چینی شناگر خورشید یانگ ممنوع برای هشت سال پس از دادگاه در می یابد او نقض دوپینگ پروتکل

در موضوع تلاش برای جمع آوری نمونه خون از خورشید در محل اقامت خود در ماه سپتامبر سال 2018 است. در شهادت قبل از دادگاه شواهدی ارائه شد که یک گارد امنیتی, آموزش های خورشید را شکست پوشش در اطراف یک ویال از خون خود را با یک چکش. پس از نخستین تحقیقات FINA را دوپینگ پنل حکومت که به مواد مخدر, تست پروتکل تا به حال نشده است به درستی دنبال کرد چرا که مجموعه اعضای تیم تا به حال به درستی شناسایی خود را به خورشید و که او تا به حال نشده است به درستی مطلع است که او نیاز به ارسال نمونه ها. بدن حاکم صرفا هشدار به شناگران یک تصمیم که منجر به بسیاری از تعجب که آیا FINA در تلاش بود برای محافظت از یکی از آن خیمه نام.

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ اعتراض FINA تصمیم به CAS گفته بود به طور داوطلبانه حاضر به ارسال به جمع آوری نمونه در نقض FINA قوانین. پس از 10 ساعت شنوایی که در طی آن آفتاب دیده بود گریزان CAS یافت که مجموعه تیم بود “انطباق با تمام الزامات قابل اجرا” است و آفتاب “موفق به ایجاد آن است که او تا به حال یک توجیه قانع کننده برای از بین بردن مجموعه نمونه ظروف و چشم پوشی دوپینگ کنترل است.”

با توجه به سوئیس دیوان عالی کشور اسناد و مدارک کشف شده توسط آسوشیتد پرس, FINA پشتیبانی استدلال توسط خورشید وکلا به WADA تجدید نظر انداخته اوایل سال گذشته است. دادگاه رد آن استدلال.

خورشید که قبلا به حالت تعلیق شده به مدت سه ماه در ژوئن سال 2014 پس از آزمایش مثبت برای ممنوع محرک و CAS گفت: هشت سال ممنوع است در خط با FINA قوانین مورد دوم دوپینگ نقض.

آفتاب 30 روز به درخواست فایل به سوئیس دادگاه عالی اما تنها در باریک, رویه, زمینه, AP گزارش. او نوشته طولانی پاسخ به جمعه حاکم در چین Sina Weibo پلت فرم رسانه های اجتماعی گفت که او قصد دارد به تجدید نظر شود.

“من فقط به پایان رسید آموزش و همیشه اعتقاد داشته اند در بی گناهی من,” او نوشت. “من شوکه شده بود عصبانی و نمی توانست درک کند که در نتیجه این حکم بین المللی ورزشی به دادگاه داوری!

“من به وضوح به همکاری فعال در مطابق با مقررات مختلف در کنترل دوپینگ تنها به این دلیل که بازرسان بودند واجد شرایط نیست و آنها اذعان کرد در این زمان پس از آن بود تقصیر من موافق نیست به گرفتن نمونه خون.

“با توجه به مشکلات موجود در دادگاه بین المللی ورزشی در دادگاه داوری من سپرده یک وکیل به درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی فدرال سوئیس در مطابق با قانون است. اجازه دهید بیشتر مردم حقیقت را می دانم.

“من قویا معتقدم در بی گناهی من! بر این باورند که حقایق باید بر آنها غلبه نهفته است!”

سه المپیک مدال طلا و 11 بار قهرمان جهان که 28 ساله خورشید یکی از شنا ترین پلاریزه آمار و ارقام. در ماه ژوئیه گذشته به مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی, بریتانیا اسکات دانکن حاضر برای به اشتراک گذاشتن روی سکو با او پس از 200 متر آزاد با خورشید علنا تماس او را “یک بازنده است.” و پس از خورشید برنده طلا در 400, آزاد, استرالیا, ماک هورتون حاضر به عکس گرفتن با او و او را متهم کرد که یک “مبارزه با مواد مخدر تقلب.”

FINA ارسال نامه هشدار به خورشید اسکات و هورتون پس از حوادث.

“FINA در حال حاضر انجام می شود بیشتر به توبیخ ماک هورتون از آنها انجام داده ایم به توبیخ خورشید یانگ” شناگر آمریکایی لیلی پادشاه گفت: “در آن زمان است. “بنابراین فکر می کنم در مورد آن. خیلی دیوانه است.”

FINA است که انتظار می رود به صدور بیانیه ای در روز جمعه.

CAS حکم داد که خورشید نتایج پس از این حادثه نخواهد بود لغو شد چرا که او تا به حال نه در واقع آزمایش مثبت برای هر گونه مواد ممنوع. اما اگر درخواست تجدید نظر خود را ناموفق است خورشید شنا رقابتی حرفه ای به نظر می رسد به پایان رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im