Li Wenliang/Weibo

چینی, دکتر, Li Wenliang که سکوت بود توسط پلیس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد جدید کروناویروس در یک عکس به اشتراک گذاشته شده در Weibo حساب در ماه ژانویه است. او پس از درگذشت این بیماری است.

HANGZHOU چین — چینی دکتر که سکوت بود توسط پلیس در تلاش برای به اشتراک گذاشتن اخبار در مورد جدید کروناویروس قبل از چینی مقامات بهداشتی فاش کامل آن تهدید درگذشت و پس از پایین آمدن با این بیماری به یک بیمارستان در بیانیه ای گفت:.

Li Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی تبدیل به یک قهرمان ملی و نماد دولت چین را سیستمیک نقایص ماه گذشته. Li سعی کرده بود برای هشدار دادن به او در دانشکده پزشکی همکلاسی Dec. 30 مورد وجود مسری ویروس جدید که شبیه مرگبار سندرم حاد تنفسی (سارس).

کلمه شروع به گسترش در چین با تشکر Li اما پست های سانسور شده بودند و او بازداشت شد Jan. 1 برای “شایعه طلبی.”

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز coronavirus ]

کامل تشریح داستان او که آمد به نور در هفته های اخیر به عنوان ووهان وقوع انفجار بین المللی اورژانس تنظیم کردن تورم از خشم و انزجار در چین که در آن شهروندان به مدت طولانی chafed در دولت امادگی برای خستگی ناپذیر snuffing هر گفتار تلقی تهدید برای ثبات اجتماعی.

بسیاری از جمله چین مقامات قضایی در یک نادر ملامت از پلیس فکر کرده اید که آیا این بیماری می تواند گشوده متفاوت بود Li شده است سکوت در یک مقطع بحرانی پیش از سال جدید قمری تعطیلات در اواخر ماه ژانویه است.

Guan Hanfeng یک ارتوپد در ووهان را Tongji بیمارستان و لو یو از یک تکنولوژی صنعت اجرایی شد که یکی از, مرحوم, دکتر, دانشگاه, همکلاسی, شکست, اخبار لی, مرگ در اواخر روز پنجشنبه.

“در ووهان دولت مدیون دکتر لی Wenliang یک عذرخواهی” لو نوشت: در کثیرالانتشار پست در Weibo سایت های رسانه های اجتماعی به عنوان ادای احترامات جریان در. توییتر هشتگهای مانند #DoctorLiPassedAway جذب میلیون ها نفر از نمایش ها و نظرات.

اما برای ساعت وجود دارد گزارش های ضد و نقیضی در مورد Li سرنوشت. رسانه های اجتماعی پست از لی بیمارستان گفت که او در “وضعیت بحرانی است و ما در حال تلاش ما بهترین را به او را نجات.”

بعد ووهان بیمارستان مرکزی ارسال یک پیام تایید که لی درگذشت و پس از او “آلوده در طول این دوره از کار خود را مبارزه با بیماری ذات الریه با توجه به گسترش جدید کروناویروس.”

یک سازمان جهانی بهداشت official, Michael Ryan توصیف Li همانطور که در “خط مقدم” مبارزه با رمان coronavirus که ادعا کرده بیش از 560 زندگی می کند.

مقامات چینی Dec. 31 به اطلاع سازمان بهداشت جهانی چین از مرموز پنومونی موارد در ووهان. اما این امر می تواند هفته قبل از چینی بهداشتی مقامات اذعان جدیت شیوع و شروع به اقدامات بی سابقه ای برای قفل کردن ده ها میلیون نفر از مردم در ووهان و مناطق اطراف آن.

رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه به خبرنگاران در ژنو گفت: “ما عمیقا غمگین گذشت دکتر لی Wenliang. همه ما نیاز به جشن گرفتن کاری که او انجام داد.”

Li منتشر شد از بازداشت Jan. 3 پس از امضای یک پلیس سند اعتراف به این که او مرتکب یک عمل غیر قانونی با ساخت “اظهارات نادرست” در رسانه های اجتماعی و امیدوار است که او را “صادقانه منعکس کننده” در اشتباهات خود را.

[اوایل اشتباه و پنهان کاری دولت در چین ممکن است منجر به گسترش ویروس]

پس از آنها بازداشت Li ووهان پلیس به نظر می رسد در چینی تلویزیون دولتی برای هشدار دادن به مردم در مورد خطرات ناشی از پخش شایعات. در هماهنگ رسانه های دولتی فشار آن روز آنها خواست کاربران اینترنت در سراسر کشور به این باور نیست آنلاین شایعات و کمک به ساخت یک “واضح و روشن فضای مجازی است.”

روز بعد از او منتشر شد و هفته اول ژانویه Li بازگشت به کار دریافت بيمار شروع به سیل به ووهان بیمارستان.

او شروع به سرفه Jan. 10 او بعدها به یاد می آورد. این شنبه گذشته سه هفته پس از بررسی خود را به بیمارستان او را برای پیروان رسانه های اجتماعی که او در نهایت تست شده: او در واقع آلوده coronavirus.

به عنوان او خود را صرف نهایی روز در ووهان مرکزی را فشرده-واحد مراقبت Li شروع عموم به اشتراک گذاری چگونه او به دنبال برای هشدار دادن به دوستان در مورد این ویروس جدید خود را مصیبت با پلیس و مبارزه با این بیماری است.

او نشان داد که او زندگی می کردند با یک همسر باردار و فرزند جوان و به سرعت قرنطینه خود را به عنوان به زودی به عنوان او مشکوک او آلوده شد. پدر و مادرش شد و در حال حاضر بستری برای تب او گفت: بدون افشای اینکه آیا آنها — و یا همسر و فرزند — قرارداد coronavirus.

اما او نگهداری خوش بین حضور در رسانه های اجتماعی و مطمئن پیروان خود را که او را نگه داشته پزشکی مجوز و امیدوار به ترک بیمارستان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من دیده ام حمایت و تشویق بسیاری از مردم آنلاین به من داده اند” او نوشت. “این باعث می شود من احساس می کنم کمی آرام تر در قلب من است.”

به عنوان کلمه عبور خود را trickled از پنج شنبه شب, پیروان خود را به سمت چپ پیام در Weibo حساب شفاعت بیهوده برای او به پست یکی از آخرین به روز رسانی. ساعت پس از مرگ او تایید شد, چینی, کاربران شروع به تکرار ادبی آیه برای بیان قدردانی خود را برای یک مرد آنها احساس کردند کشور خود را سزاوار نیست.

“او که دارای هیزم برای توده ها” آنها نوشت: “کسی است که انجماد به مرگ در باد و برف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات