کریس ماتیوز واریز شده در هوا: Veteran بیس بال لنگر استعفا بیش جنسیتی نظرات

اخبار کهنه لنگر کریس ماتیوز به طور ناگهانی استعفا داد و در هوا از MSNBC نشان می دهد بیس بال در میان انتقاد بیش از یک سری از بحث نظرات ظاهرا در نظر گرفتن یک همکار مجری با تعجب.

74 سال بوده است متهم ساخت نامناسب نظرات به یک زن روزنامه نگار چیزی او اذعان کرد اشتباه بود که او اعلام کرد استعفای خود را.

در میان سایر اخیر مجادلات ماتیوز بود مجبور به عذر خواهی برای مقایسه برنی ساندرز’ پیروزی در نوادا قفقاز به آلمان نازی اشغال فرانسه در سال 1940. آقای ساندرز یهودی است.

او همچنین متهم به اتخاذ مهربان تن نسبت به الیزابت وارن.

ماتیوز تا به حال میزبانی بیس بال از سال 1997.

در دوشنبه شب او باز خود را نشان می دهد آشکار است که این امر می تواند گذشته خود گفت: “اجازه بدهید شروع با تیتر امشب: من گذاشت.

“این آخرین بیس بال در MSNBC و بدیهی است که این از عدم علاقه به سیاست است.

“شما می توانید بگویید من عاشق هر دقیقه از 20 سال به عنوان میزبان از بیس بال. هر روز صبح من به عنوان خوانده شده مقالات و من gung-ho برای رسیدن به محل کار. هنوز بسیاری از مردم تا به حال این امتیاز است.”

او گفت که او تا به حال ساخته شده است این تصمیم پس از اتهام تبعیض جنسی.

“پس از گفتگو با MSNBC من تصمیم گرفتم امشب خواهد بود آخرین بیس بال بنابراین اجازه دهید من به شما بگویم چرا.

“نسل جوان وجود دارد خارج وجود دارد در حال آماده را به دست بگیرند. ما دیده ایم آنها را در سیاست در رسانه ها در مبارزه خود را باعث می شود. آنها در حال بهبود محل کار — ما در حال صحبت کردن در اینجا در مورد استانداردهای بهتر از ما بزرگ شده, با, نمایشگاه استاندارد است.

“مقدار زیادی از آن را با ما چگونه به یکدیگر صحبت کنید. تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب شد هرگز OK – نه پس از آن و قطعا نه امروز. و برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

میزبان تلویزیون کریس ماتیوز عذر خواهی برای تشبیه برنی ساندرز به ظهور نازی ها

معلوم بود که آیا کارکنان دیگر در نشان دادن آگاه بودند که او در مورد به استعفا. پس از بیانیه خود را نشان می دهد قطع به همکار مجری استیو Kornacki که به نظر می رسد به عقب گرفته شده قبل از اینکه گفت: “میگم … بود که بسیاری را در فقط در حال حاضر من مطمئن هستم, و من مطمئن هستم که شما هنوز هم میگم که جذب – و من بیش از حد.”

نوشتن در GQ ماه گذشته, روزنامه نگار لورا باست گفت: “در سال 2016 حق قبل از من تا به حال به خود را نشان می دهد و صحبت در مورد روابط جنسی-حمله به اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ماتیوز بیش از نگاه من در آرایش صندلی در کنار او و گفت:” چرا من در عشق با شما نشده است؟’

“زمانی که من عصبی خندید و گفت: هیچ چیز او را دنبال کرد تا به هنرمند آرایش. ‘نگه داشتن قرار دادن آرایش در من سقوط در عشق با او”. بار دیگر او ایستاده بود بین من و آینه و قدردانی قرمز لباس من پوشیده بود برای این بخش. ‘شما بیرون رفتن امشب ؟” او پرسید.”

در حالی که صحبت کردن در مورد آقای ساندرز پیروزی در نوادا ماتیوز گفت: “من خواندن شب گذشته در مورد سقوط فرانسه در سال 1940 و کلی رنو, تماس تا چرچیل و می گوید:” بیش از آن است.’ و چرچیل می گوید: “چگونه می توان آن را? تو بزرگترین ارتش در اروپا است. چگونه می توانید آن را بیش از؟’ او گفت: “بیش از آن است.’ بنابراین من تا به حال که سرکوب احساس.”

او بعد از عذر خواهی کرد برای مقایسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de