کارخانه های چینی در تلاش برای رسیدن به سرعت کامل به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین

الکس Plavevski سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مردم در یک Creality 3D کارخانه در شنژن چین 6 مارس سال 2020 است. این شرکت کار کرده است در نیمی از ظرفیت پس از شیوع بیماری به دلیل کمبود تقاضا است.

پکن — چین در بخش کسب و کار در حال حاضر با چالش رو به رو حتی قبل از coronavirus رسید.

رئیس جمهور تهمت به حال برپا طولانی جنگ تجارت در دومین اقتصاد بزرگ جهان بود و خواست شرکت های آمریکایی به “جدا” از چین. دولت او بود که منجر به یک کمپین بین المللی برای اجتناب چینی قهرمان ملی Huawei و آن 5G فن آوری است. و اقتصاد چین بود تحت ساختاری رکود در حال رشد در پایین ترین میزان در سه دهه.

پس از آن آمد کروناویروس یک بیماری همه گیر که تاثیر اقتصادی است ricocheting در سراسر جهان مانند شیطان پین بال دزد — با چین به عنوان تخلیه.

رهبر چین ممکن است نشانه پیروزی بر virus اما همه چیز هنوز هم به دور از نرمال در اینجا. کارخانه در “تولید مرکز جهان” در حال تلاش برای رسیدن به سرعت کامل. زنجیره تامین شده اند به شدت مختل چون قطعات ساخته نمی شود و شبکه حمل و نقل باید زمین را متوقف کند.

مصرف کننده تقاضا در داخل چین کاهش یافت و بین المللی تقاضا برای محصولات چینی به زودی می تواند به دنبال, به عنوان ویروس گسترش در سراسر چینی بازار به عنوان متنوع به عنوان, ایتالیا, ایران و ایالات متحده است.

با هم تمام این افزایش چشم انداز که coronavirus بیماری همه گیر را انجام خواهد داد آنچه در جنگ تجاری نیست: سریع شرکت های آمریکایی به کاهش اعتماد خود را در چین.

http://www.washingtonpost.com/video/business/technology/how-huawei-found-itself-in-the-middle-of-the-us-china-trade-war/2019/07/29/9186ed29-4bd3-458c-a282-9c1a68045e5f_video.html

“همه خرمن کوبی در اطراف در مورد افتراق قبل از این اتفاق تلاش برای تصمیم می گیرید: ‘ما باید جدا? چقدر باید ما جدا? است که افتراق و حتی ممکن است ؟ ” گفت: شهزاد H. قاضی مدیر عامل چین بژ کتاب یک نشریه است که جمع آوری داده ها در این کشور را مات و اقتصاد است.

“و سپس به طور ناگهانی ما تا به حال این تقریبا مداخله الهی از ویروس و همه چیز را فقط شروع به decoupled,” او گفت:. “است که نه تنها رفتن به تغییر کل ساختار از چیزهایی که در چین بلکه جهانی, پارچه, اتصال چین به سایر نقاط جهان است.”

[با سرآشپزها بیکار و سبزیجات فاسد در چین-ویروس-ضربه رستوران خود را می گویند غاز پخته شده است]

مغلوب ساختن پیشی جستن متهاجم مشاوران به وضوح تلاش برای سرمایه گذاری در این لحظه. “در زنجیره تامین, موضوع برای مردم آمریکا آنها نیاز به درک که در بحران مانند این که ما هیچ متحدان” پیتر ناوارو گفت: در فاکس کسب و کار در ماه گذشته.

Aly آهنگ

ایسنا

یک کارمند با پوشیدن یک ماسک صورت با این نسخهها کار بر روی یک صندلی ماشین خط مونتاژ در Yanfeng Adient کارخانه در شانگهای Feb. 24, 2020.

آمریکا شرکت های بزرگ و کوچک هشدار داده اند این ویروس را تحت تاثیر خود امکانات تولید. کوکا کولا نشده است قادر به گرفتن شیرین کننده های مصنوعی برای آن سودا رژیم غذایی. Procter & Gamble — که نام تجاری عبارتند از, Pampers, جزر و مد و Pepto-Bismol — نیز گفت: آن 387 تامین کنندگان در چین مواجه شده اند با چالش های در از سرگیری عملیات.

اما الکترونیک و خودروساز بخش ها به خصوص ضربه. اپل هشدار داده است سرمایه گذاران نه تنها در مورد زنجیره تامین اختلالات بلکه یک افت ناگهانی در مشتریان در چین که در آن تمام فروشگاه های خود را بسته بودند برای هفته ها.

دو major General Motors Co. کارخانه ها در ایالات متحده هستند رو قطع تولید چین-قطعات ساخته شده در آن میشیگان و تگزاس گیاهان اجرا پایین وال استریت ژورنال گزارش با استناد به مقامات اتحادیه.

شرکت موتور فورد. گفت که سرمایه گذاری های مشترک در چین — Changan Ford و JMC — آغاز شده بود سرگیری تولید یک ماه پیش اما هنوز هم نیاز به زمان بیشتری برای بازگشت به حالت عادی.

“ما در حال کار با شرکای تامین کننده برخی از آنها واقع در استان هوبی به ارزیابی و برنامه ریزی برای تامین قطعات به پشتیبانی قطعات فعلی نیاز برای تولیدات” گفت: سخنگوی وندی Guo.

شرکت های چینی به ویژه الکترونیک و تولید کنندگان و خودروسازان و تامین کنندگان قطعات خودرو — را برای اعمال یک رکورد تعداد نیروی majeure گواهی سعی کنید به خارج شدن از قرارداد آنها نمی تواند انجام بدون نیاز به پرداخت مجازات.

تاثیر احساس بودن در همه جا که چین می کند کسب و کار است که می گویند همه جا.

وزیر امور مالی فرانسه گفته است که فرانسه در صنایع نیاز به فکر کردن در مورد “اقتصادی و استراتژیک استقلال” به خصوص در صنعت داروسازی است که به شدت متکی به چین برای مواد تشکیل دهنده فعال. شرکت سانوفی فرانسه مواد مخدر غول گفت: در حال حاضر آن را زنجیره تامین است.

جهانی تولید کنندگان ماشین از جمله هیوندای خط مونتاژ در کره جنوبی و یک فیات-کرایسلر گیاه در صربستان دچار اختلالات به دلیل کمبود قطعات از تامین کنندگان چینی.

[Coronavirus آزمون یازدهم را “آسمانی دستور’ اما ثابت می کند یک نعمت غیر مترقبه برای نظارت دولت]

در آن طول می کشد تنها یک لینک خراب برای از بین بردن زنجیره ای.

را مورد Hangzhou مبتنی بر Huajiang علم و فناوری, بزرگترین چینی ساز پلی یورتان کامپوزیت های مورد استفاده برای ماشین بدن. آن را می سازد ضد آب سقف پوشش های معروف خودکار از مارک های مرسدس بنز و بی ام و در چین بزرگترین خودروساز برقی BYD.

آن موفق به دریافت آن کارگران به عقب و آماده برای از سرگیری تولید در ظرفیت کامل تا پایان مارس. اما کار آنها شده و مانع ضعف در جای دیگر در زنجیره.

“ما کاملا آماده برای ارائه محصولات اما مشکل این است که ما باید منتظر مشتریان ما که در کارخانه ها یا تاخیر در بازگشایی و یا باقی مانده تا حد زیادی بسته” گفت: Mo Kefei یک Huajiang اجرایی است.

“این بیماری همه گیر است و نه تنها تحت تاثیر عرضه به مشتریان چینی بلکه مختل ما صادرات به ژاپن و کره جنوبی. تا به حال ما فقط با دریافت 30 درصد از سفارشات ما در مقایسه با هر گونه عادی در ماه,” او گفت:.

الکس Plavevski

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

مردم در Hytera کارخانه در شنژن در استان گوانگدونگ چین, 05 مارس سال 2020 است. در طول شیوع تولید است و در حدود 90 درصد از ظرفیت.

وجود چالش های مختلف برای Webasto یک خودکار قطعات شرکت که تولید کننده ماشین سقف, سیستم های باتری و سیستم سرمایش و گرمایش. آن را به حال بازگشایی شد و نه از آن 11 کارخانه در سراسر چین — اما نه آن دو از بزرگترین امکانات تولید در استان هوبئی.

“ما کارخانه در شانگهای و چانگچون اولین کسانی بودند که برای بازگشایی [on Feb. 10] اما تلاش برای مقابله با کمبود مواد منابع با توجه به تدارکات تاخیر ناشی از گسترده سفر بان کی مون” گفت: ویلیام زو سخنگوی. “ما تا به حال به برخی از بیراهه به دور زدن هوبئی و مناطق اطراف آن و هماهنگی تحویل موجودی بین کارخانه ها.”

تاثیر این اختلال در حال حاضر می تواند به وضوح دیده می شود در اقتصادی.

