Chris Evert بازی تنیس با صبر و شکیبایی که در زمان تقاضا

خداوند می داند که شما نیاز به صبر و شکیبایی در حال حاضر. صبر با سکه فروشگاه الاستیک به گاز گرفتن گوش خود را از خانه سربند ، صبر با مواد شوینده تانگ از پاک کننده های خود را در غشاهای. آنچه شما نیاز به رسیدگی به همه است نه فقط صبر اما Evert خاص, وسیله نام تجاری از آن و آنچه در آن می آموزد: صبر نیست از خود راضی. این فرمانده.

“صبر منعکس شده است در نگرش خود و اقدامات” Evert میگه با گوشی شما پس از تماس او بپرسید اگر شما می توانید قرض گرفتن مقداری از مال انزن. “از آنجا که شما باید زمان زیادی چه چیزی شما را با آن زمان ؟” او می پرسد فصاحت. “شما فکر می کنید. شما یاد بگیرند. یک فرد ویژگی به عنوان آنها را از طریق یک اوج لحظه مثل این ما را تعریف می کند.”

این یک شکل از شخصیت است که او چه گفت. و شخصیت در لحظه ای است که بشدت کمبود در برخی از محله, شما ممکن است مشاهده. صبر بعد از همه ظرفیت به مقابله با مشکل با متانت و به نوبه خود از وقایع را به نفع خود. آن را به ندرت در مورد صحبت در میان قدرت دولت-کارگزاران ultracompetitive و hyper-دستیابی به کنه چون نه اطلاعات با کیفیت است.

هیچ ورزشکار تا کنون استفاده می شود صبر مانند Evert یا ساخته شده آن را معتبر تر: او 1,309 برنده فقط 146 زیان یک عمر پیروزی درصد از .900 است بهترین کفش دوران تاریخ مرد یا زن. باز فرانسوی که در آن او با بازی برخی از بزرگترین مسابقات خود را آغاز کرده اند در این هفته و به تماشای او در اجتناب ناپذیر کلاسیک-نماد بسته است که می شود از آنچه بروس لی یک بار گفت: “صبر است نه منفعل و در مقابل آن متمرکز شده است قدرت است.”

هیچ کس مثل او شوم. هیچ کس. شما از آنها بدم میاید به گودال یک عصر در برابر دیگر اما واقعیت این است, Evert دقت-اعتصاب تنیس خیلی بیشتر گیج از بسیاری از آنچه شما دیده بان امروز. آن را با یک شوک است که شما درک چگونه او را بازی می ایستد بصری مدرن و چشم و ارضا چیزی است که شما کاملا می دانم که شما می خواستم.

سازمان دیده بان خود را — سازمان دیده بان او چگونه می تواند این توپ هر جا با سر و صدا — و آن را پنهان کنید. سازمان دیده بان او چگونه تغییر مسیر تغییرات سرعت lulls مخالفان اشتباه-اسلاک آنها در داخل ناشران آنها را تا زمانی که آنها کشف او به تدریج منتقل شده است آنها را, آنها را گرفته و سپس … blam درایوهای جهنم از توپ. در آخرین بازی از حماسه نهایی از سال 1985 فرانسه در برابر Martina Navratilova همه او می کند این است که رول یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن برنده دیدم یک فورهند برنده پاس و سپس مثل حلزون حرکت کردن دو شدید پشت دست ضربه زدن پاس کردن این خط به آن مهر و موم. فقط به خاطر او بیمار دیدن معنی نیست که او صرفا یک فروشنده از توپ. او مانند او تا به حال یک تیغه در دست او است.

اما هرگز نامنظم لحظه. این همان چیزی است که slakes شما. او دودی همه قضاوت و شور و مشورت شما از دست رفته در حال حاضر.

وجود دارد هرگز یک راش شات هرگز انفجار کنترل نشده. یا خود pitying بع بع کردن از زخمی نفس یا. وجود دارد فقط … تسلط. و این است که آنچه شما می خواهید در یک بیماری همه گیر?

وجود یک سازمان به او که شما کاج برای. سازمان دیده بان او رفت و آمد خیلی خوب است که او همیشه به نظر می رسد زود به توپ. او به نحوی است زمان بیشتری را نسبت به بازیکن دیگر. “من می خواستم هرگز به یک, در اجرای,” او می گوید. او تقریبا هرگز است.

“وجود دارد یک چکه چکه چکه به او عکس,” مفسر و بازیکن سابق مریم Carillo می گوید. “در زمان او ضربه تمیز برنده او گرفته بود, پاهای, از حریف خود موفق به دادگاه بهتر و باز کردن زوایای. سه عکس قبلی او تا به حال کشیده یک کودک از موقعیت.”

البته بازی که راه مورد نیاز پایدار غلظت. این نیاز به فکر و مطالعه و بی پایان تحصیل. صبر قبل از شروع در عمل دادگاه با پدرش جیمی جایی که او آموخته است که عجیب و غریب, کامل, توجه به هر توپ که به نظر می رسید مانند تقریبا یک سکون. “سر و صدا به عقب به نوبه خود یک وری گام در زمانی که شما ضربه توپ او گفت:” او آموخت و او را به نفرت هیچکدام از اشتباهات. آنها می خواهم مته برای ساعت تا زمانی که بدن خود را به نوبه خود کامل بود و سکته مغزی بودند و مانند سازه های زیبا و معماری.

وجود ضرر و زیان طولانی skeins آنها. که زمانی که او نشان داد او صبر بیشتر. او از دست داد 20 از 23 مسابقات به Navratilova در یک کشش. در عین حال او نگهداری می شود کار مشکل است. قدرت هرگز واقعا او فتح: حرفه ای خود را در زمان خاموش با یک شکست از مارگارت دادگاه به پایان رسید و با یکی بیش Monica Seles مستقیم-مجموعه سیاهی که در آن او فرستاده برندگان مانند روبان به تمام زوایای دادگاه. این است که چگونه شما مقابله با یک تهدید: با یک تخصص است که شما به دست آورده اید در طول سال است.

سازمان دیده بان خود را. سازمان دیده بان او را آرام نقاب رفتار به عنوان مخالفان احساسات تند باد در اطراف او. سازمان دیده بان او و هدفمند بودن جلسات به عنوان عکس های خود را تبدیل به بیشتر شلاق و آنها شکستن.

“کل ایده از هر ورزش boils پایین به ایجاد یک حس اورژانس در حریف خود را” Carillo مشاهده. “صبر می توانید ایجاد کنید که حس اضطراری است. کریس صبر ایجاد حس, ‘حدس بزنید چه من خود این.’ صبر و شکیبایی در کنار او بود چرا که هر کس دیگری در یک نقطه خاص بود و وحشت. و او نمیرسد.”

وحشت و اورژانس به نظر می رسد همه در اطراف در حال حاضر. آن زمان هیچکدام از اشتباهات recklessness, حیف و میل نقاط botched نمودار و آشفته و تصمیم گیری های بد است که به نظر می رسد مانند لعنتی توپ در پایین از شبکه های کوتاه-برش که انجام نداده اند و در نتیجه فاقد همه خونسردی.

برخی از مردم البته که حق هر بی تاب حتی از جان گذشته, در طول این همه گیر و مکث: مالک کسب و کار کوچک به furloughed افراد بیکار. اما بقیه از ما هیچ بهانه ای آن را به سادگی یک دادگاه خلق و خو و آشکار یکی.

“زندگی متوقف شده است” Evert می گوید. “و آن زمان به فکر کردن در مورد چیزهایی که ما اجتناب شده است. چیزهایی که ما باید به فکر. ما باید به گرفتن وضوح بیشتر. مردم باید مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم و ارزیابی مجدد اولویت های. این یک روده را بررسی کنید.”

شما نیاز به صبر برای آن است. صبر با arrogantia که راه رفتن در اطراف با دهان خود را کشف زیرا آنها فکر می کنم هیچ چیز بد اتفاق می افتد در یک اسپرسو خط در نتیجه تاخیر در شهرستان خود را بازگشایی. صبر با پیروزی داستانی بیش از علم در جلسات روزانه. روزی خاموش شدن به پایان خواهد رسید و ما بازی خواهد شد حداقل تا حدودی و بنابراین ما زندگی می کند. ورزشکاران خواهد شد در دادگاه در استخر. مردم را به بازگشت به دفاتر خود به خود صفحه کلید بیل ابزار.

“شما بهتر است باور” Carillo مشاهده “است که افرادی که باید صرف زمان و حوصله مراقبت از خود صبر و حوصله ماندن مناسب با صبر و حوصله انجام همه نامرئی کار می کنند کسانی هستند که در حال رفتن به نشان می دهد.”

از آن خواهد شد نشان داد در زمان مقتضی که که فاقد صبر و شکیبایی است. و در بر داشت که کمی درونی Evert در خود را دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>