Aris Messinis خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هوا چین جت حمل ماسک محافظ از چین اراضی در آتن با 21 مارس است.

به چین در ماه مارس شد اولین کشور مهم برای بهبود یافتن از شیوع کروناویروس که از مرکز شهر ووهان مقامات آن لگد کردن یکی دیگر از کمپین: به درمان آن پاره تصویر های بین المللی.

رئیس جمهور چین برگزار شد سراسیمگی از تماس تلفنی با رهبران جهان به وعده کمک. بیش از 170 چینی کارشناسان پزشکی اعزام شدند به اروپا و آسیای جنوب شرقی و آفریقا است. دولت رسانه ها و آب گرفتگی در اینترنت با عکس, چینی, ماسک از ورود در 100 کشور و داستان سوال این بیماری همه گیر را ریشه. سفیران هولناک بین المللی روزنامه با op-eds, نقطه فداکاری پکن ساخته شده برای خرید زمان برای کشورهای دیگر بدون اذعان چگونه وقوع فوران در وهله اول.

یک ماه بعد که مبارزات انتخاباتی به نتایج مختلفی به همراه داشت. در بسیاری از موارد آن را آشکار معکوس.

در بریتانیا یک کمیته پارلمانی در روابط خارجی
از دولت خواست برای مبارزه با افزایش چینی دروغ. مقامات در آلمان و حداقل یک دولت آمریکا — ویسکانسین — در معرض آرام توسعه تلاش از مقامات چینی به امید متقاعد کردن آنها برای عموم ستایش چین است.

در اسپانیا و جمهوری چک و هلند, دولت اعلام کرد به یاد می آورد از ماسک و تست کیت پس از دسته های بزرگ یافت شد معیوب undercutting چه چین به دنبال به تصویر بکشد به عنوان حسن نیت حرکات. در نیجریه این کشور professional انجمن پزشکی ناودان یک دولت تصمیم به دعوت از یک تیم از پزشکان چینی رفتن تا آنجا که ادعا می کنند که آنها ممکن است انجام این بیماری با آنها.

و در توییتر, چینی, دیپلمات باید نه تنها گسترش کشور خود پیام اما رفته روی ضد حمله. آنها علنا feuded با برزیل رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش که متهم پکن به دنبال “سلطه بر جهان” با کنترل حفاظتی-لوازم و تجهیزات. آنها درهم با ایران سخنگوی وزارت بهداشت که مورد سوال دقت چینی اپیدمی داده و حمله کردن در یک سری لنکایی تاجر که انتقاد چین پاسخ اپیدمی.

[آفریقایی در چین ادعا نژادپرستی به عنوان ترس از ویروس جدید موارد رها بیگانه ستیزی]

موجی از شک و تردید گاهی از سازمان ملل دوستانه نسبت به چین تأکید چالش پیش روی سیاستگذاران در پکن به عنوان آنها نگاه به سمت پست-همه گیر جهانی چشم انداز است. در حالی که دولت از واشنگتن تا بروکسل شده اند گسله برای mismanaging بحران یا عدم galvanize یک واکنش بین المللی چین ایستاده است آمار گرفته دقیقا در لحظه ای که این کشور شد و موقعیت خود را به عنوان یک بالا و آینده رهبری در امور جهان است.

“آنها می دانند که زمانی که گرد و غبار حل و فصل و مردم به نوبه خود چشم خود را نسبت به این که آیا پکن شد و مسئول آن را برای رفتن به یک وضعیت بسیار دشوار است” گفت: Nadège رولان یک عضو ارشد در اداره ملی آسیایی, تحقیق که شرح داده شده در چین جهان-پوشا سخت-فروش انتخاباتی در هفته های اخیر به عنوان روابط عمومی “در استروئید.”

“آنها در حال تلاش برای دریافت جلوتر از که روایت” از سرزنش رولان اضافه شده است. “این حد از ترس آن را به عنوان اعتماد به نفس است.”

Djordje Kojadinovic

ایسنا

یک بیلبورد در بلگراد صربستان با تشکر از رئیس جمهور چین.

مقامات چینی به نظر می رسد نا امید ظهور واکنش به آنچه آنها می گویند این است که به سادگی نوع دوستی. وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در این ماه که چین با استفاده از coronavirus دیپلماسی برای صیقل دادن تصویر خود را و یا گسترش نفوذ آن بیش از کشورهای دیگر. مقامات چینی نیز متعهد به بلافاصله سرکوب جنس بنجل تجهیزات پزشکی.

“ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چین شیوه های خوب و تجربه با دیگر کشورها اما ما نمی خواهد به نوبه خود آن را به هر نوع ژئوپولیتیک سلاح یا ابزار” هوآ گفت. “رهبری است و نه حاصل مباهات و یا jostling.”

[پردازان توطئه سرزنش ایالات متحده برای کوروناویروس. چین خوشحال به آنها را تشویق کنند.]

به برخی از بسیاری از کشورها با سرمایه گذاری در حال رشد روابط چین به خصوص در سراسر آسیای جنوب شرقی را پاسخ مثبت. در صربستان یک بیلبورد خواندن “با تشکر از شما برادر بزرگ Xi” رفت تا در خیابان های بلگراد است. وزیر امور خارجه ایتالیا Luigi Di Maio عضو Euroskeptic جنبش پنج ستاره آپلود یک Facebook تصویری نشان دادن او دریافت محموله از تجهیزات پزشکی.

او گفت: این کمک ها اعتبار خود تصمیم به فاصله خود از اتحادیه اروپا است.

“پیوستن به چین کمربند و جاده ابتکار ذخیره ایتالیایی زندگی” Di Maio اعلام کرد و با اشاره به یازدهم را امضا سیاست به گسترش پکن نفوذ از طریق زیرساخت ها و برنامه های وام در نظر به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه های دولتی.

در چندین کشور آفریقایی چین شهرت توسط آمار سریع کمک های مالی از جک ما میلیاردر بنیانگذار شرکت چینی با تکنولوژی کرگدن Alibaba است.

“چین به رهبری یک کلاس کارشناسی ارشد در مدرن دیپلماسی عمومی با آن پزشکی, کمک های مالی اعمال نفوذ گسترده تبلیغات شبکه ای که از آن ساخته شده در آفریقا بیش از گذشته از 10 به 15 سال گفت:” اریک Olander از بنیانگذاران چین و آفریقا و پروژه.

http://www.washingtonpost.com/video/world/director-of-the-world-health-organization-dismisses-suggestions-hes-too-close-to-china/2020/04/09/4f641903-a5fa-4ea9-9446-79a062cd0aa2_video.html

چین شروع به از دست دادن حرکت در “اهدای دیپلماسی” روایت پس از گزارش آمده است که کیفیت این ماسک ممکن است گمان Olander اضافه شده است. اما در اوایل هفته های چینی کمک شد “گرمی دریافت شده توسط نخبگان حاکم” او گفت:. “مردم تحت تاثیر قرار گرفته بودند.”

یک تاکتیک جدید

در بسیاری از کشورهای غربی آن است که نه آنقدر چین کمک های پزشکی است که تساوی بهت و حیرت بلکه پکن خروج از آن دیپلماسی سنتی به عرصه دروغ که تا به حال به ندرت دیده شده از چین قبل از coronavirus پدید آمده در ووهان در اواخر سال 2019.

ماه گذشته سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian و دیگر دیپلمات سوال که آیا ویروس آورده شده است به چین توسط ایالات متحده پرسنل نظامی تحریک خشمگین پاسخ از واشنگتن است. یک دروغ ناظر آژانس اتحادیه اروپا را رد کرد مقامات چینی’ تئوری توطئه.

پس از چینی رسانه های دولتی به طور گسترده ای گزارش شده است که مشهور ایتالیایی محقق گفت: coronavirus ممکن است در ایتالیا سرچشمه گرفته نه ووهان این نفرولوژیست جوزپه Remuzzi صحبت کرد, به ایتالیایی, روزانه, Il Foglio به درست ثبت و گفت سخنان او شده بود تحریف شده برای مقاصد تبلیغاتی.

کارلوس گارسیا, Rawlins

ایسنا

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian در یک کنفرانس خبری در پکن در آوریل 8.

Zhiqun زو صندلی از روابط بین المللی در Bucknell دانشگاه و نویسنده کتاب “چین جدید دیپلماسی گفت:” coronavirus تیز کرده یک بحث درون چینی محافل دیپلماتیک: چین باید دستمزد یک “گفتمان” جنگ به ضرب و شتم منتقدان مانند تهمت مقامات دولت و دفاع از آن امتیازات را به عنوان یک قدرت جهانی? یا باید آن را در حال حاضر بیشتر فروتن, کمتر, مقابله ،

“وجود دارد هیچ توافق دیپلماتیک در ایجاد محافل” زو گفت. “مطمئنا برخی از دیپلمات ها می دانند که در خارج از جهان سرزنش چین که تبلیغ طرح چین به عنوان ناجی معکوس است. اما در حال حاضر رهبری نیز می خواهد به تقویت ناسیونالیسم در خانه.”

هیچ جایی برای ‘gloating’

زو گفت: بیشتر سنتی فکر دیپلمات چینیاز جمله طولانی در خدمت سفیر به واشنگتن Cui Tiankai, به دنبال tamp پایین گسترش حاشیه نظریه ها و بوروکراسی ترین مبارز انگیزه. در ادا مقاله در حزب کمونیست گل سرسبد روزنامه در این ماه دیگر مقام ارشد سابق معاون وزیر خارجه فو یینگ گفت: چینی دیپلمات باید رعایت “روح تواضع و تحمل و پایبندی به ارتباطات آموزش و باز بودن.”

چینی روشنفکران نیز خود را نگران کشور رو به وخامت تصویر زیر زمان دیپلماتیک میخ سرپهن کوچک. نواختن بر طبل رشد کرده از سیاستمداران محافظه کار در ایالات متحده و بریتانیا به تقاضای اقتصادی ایران از چین اگر چه روشن نیست که آیا چنین امری موفق در دادگاه بین المللی است.

در یک سری از به طور گسترده ای توزیع شده, مقالات پیشرو اقتصاددان هوآ شنگ هشدار داد چین در برابر گسترش تئوری های توطئه در مورد ریشه های این ویروس یا “gloating” زمانی که کشورهای دیگر بودند هنوز در تلاش برای غلبه بر این بیماری همه گیر. وی چین را به شجاعت برای انجام یک حسابداری از آنچه رفت را اشتباه در ووهان.

“برخی از مردم می گویند اگر ما بررسی کشور ما رفتار ما خواهد بود ارائه شواهد به خارج و آنها را به یک ابزار برای صدمه زدن به منافع ملی ما” هوآ نوشت. “من باید بگویم این دقیقا مخالف است.”

Lucrezia Poggetti یک محقق در Mercator موسسه مطالعات چین در برلین گفت: چین پویایی و تاکید بر صرفه جویی صورت داخلی جمعیت به معنای آن است که بسیار بعید است که دولت به طور کامل اعتراف به تقصیر و یا نشان دادن ضعف در صحنه بین المللی است.

اما حتی اگر چینی دیپلمات موفقیت مدیریت کوتاه مدت روابط عمومی بحران, آنها ممکن است در تلاش برای مقابله دراز مدت روند مجموعه در حال حرکت را با این بیماری همه گیر. به عنوان مثال Poggetti گفت: کشورهای اروپایی از جمله فرانسه و آلمان و بریتانیا و ایالات متحده و ژاپن در حال ارزیابی مجدد خود را از وابستگی به چین برای سلامتی حیاتی و امنیت ملی و لوازم مربوط.

“وجود خواهد داشت یک حساب پس از همه گیر به پایان می رسد,” او گفت:.

ادامه مطلب

قفل کردن در پکن من تماشا چین ضرب و شتم به کروناویروس

آفریقایی ها در چین ادعا نژادپرستی به عنوان ترس از ویروس جدید موارد رها بیگانه ستیزی

نظریه پردازان توطئه سرزنش ایالات متحده برای کوروناویروس. چین خوشحال است برای تشویق آنها.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات