مسیحی Pulisic و کسر Azpilicueta صدمات بودند ‘نقطه اوج’ به صورت جام حذفی شکست فینال می گوید: Frank Lampard

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد احساس نجومی آمد به یک “نقطه اوج” برای چلسی در جام حذفی, نهایی, عنوان آسیب های نصب شده و سطح عملکرد از دست رفته بود.

کنار او بودند مورد ضرب و شتم 2-1 آرسنال در ومبلی با وجود مصرف اولیه سرب به آنها داده شده توسط Christian Pulisic.

بلوز’ رو به جلو بسیار عالی بود در حملات ناخوشی اما یکی از سه بازیکن که در سمت چپ زمین با جدی به دنبال صدمات در سراسر کراوات برای لمپارد ،

آن برگ های آنها را به دنبال کوتاه برای لیگ قهرمانان گذشته-16 برگشت در برابر بایرن مونیخ, اما لمپارد اصرار او نگران نیست که با بازی در حال حاضر – که در حقیقت به نظر می رسد نتیجه گیری به هر حال همانطور که آلمانی ها منجر 3-0 از پا برای اولین بار در اوایل سال.

“من فکر نمی کنم بیش از حد در مورد [هفته آینده],” لمپارد گفت BBC Sport در تمام وقت.

“ما زیر پر. دو همسترینگ یکی دررفتگی شانه ما از دست Willian دیروز [N’Golo] Kante جا نیست برای این بازی این بود تنها اگر ما نیاز او و روبن لوفتوس-گونه بود.

“ما در پایان یک فصل طولانی – این بهانه ای اما آن را احساس مانند آن را به یک نقطه اوج یک بیت امروز.”

با توجه به عملکرد و بازی خود را لمپارد انتقاد از تیم خود را برای مصرف نهایی به طور جدی به اندازه کافی به عنوان یک رویداد است که تا به حال به دست آورده و برنده راه سخت است.

“ما شروع خوبی برای 10-15 دقیقه. ما می تواند تنها خودمان را سرزنش از آن نقطه در فوتبال شرایط ما رو راضی در زمان ما زمان است. نهایی هرگز نمی تواند یک قدم زدن ما اجازه داده است آنها را در بازی. بسیاری از امروز بود بر ما.

“وجود دارد برخی از عناصر در بازی های ما سخت کار کرده ام در تمام سال اما برخی از بیت ها در آمریکا به عنوان یک گروه. ما آهسته, دعوت, فشار نمی دانم که به کجا برود و ما به خوبی انجام نمی به اندازه کافی برای پیروزی نهایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید