چین rebuffs آمریکا به اتهام cyberespionage بیش از Equifax هک

Fbi جزوه سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک تصویر در دسترس ساخته شده توسط اف بی آی نشان دادن یک پوستر نامگذاری چهار, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) اعضای 54 موسسه تحقیقات.

پکن — دولت چین به صراحت تکذیب کرد — دوباره — هر گونه پیشنهاد که فعالان خود را در حال انجام حملات سایبری و یا جاسوسی در ایالات متحده پس از وزارت دادگستری را به اتهام چهار نفر از اعضای ارتش چین با یک سال 2017 هک از Equifax اعتباری گزارش آژانس.

گسترده نقض داده ها به خطر بیافتد اطلاعات شخصی از جمله شماره امنیت اجتماعی و تاریخ تولد, از حدود 145 میلیون نفر — و یا نزدیک به نیمی از همه آمریکایی ها.

دادستان ادعا در نه تعداد کیفرخواست ظ روز دوشنبه در دادگاه فدرال در آتلانتا که چهار نفر از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) هک Equifax سیستم های. آنها متهم به سرقت اطلاعات شخصی و همچنین به عنوان اسرار تجاری شرکت در آنچه که دادستان کل William P. Barr به نام “عمدی و گسترده نفوذ به اطلاعات خصوصی مردم آمریکا.”

در مورد اتهامات در پکن در روز سه شنبه سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در پاسخ سرسخت انکار است.

“ما به شدت مخالفت و مبارزه با حملات سایبری از هر نوع. چین یک مدافع سرسخت از امنیت سایبر” او به خبرنگاران گفت در طول یک جلسه انجام شده بیش از WeChat برنامه های رسانه های اجتماعی به دلیل coronavirus باعث می شود آن را خطرناک به جمع.

“دولت چین نظامی و پرسنل مربوطه هرگز درگیر در cybertheft از اسرار تجاری,” او نوشت.

[ایالات متحده اتهامات چهار, چینی, اعضای نظامی در ارتباط با 2017 Equifax هک

]

چهار نام در کیفرخواست هستند وو Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی همه گفته می شود اعضای PLA را 54 موسسه تحقیقات.

هیچ یک از آنها در بازداشت هستند و نه آنها به احتمال زیاد به هر زمان به زودی. اما مقامات گفت که شارژ آنها و نامگذاری آنها را در خدمت هدف از عموم بشود آنها را برای اقدامات خود و فعال در ایالات متحده برای دستگیری آنها را اگر آنها سفر یک روز.

دولت آمریکا قبلا متهم هکرها کار به نمایندگی از دولت چین از جمله 2015 هک از بیمه بهداشت و درمان و سرود و اداره فدرال مدیریت پرسنل و همچنین به عنوان یک 2018 حمله در ماریوت هتل های زنجیره ای.

Barr روز دوشنبه گفت که چین یک “اشتهای سيری” برای آمریکایی ها اطلاعات شخصی. “این داده ها دارای ارزش اقتصادی و این دزدی می توانید خوراک در چین توسعه هوش مصنوعی, ابزار,” او گفت:.

اما Geng به تصویر کشیده چین به عنوان یک “قربانی” از آمریکا هک.

“این شده است یک راز است که ادارات مربوطه در ایالات متحده در نقض قوانین بین المللی و هنجارهای اساسی حاکم بر روابط بین المللی درگیر شده اند در مقیاس بزرگ و سازمان یافته و بی رویه سایبری سرقت و جاسوسی و نظارت بر فعالیت های دولت های خارجی و شرکت ها و افراد” او گفت:.

وی با ذکر این موارد از ویکی لیکس و ادوارد اسنودن به عنوان نمونه هایی از آمریکا “نفاق و استانداردهای دوگانه” در سایبر.

“با توجه به مقدار زیادی از اطلاعات است که ساخته شده در مکان های عمومی, سازمان های ایالات متحده آمریکا درگیر شده اند در سایبر نفوذ و نظارت و نظارت بر فعالیت های دولت های خارجی, موسسات, شرکت ها و افراد از جمله متحدان آن” او ادامه داد.

دولت چین اعتراض به ایالات متحده در مورد این فعالیت ها Geng گفت.

ادامه مطلب

یک Equifax هک حل و فصل وعده $125 پرداخت. حقیقت این است که پیچیده تر است.

بار نشان می دهد ایالات متحده در نظر گرفتن سرمایه گذاری در, نوکیا, اریکسون برای مقابله با Huawei

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات