چین روزانه ایسنا

پزشکی کارگران در لباس محافظ شرکت به رمان coronavirus بيماران در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) از تعیین بیمارستان در ووهان هوبئی چین Feb. 6, 2020.

تعداد آلوده و کشته رمان coronavirus همچنان به صعود در سراسر جهان اما اکثریت قریب به اتفاق — و نبرد در برابر ویروس — هنوز متمرکز در اصلی شیوع منطقه ووهان چین مرکزی. مقامات در حال تلاش برای گسترش امکانات بهداشتی وجود دارد در تلاش برای درمان هزاران تحت تاثیر بسیاری از آنها در گیر شده است در صفحه اصلی با این ویروس. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

● جهانی مرگ و میر از این رمان coronavirus رسیده بیش از 810 در روز یکشنبه بیش از 774 مرگ و میر نسبت به شیوع کوروناویروس سارس در سال 2002 و 2003. در میان کشته شدگان بود که برای اولین بار آمریکا 53 ساله شهروند که درگذشت پنج شنبه در ووهان.

● سازمان بهداشت جهانی-رهبری تیم بین المللی در حال برنامه ریزی برای ترک چین روز دوشنبه یا سه شنبه برای انجام یک بررسی از شیوع کروناویروس که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت شنبه.

● مقامات چینی را با برچسب ماسک یک “منبع استراتژیک” و کارشناسان برای اکثر ماسک محافظ به محفوظ پزشکی کارگران در میان جهانی کمبود.

● هنگ کنگ گسترش آن قرنطینه سفارشات به بیش از 160 نفر که وارد شده از سرزمین اصلی چین. افرادی که نقض قرنطینه به مدت شش ماه در زندان گفت: هنگ کنگ اجرایی کری لام.

پکن — چین تحت فشار قرار دادند جلوتر یکشنبه با اقدامات اضطراری برای منزوی کردن coronavirus بيماران تخصصی امکانات در بیماری ویران کانون ووهان به عنوان تعداد بیمار مرگ و میر در دو ماه اپیدمی رسید گذشته در مجموع 774 کشته سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع است که هشت ماه به طول انجامید در سال 2002 و 2003.

ملی این کشور کمیسیون بهداشت گزارش داد که 89 نفر مردهاند شنبه — بالاترین روزانه تلفات به تاریخ — به عنوان coronavirus مرگ و میر رسیده بیش از 810 در چین است. مقامات همچنین هشدار داد در مورد امکان محدود هوابرد انتقال است.

کارشناسان پزشکی می گویند در حال ظهور داده ها نشان می دهد بیماری — رسمی با نام “رمان coronavirus پنومونی” یا NCP توسط چینی مقامات بهداشت در روز شنبه — بسیار مسری تر از سارس است اما احتمال مرگ برای کسانی که آلوده بسیار پایین تر است. تا به امروز بیش از 37,000 آلوده شده اند جدید کروناویروس در سرزمین اصلی چین است.

[مقامات چینی توجه داشته باشید مشکلات جدی در coronavirus پاسخ. سازمان بهداشت جهانی نگه می دارد و ستایش آنها.]

بخش قابل توجهی از آن موارد باقی می ماند در کانون ووهان که در آن مقامات با عجله به ساخت سه امکانات قرنطینه با 4000 تخت به کاهش شدید کمبود فضا در داخل شهر را غرق بیمارستان. هتل ها و دانشگاه خوابگاه بودند که requisitioned و تبدیل به فضاهای “متمرکز قرنطینه” برای بیماران مبتلا به نشان دادن علائم.

AP

AP

در این پنج شنبه, فوریه. 6, 2020, عکس, کارگران در لباس محافظ سوار بر یک کامیون حامل تجهیزات پزشکی به Huoshenshan موقت بیمارستان در ووهان در مرکز چین هوبئی.

یک حزب کمونیست رسمی منجر به یک پاسخ گروه به دستور مقامات محلی در روز شنبه به “را در هر یک است که باید گرفته شود” به قرنطینه امکانات به عنوان مقامات در شانگهای هشدار داد و برای اولین بار است که coronavirus می تواند منتقل رطوبت قطرات معلق در هوا.

این “متمرکز قرنطینه” منظور حمل ممکن است خطرات. پزشکان از ووهان را Zhongnan بیمارستان گزارش شده که 41 درصد از coronavirus بیماران در بیمارستان آلوده شد در داخل بیمارستان توسط بیماران و کادر پزشکی. پزشکان اعلام یافته های خود را در یک مقاله منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در روز جمعه است.

[صدها مایل از هوبئی اضافی 30 میلیون چینی در coronavirus مستند]

اما بسیاری از به طور فزاینده ای از جان گذشته, ویروس زده خانوار در ووهان می گویند آنها دیگر می توانید نگه دارید در خانه و به شدت نیاز به وارد کردن یک مرکز پزشکی.

Li لینا ساکن در Hanyang منطقه افزایش بالا, ضرب و شتم یک گونگ در بالکن به جذب همسایگان خود توجه و گریه برای کمک به او و مادرش. یک ویدیو از او رفت و ویروسی در Weibo که در آن متعدد ووهان ساکنان در خانه گیر کرده اند ارسال درخواست برای کمک.

صحبت کردن با تلفن لی گفت: وضعیت به طور پیوسته بدتر اما او قادر نبوده است به امن تخت بیمارستان پس Jan. 29 چون شهرستان مقررات اجازه می دهد تنها تایید coronavirus بیماران برای دریافت نقاط در بیمارستان.

Li شد در نهایت قادر به اداره یک اسید نوکلئیک آزمون در روز جمعه در نتیجه بازگشت مثبت برای coronavirus اما مبهم; پزشکان به مادر او یک دوم و در حال انتظار برای نتیجه پنج شنبه.

“من حتی نمی دانم اگر او را نگه دارید که طولانی” لی گفت: او به عنوان تمایل به مادرش که بیش از حد ضعیف به صحبت و ارتباط با زنگ زنگ. “من نمی توانم تماشای مادر من می میرند.”

ادامه مطلب

به عنوان خشم منفجر می شود بیش از, دکتر, را, مرگ, پکن شرکت می دهد دولت چین مشاوره

مسافران قرنطینه در کشتی کروز در حال از جان گذشته برای فرار از کروناویروس که آلوده 64 مسافران

بزرگترین سوال در مورد جدید کروناویروس و آنچه ما می دانیم تا کنون

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات