خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ووهان در مرکز چین از شیوع کروناویروس در فوریه. 7.

به عنوان یک ویروس مرموز گسترش از طریق ووهان ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت تا به حال یک پیام: چین کردم این.

و به عنوان coronavirus جاروب در سراسر چینی افزوده و شروع به پریدن کرد به کشورهای دیگر که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, تحسین “شفافیت” چینی پاسخ.

حتی به عنوان شواهد نصب شده است که مقامات چینی تا به حال سکوت خبرچین و undercounted موارد Tedros در زمان یک لحظه به ستودن رهبری رئیس جمهور چین.

در حال حاضر بیش از یک ماه به یک افزایش بهداشت جهانی بحران — سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا این که ستایش در اوایل هفته ایجاد حس کاذب امنیت است که به طور بالقوه موجب ویروس گسترش یافته است.

[آخرین به شیوع کروناویروس]

“ما را فریب” گفت: لارنس Gostin استاد بهداشت جهانی حقوق در دانشگاه جورج تاون که او نیز فراهم می کند کمک های فنی به چه کسی است.

“خودم و دیگر کارشناسان بهداشت عمومی بر اساس آنچه سازمان بهداشت جهانی و چین شد و گفت: دیگر به مردم اطمینان داد که این جدی نیست که ما می تواند این را تحت کنترل” او ادامه داد.

“ما,” او اضافه کرد: “دادن یک حس کاذب از اطمینان.”

در روز شنبه مرگ و میر از coronavirus ثبت بزرگترین روزانه پرش — 86 — برای بالا بردن تعداد به بیش از 720 مرگ و میر تقریبا همه در چین است. در ووهان مرکز وقوع اولین قتل یک آمریکایی و یک شهروند ثبت شد.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/chinese-doctor-who-tried-to-raise-alarm-on-coronavirus-in-wuhan-dies/2020/02/06/7467bb19-7163-4a26-a806-0e287d46827b_video.html

مدیر عامل شیوع عفونت جدید است هرگز آسان است. در زمان بحران که یک U. N. سازمان مستقر در ژنو — باید با کشورهای عضو برای دریافت اطلاعات و هماهنگ کردن پاسخ.

کارشناسان آشنا با فعالیت های که شامل فعلی و سابق مشاوران تاکید کرد که مراقب دیپلماسی عمومی و ستایش می توانید نگه داشتن کشورها در بحران از خاموش کردن جهان است.

آژانس آموخته درس های ارزشمند از سال 2002 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که چین در ابتدا سعی به پوشش است. آژانس در حال انجام است بسیار مناسب این زمان در اطراف برخی از کارشناسان گفت.

[آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد کوروناویروس]

اما برخی از ترس که چه کسی را در آغوش چین اعداد و ارزیابی در مراحل اولیه این بیماری به عنوان به خوبی به عنوان آن در حال انجام ستایش برای پاسخ این کشور در حال آزمایش این سازمان جهانی اعتبار درست زمانی که به آن نیاز ترین.

“من نگران هستم در مورد اینکه آیا آنها در واقع می تواند فرض کنیم رهبری موثر در شرایط بین المللی پاسخ گفت:” Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

“اعتماد مردم به سازمان به نگهبان بهداشت جهانی به دلیل آن است که به لحاظ سیاسی خنثی و دارای تخصص است.”

بیانیه ای از که گفت: “حصول اطمینان از باز کردن خطوط ارتباطات” بسیار مهم است در تلاش برای آوردن شیوع بیماری تحت کنترل است.

“تا به امروز 99 درصد از موارد هنوز هم در چین” در این بیانیه اضافه شده است. “دولت متعهد در اوایل کار با چه کسی به اشتراک گذاری داده ها و بیشتر. دولت چین که در آن رهبری ملی خود را پاسخ است که انجام آن تمام تلاش خود را برای حمایت از آنها به خاطر مردم چین و جهان است.”

چه کسی گفت که Tedros “استقبال و انتظار موشکافی پاسخ تلاش است. همه تمرکز باید بر پایان دادن به شیوع.”

چگونه سارس تغییر پاسخ

دنیس Balibouse

ایسنا

سازمان بهداشت جهانی مستقر در ژنو خارجه چین برای دست زدن به آن از شیوع کروناویروس اما برخی از آنها شک و تردید از آژانس.

از شیوع بیماری سارس در چین را تکان داد و تغییر راه که در پاسخ به تهدیدات.

پس از بحران قوانین به روز رسانی مورد نیاز است که به گزارش بیماری های نوظهور داد و آن را گسترده تر قدرت به بررسی تهدیدات با استفاده از nonstate منابع اطلاعاتی از جمله گروه های جامعه مدنی.

یکی از اهداف: جلوگیری از coverups.

در اواخر ماه دسامبر شایعات از یک ویروس مرموز شروع به گردش در رسانه های اجتماعی چینی. چین اطلاع داده که در دسامبر. 31 که وجود دارد پنومونی با علت ناشناخته در ووهان. چینی بر اساس داده که صادر Jan. 5 بیانیه ای اعلام کرد که 44 مورد و هیچ شواهدی از فرد به فرد انتقال است.

اما واشنگتن پست بازسازی وقایع نشان داد که توسط Jan. 5 برخی از ووهان مقامات می دانستند که پزشکان در مورد گسترش یک سارس-مانند ویروس. برای این کار آنها بازداشت شدند و محکوم کرد.

آن را نیز در بر داشت که مقامات محلی undercounted موارد است.

[آنچه در آن طول می کشد به کشف و شکستن کد از یک ویروس جدید]

“احساس من این است که وجود دارد تاخیر در گرفتن اطلاعات از ووهان به پکن حتی به عنوان پکن نسبتا باز بود در مورد به اشتراک گذاری با که گفت:” مرا Pillinger یک دیپلم بهداشت جهانی سیاست و حکومت در جورج تاون را اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون است.

دیوید Heymann استاد اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و زمان صندلی که کمیته مشورتی عفونی با خطرات در دفاع از پاسخ.

“این بسیار دشوار است در آغاز شیوع به درک بالقوه” او گفت: با اشاره به ایالات متحده شکست در روزهای اولیه بحران ایدز و کانادا در تلاش برای هماهنگ استانی و مقامات فدرال در آمريکا.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/how-the-new-coronavirus-compares-to-ebola-zika-and-sars/2020/01/23/9bb53df1-fa6d-4307-ba8f-1cbb55998f24_video.html

جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفته بود که در انجام یک کار خوب در شرایط سخت.

اما او اشاره کرد که مهم اپیدمیولوژیک داده است که محققان با استفاده از به درک ویروس — اطلاعات در مورد که بیمار هنگام — آهسته بود به خارج از چین است.

“یک انتقاد است که ما باید به طور مستقیم در که است که هنگامی که آن را قرار می دهد از وضعیت, گزارش, آنها اساسا اطلاعات از دست رفته از چین,” او گفت:.

“این نمایشگاه به سوال” اگر شما داده ها را نداشته باشند چرا که نه ؟ و آنچه شما در مورد آن انجام?”

که دفاع از چین

Kevin Frayer

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک زن چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود در یک تقریبا خالی و توقیف خیابان تجاری در فوریه. 7 در پکن.

در اواخر ماه ژانویه چین نقل مکان کرد و از انکار به اقدام شدید.

در Jan. 20 با 400 میلیون نفر در مورد سفر برای سال جدید قمری تعطیلات مقامات تایید آنچه که بسیاری از مدت ها مشکوک بود: این ویروس می تواند به فرد ،

رئیس جمهور یازدهم نام به صورت سریع و شفاف عمل است. “لازم است به انتشار اپیدمی اطلاعات به موقع و تعمیق همکاری های بین المللی” با توجه به وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها.

مقامات شروع به مهر و موم کردن ووهان یک شهرستان از 11 میلیون لغو برخی از پروازهای قطار و تعلیق حمل و نقل عمومی.

در ژنو اضطراری پنل برگزار شده به بحث در مورد وضعیت و تصمیم می گیرید که آیا برای اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی و یا PHEIC که سیگنال های “جدی و غیر معمول و یا غیر منتظره” بهداشت بحران “که یک خطر بهداشت عمومی در کشورهای دیگر از طریق بین المللی گسترش یافته است.”

در Jan. 22, Tedros تحسین چین تلاش های اخیر. “آنچه انجام می دهند بسیار بسیار قوی اندازه گیری و با تعهد کامل,” او گفت:

این اظهار نظر تعجب کارشناسان بهداشت عمومی به دلیل ممنوعیت سفر می تواند ایجاد وحشت و همه چیز را سخت تر برای پاسخ اول.

در Jan. 23 چین اعلام کرد که گسترش قرنطینه به شهرهای دیگر — و میلیون ها نفر بیشتر مردم است.

بعد همان روز در ژنو تصمیم گرفت که برابر اعلام PHEIC. این بدان معنی است که در میان چیزهای دیگر, هیچ تماس برای اعمال محدودیت بر سفر در داخل و خارج از چین حتی به عنوان پکن قفل کردن چینی ها انجامید.

Salvatore Di Nolfi

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی را ستود و آن “چین سیستم” در حالی که بازدید از پکن است.

خواسته در مورد چین قرنطینه Tedros demurred.

“در پایان روز یک کشور مستقل است و این استقلال به انجام آنچه که به آن فکر می کند درست است,” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است آن را کوتاه خواهد بود.

در چین مقامات به طور فزاینده ای به صحبت کردن در مورد چیزی را اشتباه رفت. در یک Jan. 27 مصاحبه ووهان شهردار ژو Xianwang اعتراف کرد که اطلاعات باید منتشر شده است با سرعت بیشتری.

اما در سفر به پکن Tedros تقدیر کردند. دولتی شین هوا اخبار آژانس گزارش داد که Tedros مورد تحسین قرار گرفته نه تنها تاج, پاسخ, اما بسیار اثربخشی “چین سیستم.”

در بازگشت از پکن او را نشانه رفته تعارف در چین و رئیس جمهور آن است.

“من بسیار تشویق کرد و تحت تاثیر قرار توسط رئیس جمهور دانش دقیق از شیوع و شخصی خود را دخالت در وقوع,” او گفت:. “این برای من بسیار نادر رهبری است.”

در Jan. 30 که اعلام PHEIC در نهایت با اذعان به خطر ووهان شیوع مطرح شده به کشورهای دیگر است. “دولت چین را تبریک گفت برای اقدامات فوق العاده آن را گرفته است برای جلوگیری از شیوع” Tedros گفت که چین در حال تنظیم “یک استاندارد جدید” برای شیوع پاسخ.

که ‘روی حیله و تزویر عمل متعادل’

برخی از کارشناسان به دفاع از این دیدگاه به عنوان استراتژی صدا.

“چه کسی واقعا از روی حیله و تزویر عمل تعادل” گفت: Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ. “در صورتی که به معنی ستایش چین علنا این چیزی است که او را به انجام.”

دیگران نگران است که آن را می تواند لرزش ایمان در U. N. بدن.

ستایش رهبران چین “یک ایده بد نیست اما آیا شما می خواهید به انجام آن را در یک حرفه ای و معتبر راه” گفت: شورای روابط خارجی’ هوانگ.

در حال حاضر که به نظر می رسد چسبیده با استراتژی است.

در یک کنفرانس جدید در روز پنج شنبه Tedros خواسته شده بود دوباره در مورد چین از جمله مرگ یکی از پزشکان چینی که صدا زنگ در ویروس تنها به بازداشت توسط پلیس. (او بعد از درگذشت ویروس.)

او برای اولین بار به تعویق افتاده به یک همکار و سپس در زمان فرصتی برای صحبت دوباره از چین را از دست داده و این بیماری همه گیر. “این بسیار دشوار است با توجه به این حقایق,” او گفت: “می گویند که چین پنهان شده بود.”

ادامه مطلب

اوایل اشتباه, پنهان کاری احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

به عنوان خانواده به ذات الریه-مانند مرگ و میر در ووهان برخی تعجب می کنم اگر تعداد بیش از حد کم است

دکتر مرگ از coronavirus جرقه دیجیتال قیام تند رهبران چین

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im