب در دقیقه 71 برای چهارم-محل چلسی. اما شوت او به سمت یک شبکه خالی بود پاک کردن خط دروازه توسط کشویی مدافع کایل واکر.

چند دقیقه بعد در میان یک دیوانه تقلا عمیق در محوطه جریمه یک انحراف کردن Pulisic ران مسدود شده بود. در متعاقب آن اقدام Fernandinho است هندبال منجر به یک ضربه پنالتی و کارت قرمز. Willian تبدیل مجازات برای یک 2-1 سرب در لندن Stamford Bridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات