چین امنیتی جدید قانون خواهد بود مرگ آزادی در هنگ کنگ – که چرا هزاران نفر را ضربه خیابان

با تحمیل یک بسیار بحث برانگیز و فراگیر امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, چین فقط زده deathblow به شهر استقلال و آزادی. واضح است که قانون جدید را بکشند آینده جنبش های دموکراتیک.

در گذشته پکن اقتدار قاب تقریبا تمام مقیاس بزرگ تظاهرات مانند از چتر جنبش به عنوان اعمال subversions چین قدرت. حتی اگر 2 میلیون Hongkongers در زمان به خیابان های یمن برای خروج از استرداد لایحه از جمله بحث های عمومی بیش از بسیار بحث برانگیز سیاست در حال حاضر در نظر گرفته شده است توسط پکن به عنوان حمله به حاکمیت و امنیت است.

فراتر از هر گونه شک قانون – که بان کی مون “خیانت تجزیه طلبی فتنه و براندازی” – می فرستد سرد پیام به آینده جنبش های توده ای یا انتقادی صدای پکن سیاست.

بر خلاف دیگر حوزه های قضایی قانون مشترک را بد تعریف اصطلاح “امنیت ملی” است که اغلب موضوع را به دلخواه رفتار تبعیض آمیز و با انگیزه های سیاسی تفسیر و اجرای قانون در چین است. به عنوان یک راه برای خاموش کردن انتقادات به اتهام تحریک به براندازی است بارها و بارها استفاده می شود در برابر مخالفان.

برای مثال پس از تهیه پیش نویس یک بیانیه خواستار اصلاحات سیاسی صلح نوبل جایزه نوبل Liu Xiaobo محکوم به 11 سال حبس به اتهام “تحریک از براندازی قدرت دولت است.” خبرنگاران مانند قهوهای مایل به زرد Zuoren نیز به اتهام تحریک – داشتن دستگیر شده است در حالی که تحقیق در مورد مرگ هزاران نفر از کودکانی که در مدارس سقوط در طول سال 2008 زلزله در سیچوان.

وکلای حقوق بشر مانند وانگ Quanzhang در صورت ارعاب و حبس در حالی که رابط کاربری گرافیکی Minhai که به فروش می رسد مهم کتاب در مورد چین در هنگ کنگ اعلام کرد: در اوایل این سال به 10 سال زندان برای “غیر قانونی ارائه اطلاعاتی در خارج از کشور”.

مردمی گروه های مذهبی و سازمان های مدنی و فعالان حقوق همه جاروب شده است تا در سرکوب در سال های اخیر است. با تحمیل مشابه قانون تامین این رژیم استبدادی است که در حال حاضر هدف آن سلاح های جدید در این شهر مقاوم و جامعه مدنی و آزادی.

وحشتناک ترین چیز این است که این طرح برای ایجاد یک جدید امنیت ملی شعبه در هنگ کنگ که طرفها هنگ کنگ دولت است. در گذشته چین دفاتر در هنگ کنگ اغلب عمل در محرمانه بودن اما به طور فعال مداخله در هنگ کنگ امور از بسیج pro-پکن رای دهندگان در انتخابات به تهدید به شکایت رسانه های محلی به صورت نامناسب بودن پوشش است. از این رو بسیار واقعی ترس که پیشنهاد بدن جدید را به نوبه خود به عنوان یک پلیس مخفی شعبه کشیدن رشته ها در پشت صحنه.

شهر ما رهبر, کری لام حتی حاضر به توضیح دهید که چگونه به اطمینان حاصل شود کافی کنترل و توازن در بدن به آن را نگه دارید پاسخگو برای هر گونه سوء استفاده از قدرت است. هنگامی که شبح پلیس مخفی آویزان بر این شهر آزادی این پایان برای هنگ کنگ به عنوان ما آن را می دانم.

آن را نیز حمل مفاهیم برای فعالان حقوق بشر. برای مدت زمان طولانی پس از قتل عام میدان تیان آن من در هنگ کنگ بوده است در خدمت به عنوان یک پناهگاه امن برای حقوق بشر سازمان مشغول به کار در سرزمین اصلی چین است. با نسبتا قوه قضائیه مستقل و مناسب حقوق بشر حمایت هنگ کنگ را فراهم می کند با ارزش فضای تنفس برای همه این فعالان است. اما هنگامی که این قانون اعمال آن را دفن این آخرین چراغ حقوق بشر از سرزمین اصلی است.

قانون ارائه خواهد شد که اثرات موج دار شدن در شرح و سرمایه گذاران کار و زندگی در این شهر با توجه به آزادانه تعریف ایده “نیروهای خارجی”. در زیر چین تهاجمی Wolf Warrior دیپلماسی خارجی ها زندگی در چین در حال حاضر تبدیل به راحت سپر بلا برای پکن دیپلماتیک اهداف است. به عنوان بسیاری از چین ناظران اشاره شده است وجود دارد رشد استفاده از “گروگان دیپلماسی” توسط پکن در سال های اخیر است.

دو کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor بازداشت شدند بیش از 15 ماه به عنوان تلافی کانادا بازداشت Huawei اجرایی Meng Wanzhou. خارجی و خبرنگاران نیز محروم تمدید ویزای کار برای پوشش سیاسی dissents.

تشدید بحران سیاسی میان هنگ کنگ قانونگذاران بیش از امنیت و آزادی

استقلال و آزادی های مدنی وعده داده شده توسط پکن در آن اعلامیه مشترک یک الزام پیمان بین المللی در سازمان ملل متحد, اما چین بازنویسی قانون با حذف کردن وعده خود را با زور و ترس است.

هزاران نفر از Hongkongers در حال حاضر به خیابان آمدند تا این آخر هفته رو گاز اشک آور از پلیس. برای حفاظت از این شهر آزادی و استقلال من تماس بر جهان به اصرار چین برای توقف این قانون بحث برانگیز. از آنجا که قانون را گسترده پیامدهای بین المللی و جوامع موجود قراردادهای تجاری با هنگ کنگ, من مصرانه از جهان شامل حقوق بشر نظر در قراردادهای تجاری با شهر.

این آغاز پایان برای همه Hongkongers. ما مبارزه برای هر جزئی امید ما دموکراسی تحت چین استبدادی پنجه نه به این دلیل که ما قوی هستند اما از آنجا که ما هیچ انتخاب دیگری. ما امیدواریم که می تواند جهان ایستاده با هنگ کنگ بار دیگر.

جاشوا وانگ دبیر و آمون یی است که یک عضو از Demosisto

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de