حتی به عنوان تجارت جنگ بود بکسل جریان کالا بین ایالات متحده و چین دولت چین بود که درب باز در یکی دیگر از عرصه: دعوت در بیشتر بانک های خارجی, بیمه ارائه دهندگان و دیگر شرکت های خدمات مالی. چین نیز بوده است و آن را آسان تر برای خارجی ها برای خرید سهام و اوراق قرضه — چیزی که بسیاری از مدیران صندوق ملزم به انجام در حال حاضر است که عمده شاخص کامپایلر هستند از جمله دارایی های چینی در اندازه گیری — به رشد ترس از برخی از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا. این را به بالا جمع آوری شده است اما سرعت رفتن سخت شده است حتی قبل از اینکه اقتصادی اختلال و تنش سیاسی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

1. چه چیزی را تغییر دهید ؟

چین است که اجازه می دهد کامل مالکیت خارجی بیمه زندگی آتی و شرکت های صندوق در این سال — در مراحل. مالکیت خارجی کلاه برای اوراق بهادار شرکت آمد آوریل 1 به عنوان بخشی از توافقنامه تجاری امضا شده با آمریکا در ماه ژانویه است. چین همچنین متعهد را بیش از 90 روز برای تصمیم گیری در برنامه های کاربردی از الکترونیکی-پرداخت ارائه دهندگان خدمات از جمله به صورت کاملا خارجی متعلق به عملیات. تنظیم کننده پاک راه را برای تصاحب کامل از بانک های محلی توسط اتباع خارجی در سال 2019 یک سال پس از آن کاسته مالکیت کلاه. شرکت های خارجی می تواند در حال حاضر نیز منجر underwriters برای همه نوع از اوراق قرضه و می توانید کنترل و مدیریت ثروت شرکت های صندوق بازنشستگی مدیران و اینتر-فروشنده کارگزاران. شانگهای-سهام لندن اتصال رسما لگد کردن در ژوئن 2019 اجازه می دهد شرکت های ذکر شده در یکی از بورس به تجارت سهام ، (تقریبا یک سال بعد اما تنها یک شرکت گرفته بود از آن استفاده کرد.) زودتر برنامه مرتبط هنگ کنگ با شانگهای و شنژن بورس.

2. که غواصی در ؟

کاملا چند شرکت:

3. چه فریب?

چین $45 تریلیون خدمات مالی میباشد. حتی خرده می تواند سودآور باشد. قبل از همه گیر بلومبرگ هوش تخمین زده است که — محرومیت عمده رکود اقتصادی و یا تغییر دوره — بانک های خارجی و شرکت های اوراق بهادار می تواند raking در سود بیش از 9 میلیارد دلار در سال در چین تا سال 2030. شرکت های مدیریت ثروت به دنبال در یک بازار آماده برای رسیدن به $30 تریلیون دارایی توسط 2023 با توجه به مشاوره Oliver Wyman. Guo Shuqing چین ارشد بانکی تنظیم کننده می بیند اتاق قابل توجهی برای سرمایه گذاران خارجی: آنها برگزار فقط 1.6 درصد از دارایی های بانکی و 5.8 درصد از بازار بیمه به عنوان از آوریل 2019, او گفت:. درصد نوسان; برای نمونه در سال 2007 خارجی سهم از دارایی های بانکی بود 2.3%.

4. چه موانع باقی می ماند?

تهدید مالی واشدن بافندگی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال محدودیت در ایالات متحده سرمایه گذاری در شرکت های چینی و بازارهای مالی ممکن است یک جبهه جدید در جنگ تجاری به عنوان روابط ترش دوباره بیش از coronavirus. (چین اعلام کرد و آن را ادامه خواهد داد برای باز کردن بازار و تشویق سرمایه گذاری خارجی.) نیز وجود دارد مقدار زیادی از موانع از جمله چالش های کرک بازار تحت کنترل دولت رقیب که دیرینه روابط با مشتریان است. طولانی و اغلب مات فرایند نرم افزار همچنین می تواند یک بازدارندگی. ویزا برای مثال شده است انتظار پس از 2015. در بالای همه که چین با تولید ناخالص داخلی کاهش بیشتر بر اساس سه ماهه حداقل از سال 1992 به عنوان جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر.

5. آنچه در مورد سهام و اوراق قرضه ؟

آنها که به آرامی اضافه شده به طور گسترده ای به دنبال جهانی معیار از جمله شاخص سهام MSCI هستند Inc. و FTSE راسل و برای اوراق قرضه بلومبرگ بارکلیز جهانی مجموع شاخص و جی پی مورگان را GBI-EM شاخص. که انتظار می رود به منظور جلب ده ها میلیارد دلار در خرید ابتدا از وجوه که در مسیر آن اندازه گیری.

6. چگونه است که رفتن ؟

پر از دست انداز. در اواخر سال 2019 MSCI گفت: آن را نمی خواهد اضافه کردن هر یوان را گرانتر سهام تا زمانی که چین ثابت به مدت طولانی نگرانی های بیش از دسترسی به بازار. و نه هر باز است ملاقات با شور و شوق: سرمایه گذاران خارجی را خریداری کرده بود و تنها یک سوم از کل سهم در زمان تنظیم کننده اوراق سیستم سهمیه بندی برای سهام و اوراق قرضه در ماه سپتامبر. بازار تلاطم در سال های اخیر از جمله سهام عمده فروش-آف شده ضعیف بهره. برخی از سرمایه گذاران نیز نگرانی در مورد اینکه قادر به بازگرداندن پول خود را با توجه به چین را کنترل سرمایه. (دولت به مدت طولانی نگه داشته و دست در پول در جریان در داخل و خارج به طوری که برای حفظ ارزش پول خود یوان.)

7. آنچه در آن برای چین ؟

مزایای ممکن است به دو قسم: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم چین بودن یک طرفه ذینفع تجارت جهانی تا باز شدن باعث می شود تجارت به نظر می رسد متعادل تر. و رهبران چینی به مدت طولانی در توصیف این حرکت به عنوان یک راه مفید برای بهبود رقابت از صنعت داخلی — بدون به چالش کشیدن تسلط خود را — و همچنین به تخصیص سرمایه بیشتر کارآمد و جذب سرمایه گذاری خارجی. بانک مرکزی یی باند توصیف کرده است حرکت می کند به عنوان “محتاطانه محتاط gradualist.”

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات