Qilai شن خبرگزاری بلومبرگ

جداول خالی در یک رستوران در شانگهای در روز دوشنبه. Coronavirus شیوع تحویل تکان خوردن به جهان و دومین اقتصاد طی چه به طور معمول مشغول زمان از سال است.

پکن — قمری تعطیلات سال جدید است که معمولا یکی از شلوغ ترین هفته سال برای نیو Mangmang یک قابلمه داغ, رستوران های زنجیره ای است که دارای تخصص در گوشت برش آغشته به جمعی دیگ از فوران نفت و یا سوپ سهام.

اما در این سال به عنوان یک جدید کروناویروس گسترش شهر ووهان چین خانواده ها تصمیم گرفتند به ماندن در خانه به جای جشن بیش رستوران وعده های غذایی — و قطعا در رستوران که در آن مشتریان بار در بوفه و صدا خوردن یا اشامیدن را از گلدان است.

“به طور معمول, ما می خواهم یک خانه کامل با تمام 30 جداول رزرو حداقل یک هفته در پیشبرد و بسیاری از مردم صف بندی در مقابل فروشگاه” گفت: لیو بو مدیر یک شعبه در Chunxi خیابان خرید در چنگدو 700 کیلومتری غرب ووهان. “اما در حال حاضر آن را تقریبا خالی است.”

به جای آن از حد معمول تعطیلات گردش $7,000 یک روز لیو گفت که او سپاسگزار خواهد بود برای یک پنجم آن است. او و دیگر اعضای هیات در نیمه پرداخت به عنوان رستوران جنگ از طریق این دوره است.

شبیه قصه های در حال ظهور در سراسر چین به عنوان coronavirus عفونت کوه. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 20,438 مردم در سراسر هر استان و منطقه از چین آلوده شده اند.

شیوع فرستاده است دچار طریق چین در حال حاضر-کاهش اقتصاد با کارشناسان پیش بینی رشد سالانه می تواند سقوط به زیر 4 درصد در سه ماهه اول.

“گردشگری, سفر و ناهار خوری در حال رفتن به ضربه ترین” گفت: Tao Wang ارشد چین اقتصاددان در بانک سرمایه گذاری UBS.

کامل میزان تاثیر خواهد شد بستگی دارد در چه مدت شیوع بیماری باقی می ماند uncontained و چگونه حزب کمونیست اجرا اژدهایی خاموش شدن ناگهانی اجرا در سراسر کشور است.

[مرگ در هنگ کنگ است و دوم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین]

Coronavirus نگرانی به ارمغان آورده اند این ملت از 1.4 میلیارد تقریبا متوقف. از پکن که در آن به طور معمول مسدود شدن جاده های حلقه هستند به عنوان روشن به عنوان کشور خط به سنگر hamlets که بسته اند خود را به خارج از چین است hunkering پایین به امید متوقف ذات الریه-مانند ویروس.

این ارقام نشان می دهد قابل توجه دندانه به مصرف خصوصی که حساب برای بیش از یک سوم از اقتصاد است.

سینما مجبور به بازپرداخت presold بلیط بالغ بر 50 میلیون دلار به تنهایی در Jan. 25 سال جدید قمری ،

تعداد تعطیلات مربوط به هواپیما و قطار در سفر بود که 40 درصد پایین تر از سال جاری نسبت به سال 2019 زمانی که گردشگری داخلی هزینه در طول هفت روز استراحت بالغ بر $73 میلیارد دلار است. پکن و شانگهای را متوقف از راه دور خدمات اتوبوس در حالی که در شهرهای دور از ووهان را تعطیل حمل و نقل عمومی.

مراسم و تجمعات خانواده لغو شده است, کمک به سقوط حد 12 درصد در چین مشروب مصرف این سال و صدمه زدن به فروش baijiu این firewater که از قضا احتمالا نزدیک ترین چیز به مصرفی مواد ضد عفونی کننده.

وو هنگ

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

مواد غذایی-تحویل بقیه رانندگان در خالی رستوران در پکن مرکز خرید در ژانویه. 27. بیش از 400 نفر کشته شده اند در شیوع کروناویروس در چین است.

تحلیلگران بازار می گویند که اگر ممنوعیت تجمعات همچنان از طریق اسفند baijiu شرکت می تواند از دست دادن یک پنجم از فروش سالانه. سه ماهه اول فروش حساب برای بیش از یک سوم از درآمد سالانه برای بالا پایان baijiu سازندگان مانند Moutai.

عطف به ارائه خدمات است که همیشه ممکن نیست. فروشندگان آنلاین و رستوران در حال ارائه خدمات محدود در بهترین حالت و بسیاری از مسکونی ترکیبات را مسدود ورود به تحویل وسایل نقلیه. روز دوشنبه خبری که مواد غذایی-تحویل در شنژن کار برای 14 روز قبل از کشف او این کروناویروس جدید تنها می تواند بیشتر سرکوب ملی اشتها برای بایگانی اطلاعات.

“به طور کلی مصرف خواهد بود به خصوص به شدت ضربه در سه ماهه اول گفت:” لوئیس Kuijs رئیس آسیا, تحقیق در اقتصاد آکسفورد. “مردم مجبور هستند را انتخاب کنید و یا به اقامت در خانه های خود. هیچ کس در حال رفتن به سینما و یا خوردن آنها در حال خرید هر چیزی.”

[آنچه مسافران باید بدانید در مورد ماسک های صورت در حال رشد در میان coronavirus نگرانی]

تولید صنعتی است که به طور معمول کم در این زمان به دلیل کسب و کار به طور معمول نزدیک به سال جدید قمری. اما با تعطیلات طولانی در بخش هایی از کشور از جمله شانگهای و چونگکینگ و کارگران ادارات خواست در خانه بمانند خروجی را به یک ضربه.

خاموش شدن نیز صدمه زدن به شرکت های آمریکایی در چین است. استارباکس و اپل دارای بسته فروشگاه ها و تسلا به توقیف آن کارخانه شانگهای.

برخی از این کسب و کار خواهد شد و هرگز جبران گفت: وانگ یو تحلیلگر. “مردم در حال رفتن به نوشیدن دو بار به عنوان بسیاری از فنجان قهوه یا دو بار به عنوان بسیاری از فیلم به محض این که بیش از,” او گفت:.

کسب و کار در ووهان سخت ترین ضربه در میان آنها لوی که افتتاح بزرگترین فروشگاه در چین وجود دارد در ماه اکتبر و جنرال موتورز که به تولید یک پنجم از آن تولید چینی در ووهان گیاه.

ترکیبات مشکلات شیوع آنفولانزای خوکی که ویران گوشت خوک صنعت در سال گذشته بوده است پیوست جدید بروز آنفولانزای مرغی یا H5N1 در جوجه ها در استان هونان است که می تواند مختل منابع غذایی.

Giulia Marchi

خبرگزاری بلومبرگ

یک فرد می ایستد در ورود به ایستگاه راه آهن پکن غرب در روز یکشنبه. مقامات تعطیل حمل و نقل در بخش هایی از کشور است.

حتی اگر coronavirus است به سرعت کنترل اقتصاددانان می گویند چین نرخ رشد سالانه خواهد شد و رکود را بین 3 و 4 درصد در سه ماهه اول, در حالی که این رقم برای کل سال ممکن است به تنها 5.4 درصد است. اما در صورتی که سناریوی خوش بینانه نمی تابه سالانه رقم به راحتی می تواند سقوط به زیر 5 درصد وانگ گفت.

که یک چالش مطرح برای حزب حاکم کمونیست که تلاش شده است با ظرافت مدیریت یک سال رکود و در حال تنظیم یک نرخ هدف رشد اقتصادی 6 درصد برای سال 2020 است. هدف خود از دو برابر اندازه اقتصاد بین سال های 2010 و 2020, بلند پروازانه تلاش است که اقتصاددانان می گویند که نیاز به ماساژ اعداد است که در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است.

دولتی شانگهای موسسه مطالعات بین المللی گفت: این بیماری همه گیر را “بسیار منفی” تاثیر اقتصادی در کوتاه مدت اگر چه آن را پیش بینی اقتصاد چین خواهد بود “آشکار قوی تعجب آور انعطاف پذیری” در دراز مدت.

[چین ساخته شده است یک بیمارستان در 10 روز برای مبارزه با کروناویروس. و این کافی نیست.]

تلفات اقتصادی از coronavirus به نظر می رسد به احتمال زیاد بیشتر از حدود 40 میلیارد دلار آمار از 2002-2003 بیماری سندرم حاد تنفسی تا حد زیادی به دلیل سارس نسبتا محدود به جنوب استان گوانگدونگ در حالی که کارخانه ها و ادارات و مدارس در جای دیگر باز مانده است.

“اگر ما با استفاده از معیار سارس بود که همچنین یک ویروس و همچنین منجر به یک دولت پاسخ تمام علائم اشاره به این که یک معامله بزرگ” گفت: Kuijs آکسفورد اقتصاد است.

ویکتور Ng جانباز بانکدار و استاد کمکی در هانگ سنگ در دانشگاه هنگ کنگ برآورد تاثیر اقتصادی از کروناویروس جدید می تواند پنج تا 10 برابر سارس.

در آن زمان اگر چه اقتصاد چین پررونق بود با نرخ رشد نزدیک به دو رقمی و بالا رفتن.

اقتصاد است و پس از بلوغ و وارد یک سازه کاهش و پیچیده توسط رئیس جمهور تهمت تجارت جنگ است. ایالات متحده تعرفه اعمال شده در آن اختلاف ادامه به صدمه زدن به تولید کنندگان و صادر کنندگان.

اما بر خلاف جنگ تجاری این شیوع ناگهانی رویداد. و چین بسیار بزرگتر است بخشی از اقتصاد جهانی از طول سارس دوران بود که آن را ششمین اقتصاد و گردشگران چینی بودند فقط شروع به سرمایه گذاری به جهان گسترده تر. امروز چین دومین اقتصاد برای بسیاری از کشورهای آسیایی به ویژه در بزرگترین شریک تجاری و بالا منبع گردشگران است.

علاوه بر ووهان نقش حیاتی در زنجیره تامین جهانی. این شهر بین المللی خودروسازان و تولید کنندگان قطعات برای شرکت هایی مانند اپل و مهم راه آهن hub. اما بسیاری از قطارها لغو شده است تا پایان ماه فوریه.

فراتر از اعداد وجود دارد بیشتر لبخند تاثیر را در اعتماد به نفس و تمایلات مصرف کننده.

مردم چین به مراقبت بیشتر در مورد یک “حس دست آوردن” از مورد شماره زی ژی مدیر ارشد مالی ویرایشگر در زندگی هفته, مجله نوشت: در یک ستون در هفته گذشته.

“این باعث می شود هیچ تفاوت بزرگ به یک شهروند عادی که آیا رشد تولید ناخالص داخلی با 5 درصد یا 6 درصد و یا حتی اگر آن دو برابر شده است یا نه; مردم به مراقبت بیشتر در مورد خود حس به دست آوردن در واقعیت نه سرد داده ها در هزینه های سلامت خود و اساسی ترین, ایمنی,” او نوشت.

شیه افکار قدردانی شد توسط مقامات چینی که در حال تلاش برای کنترل coronavirus روایت است. پست به سرعت پاک شده از اینترنت چینی.

شعر Li کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

گسترش coronavirus را تهدید به فشار ایالات متحده-روابط چین همراه با سیستم بهداشت جهانی

اشتباه و پنهان کاری در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

متحده تقلا برای انجام مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus سفر سفارش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im