چین ژانگ Weili برنده تصمیم گیری تقسیم بیش از جوانا Jedrzejczyk در به یاد ماندنی جلسه در UFC 248

دقیقه پس او اولین دفاع از عنوان خود در UFC 248 115 پوند قهرمان برای اولین بار از جهان پرجمعیت ترین کشور تشویق هر کس در T-موبایل آرنا و در pay-per-view برای گروه با هم در طول این زمان از عدم قطعیت با موارد جدید covid-19 ادامه گزارش می شود.

دو قضات به ثمر رساند وحشیانه مبارزه 48-47 به نفع ژانگ و یک سوم اهدا تصمیم با همان نمره به Jedzrejczyk پنج بار قهرمان که جذب باطل ضربه ای که در سمت چپ او با یک هماتوم در پیشانی او.

“آن زمان ما یک راه طولانی برای دریافت در اینجا به دلیل coronavirus در کشور ما” ژانگ گفت: از طریق یک مترجم. “همه می دانند که. بسیار جدی بود اما ما از آن ساخته شده. من امیدوارم که همه ما با هم ماندن ما گرد هم می آیند ما با هم مبارزه کنند.

“کشور ما مبتلا به یک تراژدی بزرگ در حال حاضر, بنابراین ما با هم مبارزه می کنیم و آن را ضرب و شتم.”

Coronavirus سرچشمه در ووهان چین در ماه دسامبر و به زودی در سراسر جهان با نزدیک به 100,000 موارد گزارش شده و هزاران نفر از مرگ و میر. اما تعداد موارد جدید با توجه به آمار و ارقام کاهش پیدا کرد و سازمان جهانی بهداشت خارجه این کشور در پاسخ.

ژانگ (21-1) تا به حال چپ چین در اوایل فوریه و صرف بقیه از ماه سفر و جابجایی او در اردوگاه های آموزشی در تایلند به ابوظبی و ایالات متحده در حالی که مقامات چینی در برخورد با شیوع صدور قرنطینه در ووهان از جمله تعلیق پروازها و خاموش کردن مترو و اتوبوس و کشتی.

“Coronavirus گرفتن خیلی بهتر” ژانگ گفت.

ژانگ و Jedrzejczyk ترکیب به زمین 351 اعتصاب سوم بیشتر در UFC تاریخ است. Jedrzejczyk فرود آمد بیشتر اما ژانگ باعث آسیب بیشتر با مشت wobbling لهستانی حریف را با یک قلاب به سمت چپ در دور چهارم.

هر دو مبارزان بودند بستری در بیمارستان پس از آن به دلایل احتیاطی.

Jedrzejczyk دهکدهای از دست داد آخرین چهار عنوان او مبارزه می کند در یک ردیف.

“او یک کار بزرگ” Jedrzejczyk گفت: از ژانگ. “من احساس مشت خود را. تورم باعث ناراحتی من شد. من آن را احساس بیشتر و بیشتر اما ما خوب است. من خوشحال هستم ما به یک مبارزه خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de