چانگ سونگ-Jun خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جنوبی, کره ای, نوجوان می پوشد یک محافظ ماسک صورت در نور از شیوع کروناویروس در طی یک معاینه فیزیکی برای خدمت نظامی در سئول در روز دوشنبه.

Coronavirus موارد همچنان به افزایش چین در حالی که عفونت های جدید گزارش شده در سراسر جهان است. بازارهای سهام در چین پس از بازگشایی سال جدید قمری, تعطیلات, ثبت, خود, سقوط در بیش از چهار سال در پنج شنبه, بازتاب افزایش نگرانی درباره آسیب های شیوع است که تحمیل بر اقتصاد محلی.

●ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز دوشنبه که در حال حاضر وجود دارد 17,205 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین به علاوه 15 در هنگ کنگ و هشت در ماکائو و همچنین 10 در تایوان است. سازمان بهداشت جهانی گزارش 146 موارد تایید شده در 23 کشور در خارج از چین است.

●چین به شاخص سقوط بیش از 8 درصد بازگشایی پس از 10 روز استراحت زیر قمری تعطیلات سال جدید به عنوان اقتصاددانان در ادامه به تجدید نظر در پایین رشد اقتصادی. دیگر بازارهای آسیایی آرامتر بود پس از بزرگ آبشار در هفته گذشته.

●نگرانی در حال افزایش است در مورد امکان شیوع بیماری در ژاپن و کره جنوبی پس از نشانه سوم انتقال این ویروس وجود دارد نه تنها در افرادی که تا به حال بازدید ووهان چین شهر در مرکز شیوع اما مردم دو لایه حذف شده از این گروه.

●ایالات متحده محدودیت های مسافران از چین به مجموعه اثر را به عنوان چهار فرودگاه اضافه شد به لیست کسانی است که می تواند صفحه نمایش ورود بالا بردن مجموع به 11. وزیر امور خارجه مایک Pompeo نیز گفت: بیشتر پروازهای برنامه ریزی شده برای تخلیه آمریکایی ها به دام افتاده در شیوع این بیماری را در کانون.

2:35 AM: هند گزارش سوم coronavirus مورد از کرالا تعلیق ویزا از چین

دهلی نو — هند روز دوشنبه تایید کرد یک سوم مورد کوروناویروس از جنوب ایالت کرالا است. وضعیت بیمار یک دانش آموز پایدار است. تمام موارد گزارش شده به تازگی در بازگشت از چین دو نفر از آنها از ووهان جایی که این بیماری همه گیر نشات گرفته است.

موارد گزارش شده از سه شهر مختلف در کرالا است. به عنوان یک احتیاط مقامات دولتی قرار داده است و نزدیک به 2000 نفر با سابقه سفر از ووهان در انزوا.

هند اتباع خود خواسته است برای خودداری از سفر به چین است. به روز شده در مشاوره از وزارت بهداشت و درمان گفت که هر کسی که از چین ارسال Jan. 15 می تواند قرنطینه. به سفارت هند در پکن به طور موقت به حالت تعلیق e-ویزا برای دارندگان گذرنامه و اتباع خارجی در چین است. موجود ویزا لغو شده است. بیش از 58,000 مسافران ورودی از چین شده اند به نمایش در فرودگاه ها در سراسر کشور است.

بیش از آخر هفته, هند, تخلیه بیش از 600 اتباع از ووهان و در حال حاضر در قرنطینه به مدت 14 روز در ارتش-اجرای کمپ, 55 مایل در خارج از دهلی نو است.

توسط: Niha Masih

2:30 AM: ‘تعداد انگشت شماری بیشتر پروازهای برنامه ریزی شده برای تخلیه آمریکایی ها در هوبئی

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز دوشنبه گفت که وجود خواهد داشت یک “انگشت شماری بیشتر پرواز” را به آمریکایی ها سرگردان در چین هوبئی بازگشت به ایالات متحده با توجه به خبرگزاری رویترز.

Pompeo صحبت در ازبکستان را آسیای مرکزی سفر. او گفت: این پروازها نیز به ارمغان بیاورد لوازم پزشکی به چین و می تواند به عقب ملیت های دیگر نیز هست.

