چین می بیند افزایش ویروس جدید موارد مرگ و میر افزایش 105

پکن — مقامات چینی روز دوشنبه گزارش ترقی اندکی در ویروس جدید موارد و 105 مرگ و میر بیشتر به عنوان نظامی اعزام صدها نفر از کارگران پزشکی و لوازم اضافی به شهر سخت ترین ضربه از 2-ماه-پیر شیوع.

این 2,048 موارد جدید به دنبال سه روز ریزش بود اما تا فقط 39 از روز قبلی شمارش از موارد جدید. یکی دیگر از 10,844 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام. مرگ و میر است 1,770.

با ترس از ویروس گسترش بیشتر چینی و ساکنان نزدیک به کشورها و مناطق را آغاز کرده اند احتکار منابع از همه چیز از ماسک و شخصی دیگر دنده محافظ برای رشته فرنگی فوری روغن پخت و پز و کاغذ توالت.

در هنگ کنگ, رسانه های محلی گزارش داد که پلیس را دستگیر کرده و به دنبال سه نفر دیگر که گفته می شود به سرقت برده یک بار از 60 بسته کاغذ توالت در knifepoint اولیه در اوایل صبح روز دوشنبه. تامین کالا تبدیل شده اند بسیار کمیاب با اغلب تنها با کیفیت پایین واردات هنوز هم در دسترس است. پلیس انتظار می رود به بحث در مورد این موضوع بعد.

1200 یکی دیگر از پزشکان و پرستاران از کشور چین, نظامی شروع به ورود در ووهان در صبح روز دوشنبه, آخرین مشروط به ارسال کمک به ساحل تا شهر را غرق در سیستم مراقبت های بهداشتی. این شهر به سرعت در حال ساخته پیش ساخته دو بیمارستان و تبدیل سالن ها و فضاهای دیگر به بخش برای کسانی که به نشان دادن علائم خفیف اما ساکنان هنوز هم می گویند که آنها در حال انتظار-ذکر شده به صورت تخت و حتی آمبولانس ،

ووهان است اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از سرزمین اصلی چین 70,548 موارد است. برخی از 60 میلیون نفر در این منطقه و دیگر نقاط چین تحت مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

حمل و نقل عمومی و قطار و سفر هوایی متوقف شده است در ووهان پس Jan. 23 و ممنوعیت تمام سفر وسیله نقلیه در این شهر گسترش یافت به همه اطراف هوبئی استان اضافی مهار اندازه گیری. وسایل نقلیه درگیر در بیماری پیشگیری و حمل و نقل روزانه ضرورت معاف بودند.

موارد جدید در کشورهای دیگر در حال افزایش نگرانی بیشتر در مورد مهار ویروس. هر چند تنها چند صد موارد تایید شده اند در خارج از چین اخیرا برخی موارد فاقد آشکار اتصالات به چین است.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر به نقل از وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: مردی که مرده بود در دهه 60 و تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با بیماران مبتلا به ویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث مهار اقدامات در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: کشور بود “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ژاپن 415 تایید موارد از جمله 355 از یک قرنطینه کشتی کروز و یک مرگ از ویروس. ژاپن دارای بیشترین تعداد از موارد در میان حدود دو دوجین از کشورها در خارج از چین که بیماری گسترش یافته است.

صدها نفر از آمریکایی ها از کشتی کروز در زمان پرواز چارتر و استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز.

300 یا بیشتر آمریکایی ها پرواز ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا روبرو خواهد شد یکی دیگر از 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. سفارت آمریکا گفت: خروج ارائه شد چرا که مردم در کشتی بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. مردم با علايم ممنوع از پرواز.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: کوانتاس پرواز بود که مرتب به تخلیه استرالیا مسافران خواهد بود که در قرنطینه یک مرکز در نزدیکی داروین پس از ورود در روز چهارشنبه. پرواز را به بازگشت برخی از نیوزیلند evacuees به خانه خود و کشور و همچنین, او گفت:.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. نیز وجود دارد که 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

آخرین به روز رسانی دنبال انتشار در چین رسانه های رسمی اخیر رئیس جمهور چین که در آن او نشان داد برای اولین بار است که او رهبری پاسخ به شیوع بیماری از اوایل بحران است. در حالی که گزارش شد یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از شروع آن نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

او در سخنرانی خود, یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown از مهمترین متاثر از شهرستانها. افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>