ارزش از چین صادرات چین در ماه ژانویه و فوریه کاهش 17.2 درصد از دو ماه اول سال گذشته به دلیل تولید تنگناها ناشی از این ویروس در چین آداب و رسوم آژانس گفت شنبه.

دو از نزدیک تماشا اقدامات از فعالیت های تولیدی — یک نظرسنجی از مدیران خرید انجام شده توسط Caixin media group و رسمی دولت داده — هر دو یافت می شود در این ماه است که احساسات در صنعت سقوط به پایین ترین سطح خود ،

یازدهم به وضوح نگران تاثیر این خواهد شد که در نرخ رشد کلی و به خصوص در تعهد خود را به دو برابر تولید ناخالص داخلی از سال 2010 سطح در سال جاری میلادی شرکت ها برای بازگشت به کار.

رسانه های دولتی گزارش داده اند که بیش از 90 درصد از چین شرکت های دولتی را از سر گرفت تولید اگر چه تعدادی از کوچک و midsized شرکت در کار بود بسیار پایین تر در به سختی یک سوم.

وزارت کشاورزی در این هفته گزارش داد که کمتر از نیمی از کارگران مهاجر از مناطق روستایی را بازگشت به شغل خود در کارخانه در امتداد صنعتی سواحل حتی اگر بزرگ کارفرمایان مانند Foxconn که منابع شرکت ها از جمله اپل باید سازمان قطار ویژه برای کمک به آنها بازگشت.

[پردازان توطئه سرزنش ایالات متحده برای کوروناویروس. چین خوشحال به آنها را تشویق کنند.]

این سوال باقی می ماند که آیا این اختلال خواهد شد سرعت بخشیدن به روند به سمت تنوع و دور از چین است که آغاز کرده بود با افزایش هزینه های کارگری و موجب شد در مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است.

در بسیاری از جهات آن را خیلی زود به بگویید. “هنگامی که یک آتش مواج در خانه, بار اول شما باید برای خاموش کردن آتش” گفت: Minxin Pei یک چین متخصص در Claremont McKenna کالج. “سپس شما می توانید به نگرانی در مورد سیم کشی.”

چین در تلاش است تا مطمئن شوید که “سیم کشی” صدا است. در تلاش برای محدود کردن اختلال در عرضه جهانی زنجیر وزارت تجارت گفته است که راه اندازی مجدد باید اولویت داده شده به شرکت های خارجی و تامین کنندگان خود را به ویژه در الکترونیک و خودرو زمینه.

اما دیگر تحلیلگران انتظار وقوع به سرعت بخشیدن به روند در میان شرکت های چند ملیتی را به حرکت به یک “چین به علاوه یک” استراتژی.

برای مثال هوندا قطعات خودرو ساز F-TECH تصمیم گرفته است به طور موقت جبران کاهش در پدال ترمز تولید در ووهان را با افزایش تولید خود در کارخانه در فیلیپین, دانشگاه ملی سنگاپور محققان به رهبری برت Hofman سابق چین مدیر بانک جهانی نوشت: در یک مقاله پژوهشی است.

Qima یک زنجیره تامین شرکت بازرسی مستقر در هنگ کنگ گفت: در گزارش اخیر که شرکت های آمریکایی در حال حاضر تنوع و دور از چین گفته است که تقاضا برای خدمات بازرسی یافت و 14 درصد در سال 2019 از سال قبل است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن امیدواریم که شرکت های آمریکایی خواهد حرکت خود را ساخت پایگاه خانه بودند از عهده این گزارش که گفت: هیچ یک افزایش شدید در تقاضا در جنوب آسیا و یکی کوچکتر در جنوب شرقی آسیا و تایوان است.

وینسنت یو مدیر عامل برای چین در Llamasoft یک زنجیره عرضه تجزیه و تحلیل شرکت گفت که گسترش coronavirus در سراسر جهان به معنای آن است که چین دیگر در یک نقطه ضعف.

“در حال حاضر هیچ جایی وجود دارد که امن است در جهان” یو گفت. “شاید چین است که امن ترین مکان است.”

شعر Li کمک گزارش.

ادامه مطلب

داو به پایان می رسد فرار در طول روز بیش از 1100 امتیاز در ایالات متحده امیدوار است سیاست گذاران عمل کند و به بلانت coronavirus تاثیر

هواپیمایی بریده بریده راه, چشم انداز و اجرایی پرداخت coronavirus خرید اینترنتی

برای سرگرمی, کسب و کار, coronavirus به ارمغان می آورد لغو سردرگمی و هرج و مرج

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی