چین می گوید, جدید ترین coronavirus موارد در هوبئی به عنوان شیوع وسیعتر در کره جنوبی, ایران, ایتالیا,

Yonhap/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بازار کارگران پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده در یک بازار در کره جنوبی شهر دائگو در روز یکشنبه.

آخرین آمار و ارقام از چین نشان می دهد که این رمان coronavirus شیوع باقی مانده بدترین در قفل شده هوبئی استان که در آن وجود دارد 630 موارد جدید که از شنبه شب و 96 جدید مرگ و میر. اما رسیدن به جهانی از شیوع همچنان به گسترش با عمده شیوع بیماری در کره جنوبی, ایران, ایتالیا, و بیشتر.

● دولت چین گزارش 648 موارد جدید از رمان coronavirus در سراسر کشور در روز یکشنبه و همچنین 97 مرگ و میر. این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در کشور به 76,936 با مجموع 2,442 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

● در حال حاضر سه کشتی های کروز را از منوی view در ووهان به خانه پزشکی کارگران برای کمک به این شهر سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی. روز یکشنبه ووهان اتحادیه Jiangbei بیمارستان اعلام کرد که 29 ساله دکتر مرده بود از coronavirus دوم مرگ یک جوان در هوبئی در روزهای اخیر.

● تعداد موارد مرتبط با الماس شاهزاده خانم کروز کشتی های افزایش دوباره با رسانه های هندی گزارش داد که تعدادی از اعضای خدمه روی عرشه کشتی بودند و با تایید افزایش یافته بود به 12. حداقل 643 افرادی که سفر روی کشتی تایید شده است به عنوان داشتن ویروس.

● ایران تایید کرده است شش مرگ و میر مربوط به coronavirus بالاترین در خارج از چین در حالی که کره جنوبی یکشنبه اعلام کرد که در حال حاضر آن را تا به حال 120 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به 556.

دلار هنگ کنگ — دولت چین اعلام شده است 648 بیشتر موارد تایید شده از رمان شیوع کروناویروس که از اواخر شنبه شب, آوردن مجموع موارد در سرزمین اصلی چین به 76,936 با 97 بیشتر مرگ و میر ناشی از شیوع آوردن مجموع تا به 2,442 در سراسر کشور.

در چین, شیوع باقی مانده بدترین در هوبئی استان و پایتخت آن شهر ووهان که در آن شیوع اول ظهور در ماه دسامبر. جدید آمار و ارقام رسمی نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق موارد جدید تایید در سراسر چین — 630 — بودند, در استان, در حالی که همه به جز یکی از جدید مرگ و میر در هوبئی.

هوبئی شده است تحت مستند پس Jan. 23, بی سابقه سازمانی پاسخ به یک بحران بهداشتی. یکشنبه, سه جداگانه کشتی های کروز را وارد در ووهان به خانه پزشکی کارگران برای این شهر کشیده سیستم مراقبت های بهداشتی طراحی واکنش های مختلفی از کاربران اینترنت است.

در خارج از چین از گسترش ویروس خود ادامه داد. کره جنوبی گزارش داد یک افزایش قابل توجهی در موارد روز یکشنبه با 120 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به 556 در حالی که کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند یک پنجم مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری است.

ژاپن NHK گزارش همان روز که موارد افزایش یافته بود به 135 — و نه از جمله موارد مرتبط با الماس شاهزاده که در آن حداقل 643 افرادی که سفر روی کشتی در حال حاضر مورد تأیید.

الماس شاهزاده شیوع تنهایی تا به حال یک تاثیر جهانی. حداقل 18 آمریکایی و هفت استرالیا باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت به کشورهای خود و مقامات پزشکی در هر دو کشور می گویند آنها انتظار می رود برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد به عنوان آزمون انجام شده است.

دوازده هندی, اعضای خدمه که تا کنون تایید شده است به عنوان موارد روی عرشه کشتی در هند NDTV گزارش روز یکشنبه.

دیگر عمده شیوع بیماری نیز در ایتالیا رخ داده است که در آن موارد بیش از چهار برابر شد و به 79 روز شنبه با مرگ و میر و آن را بدترین آمار کشور اروپایی. وجود شش تایید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس ایران — بیشتر در خارج از چین — از مجموع 28 نفر افزایش نگرانی در مورد چگونگی شیوع بیماری می تواند ضربه خاورمیانه است. به طور گسترده تر.

با برخی از موارد که coronavirus ممکن است دیگر دوره کمون کمتر از 14 روز و انواع موارد با پاک کردن لینک به هوبئی و همچنین طولانی نگرانی در مورد چینی چهره های بهداشت مقامات باقی می ماند در مورد خطر جهانی همه گیر.

در چین هوبئی باقی مانده مرکز اکثر موارد

تعداد زیادی از موارد جدید را تایید کرد در هوبئی در ادامه به چالش های موجود برای این استان است که در حال حاضر شده است در lockdown برای تقریبا یک ماه.

روز یکشنبه ووهان اتحادیه Jiangbei بیمارستان اعلام کرد که 29 ساله Xia السیسی در خط مقدم دکتر از بخش گوارش مرده بود از coronavirus در اوایل صبح روز یکشنبه. شیا در بیمارستان بستری شده بود در ژانویه. 19 بیمارستان گفت.

تلفات در سلامت کارگران در هوبئی شده است سنگین است. چین روزانه گزارش می دهد که یکی دیگر از 29 سال در ووهان پنگ Yinhua درگذشت روز پنجشنبه پس از به تعویق انداختن عروسی خود را برای کمک به درمان شیوع بیماری.

چین در حال در آوردن هفت کشتی های کروز به کمک خانه پزشکی کارگران برای coronavirus پاسخ همراه اول به نام نهنگ آبی, ورود عصر روز جمعه پس از Changjiang فو تای و Changjiang Fu Tai شماره 2 در روز شنبه.

در کل کشتی را فراهم خواهد کرد 1267 تخت برای سلامتی کارگران با توجه به گزارش رسانه های محلی و آنها را گرفته و تلاشهایی برای ارائه یک محیط امن از جمله داشتن اختصاصی کشتی به دور از زباله. اما در رسانه های اجتماعی چینی نظرات تقسیم شدند در مورد این ایده با برخی آن را نسبت به وضعیت سرنشین الماس شاهزاده خانم.

در Weibo, برخی از کاربران پیشنهاد کرد که تهویه مطبوع در کشتی نیاز به مهر و موم شده و لوله کشی بازرسی. “اگر من یک پزشک, من می خواهم به راه اندازی یک چادر توسط خودم” یک کاربر نوشت.

گسترش شیوع در فضاهای محدود ادامه داد: به یک نگرانی. دولت محلی اعلام کرد که وجود داشته است 32 جدید تایید موارد در هوبئی زندان سیستم همانطور که از شنبه, آوردن مجموع به 304.

در روز شنبه استانهای سیچوان و هیلونگجیانگ اعلام کرد که آنها را برای حرکت به سمت یک “جنگ” سیستم مدیریت در زندانها و مراکز درمان مواد مخدر به تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

نگرانی در مورد دیگر دوره کمون نیز بوجود آمده در هوبئی پس از 70 سال مبتلا به کروناویروس نشان نداد علائم تا 27 روز بعد دولت های محلی گزارش روز شنبه.

شیوع بیماری در کره جنوبی باعث افزایش alarm

کره جنوبی گزارش 123 موارد اضافی از coronavirus اوایل یکشنبه, با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) ساخت آن کشور با بیشترین تعداد عفونت های خارج از سرزمین اصلی چین و ویروس-آمار الماس شاهزاده کشتی کروز.

اکثر کره جنوبی coronavirus موارد دوست داشتم به دو خوشه در یک کلیسا در جنوب شهر Daegu و یک بیمارستان در نزدیکی Cheongdo County, North Gyeongsang استان با توجه به KCDC.

کره جنوبی دولت تعیین شده Daegu و North Gyeongsang به عنوان “مراقبت های ویژه مناطق” که در آن پشتیبانی متمرکز خواهد شد.

بیش از نیمی از کره جنوبی 556 موارد ترسیم شده به Daegu کلیسا است که شاخه ای از Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت. Shincheonji یک حاشیه فرقه مذهبی است که اغلب به عنوان “فرقه” توسط منتقدان.

کره جنوبی Yonhap News Agency گزارش روز شنبه که 56 سال که مبتلا به این ویروس فوت در بیمارستان دانشگاه در Daegu.

این KCDC تایید کرده است پنجم coronavirus مرگ در کره جنوبی. این زن در 50s شده بود مبتلا به بیماری مزمن کلیه قبل از گرفتن مبتلا به این ویروس در روز سه شنبه. این KCDC گفت که در حال بررسی علت دقیق مرگ او .

های مختلف کلیسا در جنوب شهر بوسان نیز گزارش سه مورد از این ویروس یکی از آنها این است که از کره جنوبی بود که در ووهان. پدر خود را به حال آزمایش منفی برای این ویروس پس از بازگشت از ووهان با توجه به KCDC.

در یک “وضعیت اضطراری” پیام اواخر روز شنبه, نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun مردم خواست تا به خودداری از “رویدادهای مذهبی و دیگر مجامع” که در آن بسیاری از مردم جمع آوری شده است.

پس از اعضای Shincheonji کلیسا در Daegu با حضور در مراسم تشییع جنازه در نزدیکی Cheongdo Daenam بیمارستان بیش از یک صد coronavirus موارد گزارش شده وجود دارد. به جز یک مرد که فوت در شهر Gyeongju, همه از کره جنوبی را چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس شد و بیماران به بیمارستان با توجه به KCDC.

ژاپنی امپراتور صدای ترس در مورد بازی های المپیک

تعداد coronavirus موارد در ژاپن افزایش یافته است به 135, پخش عمومی NHK گزارش به استثنای مورد بار از الماس شاهزاده خانم.

یک زن ژاپنی که تا به حال منتشر شده از کشتی هفته گذشته یک تب و آزمایش مثبت برای این ویروس در شنبه ژاپن وزارت بهداشت گفت. این زن تا به حال آزمایش منفی در فوریه. 14 و اجازه داده شده به بازگشت به خانه اش در Tochigi ریاست شمال توکیو است.

آخرین مورد تقویت کرده بود نگرانی در مورد ژاپن تصمیم به اجازه می دهد تا مسافران از الماس شاهزاده به بازگشت به خانه های خود را اگر آنها آزمایش منفی برای این ویروس پس از اولیه 14 روز دوره قرنطینه.

ایالات متحده و دیگر کشورها تحمیل اضافی 14 روز در قرنطینه مسافران در بازگشت از کشتی از نگرانی این ویروس هنوز هم در حال گسترش در اطراف این کشتی در طول دوره اولیه اما ژاپن اصرار آن ترتیبات برای منزوی کردن مسافران و جلوگیری از ویروس پخش شد و صدا.

ژاپن وزارت بهداشت می گوید این مجموعه شرایط را برای ترک این کشتی پس از شنیدن کارشناسان views. اما آن را می گوید آن را طول می کشد و آخرین توسعه به طور جدی NHK گزارش شده است.

امپراتور ژاپن Naruhito در اولین کنفرانس خبری پس از صعودی به تاج و تخت کرد و گفت که او به دنبال به جلو به بازی های المپیک توکیو در تابستان اما که او نگران گسترش این کروناویروس جدید رویترز گزارش داد.

“این coronavirus نگرانی است. من می خواهم به ارسال من همدردی به کسانی که آلوده می شوند و خانواده خود را,” او گفت: صحبت کردن به مناسبت 60 سالگرد تولد.

“در همان زمان افکار من با تلاش های کسانی که در حال درمان آنها و کار سخت برای جلوگیری از گسترش عفونت است. من امیدوارم که تلاش های خود را میوه خواهد شد به زودی.”

The Imperial Household لغو یک رویداد در کاخ به علامت Naruhito تولد که در آن او را خطاب عمومی روز یکشنبه از ترس آن می تواند کمک به این ویروس گسترش یافته است.

سیمون Denyer در توکیو Min Joo Kim در سئول و لیو یانگ در پکن نیز به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im