هوبئی استان شده است تا حد زیادی قطع از بقیه کشور در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید شیوع محور در استان ووهان. هزاران نفر از اتباع خارجی به دام افتاده اند در این شهر و اطراف آن در استان باعث چند کشور برای ارسال تخلیه پرواز.

توسط: Paul Schemm

1:40 AM: چین backtracks در هولوکاست مقایسه بر اسرائیل مرز بسته شدن

اورشلیم — یک دیپلمات چینی در مقایسه با اسرائیل در بستن مرزهای خود به بازدید کنندگان از چین بیش از coronavirus نگرانی به هولوکاست beseeching این کشور به نوار مسافران چینی به عنوان پناهندگان یهودی محروم شدند توسط بسیاری از کشورها در جنگ جهانی دوم دوران با توجه به رسانه های اسرائیل گزارش.

اقدام چینی سفیر دای Yuming ساخته شده نظر یکشنبه در تل آویو در کنفرانس خبری پس از اسرائیل پیوست یک لیست در حال رشد از سازمان ملل در تلاش برای عایق خود را از پاتوژن را گسترش. دولت متوقف پرواز از چین و منع غیر شهروندان بود که به چین سفر کرده به تازگی از ورود به اسرائیل است. وزارت بهداشت توصیه اسرائیلی از بازگشت از چین به قرنطینه خود را در خانه برای دو هفته.

“من احساس می کنم بد و غم انگیز” دای گفت: با توجه به تایمز اسرائیل است. “از آنجا که آن را در واقع به یاد می آورد [برای] من روز های قدیمی داستان که اتفاق افتاده در جنگ جهانی دوم هولوکاست. بسیاری از یهودی [مردم] کرده بودند زمانی که آنها سعی کردند به دنبال کمک. تنها تعداد بسیار کمی از کشورها درهای خود را باز. یکی از آنها چین است. من امیدوارم که اسرائیل هرگز درب خود را به چینی.”

هزاران نفر از یهودیان اروپا سفر به شانگهای پس از نازی ها به قدرت در زمانی که بسیاری از کشورها درهای خود را بسته به رشد سیل یهودی به دنبال پناهگاه های امن. مورخان در اینجا اذعان کرد نقش چین اما بسیاری اشاره کرد که دولت چین در واقع کنترل کمی بیش از شانگهای ورود به بنادر ،

چینی سفارت عقب نشینی پس از مقایسه انتقاد قرار گرفته بود.

“در مورد کنفرانس خبری امروز برگزار شد توسط سفارت چین در اسرائیل, ما می خواهم برای روشن است که وجود دارد هیچ وجه قصد مقایسه تاریکی روز از هولوکاست با وضعیت فعلی و تلاش های صورت گرفته توسط دولت اسرائیل برای محافظت از شهروندان خود” سفارت در بیانیه ای گفت: منتقل شده توسط اسرائیل وزارت امور خارجه. “ما می خواهم برای معذرت خواهی اگر کسی درک پیام ما راه اشتباه است.”

توسط: استیو هندریکس

1:16 AM: ژاپن girds برای شیوع کروناویروس به عنوان انتقال ترس رشد

توکیو — ژاپن نیاز به بریس به صورت عمده شیوع در coronavirus یک متخصص برجسته در روز دوشنبه گفت: با شواهد نصب است که حتی افرادی با خفیف یا بدون علائم می تواند دیگران را آلوده و احتمال بالا است که یک زنجیره انتقال در حال حاضر تاسیس خود در کشور است.

بهروز مهری

خبرگزاری گتی ایماژ

یک مرد می پوشد یک ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در حالی که دعا در Sensoji معبد در توکیو در روز دوشنبه.

“ارزیابی من این است که گسترش این ویروس اجتناب ناپذیر است در ژاپن گفت:” Hitoshi Oshitani یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه Tohoko دانشکده پزشکی و مشاور سازمان جهانی بهداشت در طول 2002-3 شیوع سندرم حاد تنفسی شناخته شده به عنوان سارس.

“مردم باید توانایی آلوده به دیگران حتی اگر آنها هیچ نشانه و یا بسیار خفیف علائم پس از آن ممکن است برای پیدا کردن کل زنجیره انتقال — نامرئی زنجیره انتقال ممکن است در حال حاضر ایجاد شده در ژاپن است.”

ژاپن تایید کرده است 20 نفر از coronavirus. هشت نفر از این تعداد بودند شهروندان ژاپنی در میان بیش از 500 تخلیه از ووهان و نه بودند گردشگران چینی از ووهان و یا افرادی که به تازگی بازدید که شهرستان.

اما سه تن دیگر هرگز به ووهان. یک راننده اتوبوس تور و راهنمای تور بیمار پس از مصرف در سراسر یک گروه از گردشگران چینی از ووهان و دیگری راهنمای تور بیمار پس از کار کردن با راننده اتوبوس گرفتن در اطراف گروه های مختلف گردشگران چینی از شمال شهر دالیان.

Oshitani گفت: ژاپن از تصمیم روز جمعه به نوار خارجی که بازدید کرده بود چین هوبئی احتمالا خیلی دیر آمد.

“به طور ناگهانی ممکن است ما دیدن تعداد زیادی از موارد در جایی در ژاپن,” او گفت:. “این غیر ممکن است برای مهار این ویروس است.”

Oshitani معتقد است وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100 ، 000 نفر مبتلا به این ویروس در ووهان اما می گوید: مرگ و مير است “قطعا” بسیار پایین تر از سارس است که به کشته شدن نزدیک به یک در 10 از کسانی که آلوده می شوند. هنوز این واقعیت که این ویروس به راحتی انتقال به معنی تعداد زیادی از موارد “و مرگ و میر بیشتر متاسفانه.”

توسط: Simon Denyer

12:04 AM: چین بازار بازگشایی پس از تمدید شکستن شیرجه رفتن در coronavirus نگرانی

توکیو — چین که از اصلی ترین شاخص های سهام شد و پایین تر از 8 درصد در روز دوشنبه بازتاب تجمع در احساسات منفی در طول مدت قمری تعطیلات سال جدید.

CSI شاخص مرکب از 300 پیشرو معامله سهام در شانگهای و شنژن شد 8.2 درصد کاهش در اوایل بعد از ظهر تجارت, مارک بزرگترین یک روز پس از سقوط سهام حباب پشت سر هم در سال 2015 با توجه به بلومبرگ و با نزدیک شدن به 10 درصد محدود که باعث تعلیق در تجارت است.

سقوط منعکس 10 روز از امان خبر بد از چینی ها بازار شد آخرین باز در Jan. 23 هنگامی که این شاخص نیز کاهش 3 درصد است. بسیاری از شهرهای چین به تعویق افتاد بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و دفاتر در حالی که بسیاری از مردم به سادگی به ماندن در خانه.

لیان Weiliang معاون مدیر چین توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون اصلی دولت برنامه ریزی اقتصادی گفت: این ویروس تا به حال بزرگترین تاثیر بر حمل و نقل, گردشگری, هتل ها و پذیرایی.

“این باید تاکید کرد که تاثیر موقت و موقت و آن را نمی خواهد تغییر طولانی مدت چشم انداز خوبی از اقتصاد چین,” او گفت:.

دیگر بازارهای سهام در آسیا آرامتر بود روز دوشنبه اما باید همه رنج می برد از ذرات ویروس مرگبار است.

هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص شد تا 0.1 درصد پس از سقوط 5.9 درصد در هفته گذشته ژاپن Nikkei 225 که شاخص پایین 1.1 درصد پس از سقوط 2.6 درصد در هفته گذشته در حالی که کره جنوبی با شاخص Kospi صاف بود پس از سقوط از 5.7 درصد در هفته گذشته.

در یک یادداشت تحقیقاتی آکسفورد اقتصاد گفت: آن تجدید نظر در پایین آن چین پیش بینی رشد دو درصد در سه ماهه اول سال و به 5.4 درصد از 6 درصد در سال به عنوان یک کل است, اما هشدار داد “جدی تر و طولانی مدت تاثیر نمی توان رد کرد.”

توسط: Simon Denyer

10:02 PM: چین virus موارد پرش به 17,205 با 361 مرگ و میر

پکن — ملی کمیسیون بهداشت در چین گزارش روز شنبه که وجود داشته اند 17,205 موارد تایید شده بیماری های ناشی از کوروناویروس به علاوه 15 در هنگ کنگ و هشت در ماکائو. این که گزارش 146 موارد تایید شده در 23 کشور در خارج از چین است. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز یکشنبه تایید اضافی مورد در کالیفرنیا مربوط به یک بیمار که به تازگی به ایالات متحده بازگشت از ووهان. به ارمغان می آورد که ایالات متحده در مورد تعداد نه با مرگ.

دانشمندان گمان درست است تعداد زیادی از عفونت ها ممکن است چند بار بالاتر از رسمی شمارش. تا کنون 361 نفر بوده اند اما یکی در چین است.

ترین بیماری های جدی به نظر می رسد در افراد مسن و افراد با موجود مشکلات پزشکی است و به شدت مسری است. مگر اینکه موجود به زودی آن را می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر — یک بیماری است که سفر تقریبا در همه جا در این سیاره در همان شیوه ای به عنوان آنفلوانزا است.

توسط: آنا Fifield

7:35 PM: مقامات اضافه کردن چهار فرودگاه اضافی برای کسانی که در حال حاضر غربالگری برای coronavirus

در یکشنبه شب فقط به عنوان محدودیت های جدید در مسافران پس از رسیدن در ایالات متحده در زمان اثر Department of Homeland Security اضافه شده چهار فرودگاه اضافی برای هفت جایی که مسافران پس از رسیدن از چین خواهد بود اختصاص یافته برای غربالگری.

در دیگر فرودگاه های نیویورک و آتلانتا هونولولو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و شیکاگو و سیاتل مسافران نیز خواهد بود قریب به فرودگاه دالاس, دیترویت, نیوآرک و واشنگتن دالس بین المللی که در آن آنها خواهد شد به نمایش برای coronavirus.

تحت پروتکل های جدید جمعه اعلام کرد شهروندان ایالات متحده که در هوبئی استان در 14 روز پس از بازگشت آنها خواهد بود موضوع را به 14 روز از قرنطینه اجباری برای اطمینان از آنها دریافت مراقبت های پزشکی مناسب. آن دسته از شهروندان که در دیگر مناطق سرزمین اصلی چین در 14 روز پس از بازگشت آنها را نمایش شده زمانی که آنها وارد ایالات متحده است و ممکن است مشمول تا 14 دس از خود قرنطینه برای اطمینان از آنها نیست قرارداد این ویروس. تحت سیاست های شهروندان غیر آمریکایی که سفر در چین ظرف 14 روز از ورود خود را نمی خواهد اجازه ورود به ایالات متحده

به گفته وزارت حمل و نقل تجزيه و تحليل داده ها توسط شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک صنعت و تجارت وجود دارد و به طور متوسط حدود 49 روزانه پروازهای مسافری بین ایالات متحده و چین برای مدت 12 ماه است که به پایان رسید در ماه جولای. این تعداد شامل پرواز در هر دو ایالات متحده و خارجی حامل.

تعدادی از پروازهای بین ایالات متحده و چین به طور چشمگیری کاهش یافته پس از شیوع این ویروس پس از مقامات چینی بسته فرودگاه در ووهان و شروع به محدود کردن سفر در کشور است. چند ایالات متحده حمل و همچنین لغو برخی از پروازها. وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز مطرح آن چین سفر مشورتی به سطح 4 که بالاترین سطح از احتیاط و گفت: آمریکایی ها باید سفر به این منطقه است.

هفته گذشته سه عمده ایالات متحده حامل آمریکایی دلتا و یونایتد اعلام کردند که با توقف پرواز به و از چین است. آمریکا شروع به توقف پروازها در روز جمعه اما دلتا و ایران گفت: آنها ادامه خواهد داد عامل برخی از پروازها تا این هفته را به مشتریان و کارکنان خود توانایی به ترک چین است.

دلتا گفته خود گذشته چین محدود پرواز را ترک ایالات متحده در روز دوشنبه. آن آخرین پرواز از چین قرار است به ترک چهارشنبه. ایران را ” تعلیق تمام عملیات بین hub شهرستانها در پکن چنگدو و شانگهای آغاز پنج شنبه.

توسط: لری Aratani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im