Chipotle پرداخت خواهد شد بزرگترین جریمه تا کنون برای ایمنی مواد غذایی مورد بیش از مسمومیت بیش از 1,100 مشتریان در سراسر ایالات متحده با شدت عفونی رابطه بین 2015 و 2018.

وزارت دادگستری در روز سه شنبه معوق پیگرد قانونی پس از مکزیک کوره موافقت به پرداخت $25m خوب و پیاده سازی ایمنی مواد غذایی برنامه.

نیوپورت بیچ کالیفرنیا مبتنی بر زنجیره ای متهم شد با adulterating مواد غذایی در حالی که برگزار می شود برای فروش پس از حمل و نقل در تجارت بین ایالتی پس از شیوع بیماری در لس آنجلس, Simi Valley, بوستون, ویرجینیا و اوهایو از پاتوژنهای مسری که باعث شدید اسهال و استفراغ و گرفتگی شکم.

در بیانیه ای به مستقل, Chipotle مدیر عامل برایان Niccol گفت: توافق با وزارت دادگستری بود اذعان چگونه به طور جدی این شرکت طول می کشد ایمنی مواد غذایی.

“[این] است که یک فرصت برای قطعی روشن کردن صفحه در رویدادهای گذشته” آقای Niccol گفت.

پس از تبلیغات منفی از شیوع Mr Niccol در آورده بود برای احیای زنجیره ای در فوریه سال 2018 است. او نقل مکان کرد و این ستاد از دنور کلرادو به جنوب کالیفرنیا اصلاحی خود را بازاریابی کارآمد منو و اجرا سیاست های برای بازگرداندن اعتماد مشتری در زنجیره ای و ایمنی مواد غذایی.

ما وکیل نیک هانا گفت: رکورد $25m مجازات همراه با میلیونها شرکت در حال حاضر صرف شده برای ارتقاء ایمنی مواد غذایی, باید حفاظت از Chipotle مشتریان و یادآوری دیگران به بهبود استانداردهای.

“Chipotle موفق به اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را هر دو درک و انطباق با آن غذا پروتکل های ایمنی و در نتیجه صدها نفر از مشتریان در سراسر کشور بیمار شدن” آقای هانا گفت.

به عنوان بخشی از معوق دادستان توافق Chipotle بستری حداقل پنج حوادث در سراسر کشور ناشی از کارکنان شکست به دنبال ایمنی مواد غذایی سیاست “از جمله این سیاست نیاز به خروج از کارکنان رستوران که بیمار بودند و یا به تازگی بیمار بوده است و همچنین به عنوان یک شکست توسط کارکنان رستوران برای نگهداری مواد غذایی در درجه حرارت مناسب برای جلوگیری و کنترل برای رشد پاتوژن های منتقله.”

Chipotle پذیرش شامل گزارش از فروشگاه های سطح کارکنان بسیاری از نوجوانان و بزرگسالان جوان گفت: آنها احساس تحت فشار برای ادامه کار در حالی که احساس بیمار به دلیل آنها نمی خواهند به اجازه هم تیمی های خود را پایین و یا نمی تواند پیدا کردن مردم به پوشش شیفت.

اگر شرکت مطابق با شرایط قرارداد از جمله ایمنی مواد غذایی انطباق برنامه برای سه سال دادستان را رد جنایی اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات