چهار سال $64 میلیون ؟ و فرمت نمی کند و پا زدن تا 2022? فراموش نکنید که او را مستحق. فراموش نکنید که در سال 2019 شد فقط سوم در حال اجرا پشت در لیگ تاریخ به پیش افتادن از 1000 عجله و دریافت متری. فراموش نکنید که او یک اخطار 303 حرفه ای مراسم خود را در سه فصل pro. در حالی که بازی خود را به راحتی توجیه چربی قرارداد جدید ما هنوز هم شک و تردید که آیا او در آینده تولید خواهد شد و تایید او به ارزش پول نقد است. چنین است زندگی NFL در حال اجرا به عقب موقعیت که در آن دستاوردهای محول به نگرانی در مورد دوام. به عنوان افسرده اطلاعات از خطر آسیب مانت ارزش بالا پرداخت می شود همیشه در سوال. در ضمن حدیثی و شواهد آماری نشان می دهد که موقعیت نیست به عنوان حیاتی برای موفقیت به عنوان آن استفاده می شود.

بنابراین در اینجا می آید McCaffrey تلاش برای معکوس کردن ادراک. جاست او بالاترین پرداخت در حال اجرا پشت در تاريخ NFL در طول همان offseason که در لس آنجلس قوچ چشم پوشی تاد Gurley سابق پرچمدار. Gurley که دارای سابقه زانو مشکلات قطع شد و کمتر از دو سال پس از امضای چهار سال $60 میلیون معامله که شامل 45 میلیون دلار در تضمین می کند.

وب سایت OverTheCap.com که آهنگ NFL قرارداد و تجزیه و تحلیل روند چاپ یک نگاه دقیق در حال اجرا پشت قرارداد حداقل سه سال پس از سال 2011 است. من نمی خواهد بیش از حد عمیق به شماره اما در اینجا بود که قریب به اتفاق نتيجهگيری: تعهدات بلند مدت هستند و هیچ بونو. و آن را حتی بدتر از تصور است.

“به طور کلی تیم تا به حال یک نتیجه نامطلوب در حدود 83 درصد از زمان با تیم غلو طول قرارداد” جیسون فیتزجرالد نوشت.

بنابراین آن را فقط به boilerplate منفی. از تمام موقعیت های سودآور در NFL در حال اجرا است که تا کنون پرخطرترین به ایجاد یک سرمایه گذاری است. اما McCaffrey نیز نسل جدیدی از پشت یک نسل از مارشال, Faulk, در سبک, با یک رویکرد مدرن. هنوز هم فقط 23, او را به عنوان متنوع به عنوان آن می شود و هنگامی که شما او را با آلوین Kamara و Saquon Barkley سه نفر می تواند به ایجاد یک سبک جدید از tailback که متناسب با تکامل فوتبال است.

در پایان این دهه خالص اجرا برای اولین بار به عقب خواهد بود نزدیک به انقراض است. تقاضا خواهد شد که تمام پشت و باید به خوبی پاس فو و درست سه-پایین بازیکنان. در حال حاضر وجود دارد حرکت قابل توجهی در این جهت و آن را افزایش می دهد ارزش از پشت که مجموعه ای از مهارت های.

McCaffrey آن را به سطح دیگری در آن او می تواند واقعا یک گیرنده گسترده اگر او با تمرکز بر روی آن. آن را در خون او پدرش, Ed, تا به حال 565 پذیرایی, 55 touchdowns به دست آورده و سه سوپر باول حلقه در NFL حرفه ای. در سه فصل McCaffrey بیش از نیمه راه به پدر خود را در کل. او می تواند اجرا بین پردازد و برای مبارزه با سختی متری. او یک زمین نشستن کامل هواپیما در حال انتظار برای رخ می دهد در این زمینه باز است. او می تواند آن را گرفتن از backfield به ایجاد چیزی از هیچ چیز و او پتانسیل (که Carolina نشده به طور کامل باز نشده) به اجرا فقط در مورد هر مسیر او را حتی بیشتر از یک matchup کابوس.

McCaffrey – همراه با Kamara, Barkley و بازیکنان جوان مشتاق به آنها را – باید یک فرصت به بیش از یک ویژه زیر مجموعه در حال اجرا بازگشت. آنها می تواند تغییر موقعیت.

فکر می کنم در مورد چگونه تنگ, پایان بسیار بیشتر از یک یقه آبی موقعیت از لحاظ تاریخی دارای ارزش افزوده در حال حاضر که تنگ پایان/گیرنده گسترده ترکیبی پدید آمده است. فکر می کنم در مورد رشد ارزش هیبرید linebacker/safeties – یک دلیل Clemson را اشعیا سیمونز خواهد شد پیش نویس بالا در هفته آینده – که می تواند بازی در فضا است. شبیه به بسکتبال و موقعیتی خطوط مات در فوتبال به دلیل ورزشکاران در حال تغییر و تبدیل شدن به بیشتر همه کاره است. فوتبال همیشه فیزیکی اما سرعت هرگز مهم تر بوده است.

برای پشت در حال اجرا به دست آوردن مجدد وضعیت خود را در تکامل ورزش و طول عمر خواهد شد به عنوان مهم به عنوان مهارت های خود را. می McCaffrey جدید-مدرسه Faulk برای 12 فصل? می Kamara شروع به ارسال 1,000-حیاط عجله فصل برای تکمیل خود را 80 پذیرایی برای یک دوره طولانی? می Barkley که وزن 230 پوند و ممکن است دارای چشمگیر ترین ترکیبی از مهارت های تا کنون دیده می شود در حال اجرا به عقب سالم بماند ؟ اگر آنها تسلط دهه های آینده بازی تغییرات برای NFL در حال اجرا بازگشت.

بیایید پرتاب حزقیال الیوت که بیشتر سنتی در سبک اما هنوز هم همه کاره به این مخلوط را به عنوان به خوبی. هنوز هم فقط 24 او در یک تاریخی سرعت. اگر او باقی می ماند از مشکل و سالم باقی می ماند شاید او می تواند توجیه شش سال 90 میلیون دلار فرمت دالاس به او سپتامبر گذشته. مانند McCaffrey, الیوت باید سرپیچی اخیر روند اما او دیگر دوام عجیب و غریب ورزشکار.

McCaffrey نشده از دست رفته یک بازی در سه فصل NFL. در حال حاضر او چهره کارولینای حق رای دادن. Cam Newton رفته است. لوقا Kuechly بازنشسته جوان است. پلنگ در حال بازسازی و امید این است که در آن زمان McCaffrey فرمت در ضربات مربی مت Rhule خواهد شد که این تیم در موقعیت چندساله مشاجره.

“من نمی نگاهی به او فقط به عنوان یک در حال اجرا به عقب” Rhule گفت: از McCaffrey در یک مصاحبه رادیویی. “ما او را به عنوان یک سلاح. او می تواند یک wideout در حال اجرا به عقب و returner. او یک بازیکن که شما می توانید طبقه بندی.”

Rhule جدید و هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی باید مراقب باشید به حداکثر رساندن او به عنوان یک سلاح و نه او را به یک چوب زیر بغل ، تفاوت بزرگ وجود دارد. با وجود سابقه خوب دوام او نمی تواند ادامه دهد به حمل توپ نزدیک به 300 بار و گرفتن بیش از 100 عبور می کند در حالی که پشت یک مظنون خط حمله و با یک لرزان کارفرمایی. پلنگ بسیاری از نیازهای آن را به فصول متعدد به حق آن را دریافت. تا آن زمان آنها باید عاقلانه در مورد McCaffrey به حجم کار.

این فقط مهم برای Panthers که McCaffrey گذشته است. این مهم را به کل در حال اجرا به عقب و موقعیت. این مهم است به این باور است که این کاره ترکیبی پشت می تواند به افزایش ارزش و طول عمر در موقعیت.

بیشتر NFL پوشش:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات