روز یکشنبه بانک مرکزی چین گفت: این امر تزریق 1.2 تریلیون یوان — حدود 173 میلیارد — ارزش نقدینگی به بازار. در ضمن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار چینی را تعطیل گردشگری ناپدید شده و هزینه های مصرف کننده کاهش یافت.

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و استاندارد اند پورز 500 آتی شد با اشاره تا شنبه صبح. روز جمعه شاخص Dow سقوط 2 درصد پاک کردن ژانویه سود در حالی که S&P 500 و Nasdaq composite با کاهش 1.77 و 1.59 درصد بود. کاهش در آمد که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی و خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا پیوست و دیگر حامل های عمده در تعلیق همه خدمات به چین است.

شاخص های سهام اروپا شد در سبز دوشنبه ،

تحلیلگران همچنین نزدیک به تماشای وقوع تلفات در خارج از چین است.

“[بیش از آخر هفته] وجود دارد که نشانه های شیوع بیماری کندتر است خارج از هوبئی و وجود نداشته است عمده بین المللی شیوع” تحلیلگران در Cowen نوشت: در روز دوشنبه. “با این حال شیوع بیماری های جدید اغلب در امواج می آیند و اعداد نیز می تواند بدتر رفتن به جلو است.”

قبل از وقوع است که گسترش به 23 کشور در خارج از چین اقتصاددانان انتظار داشتند که تولید جهانی را انتخاب کنید تا در آغاز سال 2020 در قسمت اخیر معامله تجارت بین واشنگتن و پکن است.

اما شیوع این بیماری در حال حاضر شروع به قطع, شرکت های آمریکایی از عرضه آنها از چینی ساخته شده قطعات و مواد. از لوازم الکترونیکی مصرفی به خودرو به داروها چین اصلی موتور اقتصادی که در آن تولید می تواند سخت کار کردن را متوقف کند تا زمانی که بحران بهداشت عمومی تحت کنترل است.

تا کنون کاخ سفید به عنوان تهدید. رئیس جمهور تهمت های برتر اقتصادی دستیار لری Kudlow هفته گذشته گفت که او انتظار دارد که این ویروس به “هیچ تاثیر مواد” در اقتصاد ایالات متحده.

اقتصادی بسیاری از تجزیه و تحلیل نقطه به نقطه محدود پیامدهای شیوع بیماری سارس در سال 2003. در آن زمان اقتصاد چین منعکس نسبتا به سرعت زمانی که هزینه های مصرف کننده به حالت عادی بازگشت و کسب و کار بازگشایی شد. اما چین $14 تریلیون اقتصاد است که چهار بار به عنوان بزرگ به عنوان آن بود و خیلی بیشتر تثبیت در تجارت جهانی.

حدود 150 میلیون چینی مدیران کسب و کار و گردشگران در زمان پرواز بین المللی در سال 2018 جدید ترین اطلاعات موجود بیش از هفت بار در سال 2003 رقم با توجه به جی پی مورگان. در سطح جهان تعداد ظروف حمل و نقل در حال حرکت در میان جهان پورت تقریبا سه برابر شده است, با توجه به سازمان ملل متحد.

عربستان سعودی است که با فشار دادن به صورت عمده تولید نفت قطع به عنوان coronavirus را تهدید خام تقاضا وال استریت ژورنال روز دوشنبه گزارش. نمایندگان سازمان کشورهای صادر کننده نفت یا اوپک و متحدان آن دیدار خواهد کرد این هفته به بحث در مورد گزینه های در پی وقوع است که باعث بزرگترین ماهانه نفت خام-کاهش قیمت در 30 سال. چین نیز پیشرو در جهان مصرف کننده نفت.

دیوید لینچ و سیمون Denyer کمک به این گزارش.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im