چین, Inc. ویروس درمان بدتر خواهد شد شرایط آن

پکن پرتاب شده است همه آن را کردم در coronavirus. کمتر قابل مشاهده است از درام quarantining جوامع این است که فشار جدید که شیوع آوردن در چین, Inc.’s سخت-تا وام گیرندگان.آنها چهره $944 میلیارد دلار از بدهی های سررسید خشکی و $90 میلیارد دریایی این سال است. مقامات در حال رفتن به راهکار گردند و جزوه به آنها را از طریق. هزینه اضافه خواهد شد میلیاردها دلار از بدهی و فلج در حال حاضر-تضعیف سیستم مالی. آن را ممکن است انجام بیش از آسیب خوب.

کارگران رشته و کارخانه ها باقی می ماند به طور گسترده ای بسته است. وجود دارد هیچ نشانه ای از قریب الوقوع که تغییر حتی اگر افزایش عفونت است trended نزولی در روزهای اخیر. و در نتیجه کاهش رشد اقتصادی خواهد شد نیش به درآمد 10 درصد به 20 درصد برای ماه و مانع توانایی شرکت در پرداخت بدهی های خود را. به عنوان دارایی های با کیفیت رو به وخامت Goldman Sachs Group Inc. تخمین می زند که بانک های چینی’ ضمنی نسبت بد-به-کل وام را به 8.1% از قبل پیش بینی 5.4%.

چین در پاسخ با همه بیش از حد آشنا palliatives. تنظیم کننده و دولت های محلی گذاشته اند اقدامات که شامل میلیاردها دلار برای مالیات کاهش استقراض با نرخ ارزان تر و انگیزه برای حفظ کارگران شاغل. بانک ها خواسته شده است که به فشار بازپرداخت و به رول بیش از بدهی. آنها اجازه می دهد شرکت های به اضافه کردن بیشتر سرمایه در گردش وام قبل از آنها پرداخت می شود پایین موجود است.

مشکل این است که چین Inc. در حال حاضر مبارزه قبل از ویروس آمار به ویژه بخش خصوصی است. یک محرک مبارزات انتخاباتی به جلو و تولید کنندگان از تجارت جنگ افسردگی نکرده بود ترازنامه خود را در سال گذشته است. شرکت های خصوصی’ حساب مطالبات بالا باقی می ماند و افزایش شده اند برای امثال زیادی ماشین سازان. کمک های مالی کوتاه مدت و دمای میانگین بازدهی دوره نیز در حال افزایش است. تامین مالی برای هزینه های سرمایه ای و سرمایه در گردش آهسته به پایان سال گذشته است. یک بررسی اخیر از 995 کوچک و متوسط اندازه شرکت نشان داد که بیش از یک سوم می تواند زنده ماندن برای یک ماه خود را پس انداز فعلی. یک سوم دیگر می تواند آویزان برای دو ماه در حالی که فقط زیر 18% می توانید از آخرین سه. این همه عنوان بزرگ بانک گزارش بیش از 30 درصد افزایش در وام به وام های کوچکتر در نیمه اول سال 2019.

پکن آخرین دور از مالی تحمل تنها وضعیت را بدتر کند. اعطای وام بیشتر با looser شرایط ممکن است کمک به جزر و مد بیش از برخی از شرکت ها و تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی خود را در حال حاضر, اما کمی به خیط و پیت کردن آنهایی که فقط از نظر مالی قابل دوام. که بسیاری نمی توانند حمایت خود را بدون دولت حتی برای سه ماه را نشان می دهد چین آسیب پذیری.

وام دهندگان ارکان مالی سیستم ضعیف تر از این اعداد خیانت. بانک مرکزی استرس آزمایشات نشان می دهد به همان اندازه است. قبل از این ویروس در آنها رقیب با یک بانک شکست و یک deleveraging کمپین که کشف میلیاردها دلار از دارایی های اعتباری. خزانه دولت در ضمن در حال کوچک شدن هستند. همه دولت را سخاوتمندانه به معنای درآمد مالی رشد به 3.8 درصد در سال گذشته به خوبی تحت آن 5% هدف و پایین تقریبا نیمی از 6.8 درصد در سال 2018 است.

در نظریه پکن ابزار و تعداد زیادی از موسسات مالی از بانک ها را به تکیه. در زمان بحران های مالی تحمل نیست بی سابقه. اما استفاده مکرر از بانک ها این راه تکثیر این خطرات به ناپایدار سطوح. شرکت های کوچک و متوسط در مواجهه با مسائل مالی باید برای رسیدن به بیشتر سایه تامین مالی است. بخش خصوصی است نقدی-گرسنگی و بدهی شمع تا. که بدهی به عنوان deleveraging کمپین نشان داده است, مسدود کردن سیستم و باعث می شود هر یوان اعتباری و حتی بیشتر بی اثر است. شرکت ها نمی توانند رشد کنند و وام دهندگان شروع به شکست است. دولت چپ برگزاری کیسه.

بیشتر رویکرد محتاطانه در این زمان ممکن است تماس به خدمات شرکت های بیمه با ترازنامه و مدیریت دارایی شرکت های با تجربه خود در برخورد با تاکید شرکت. بیمه شده اند و خریداران بزرگ از اوراق سهام و معاملات سهام خصوصی برای سال. به عنوان اپراتور در بازار آنها را در درک ریسک اعتباری بهتر از بانک ها. آنها می تواند بیشتر موثر در مدیریت های کوچک و متوسط شرکت های بدهی.از آن زمان به اجازه از شرکت های ضعیف است که باید اهرم عملیاتی بالا و بدهی های کوتاه مدت ، اما که ممکن است بیش از حد مخاطره آمیز برای رئیس جمهور چین که همچنان به پشتیبانی از صدای آنها را. پس از همه آنها حساب برای حدود 80 درصد از اشتغال شهری.

هنگامی که چین در برخورد با سندرم حاد تنفسی در سال 2003 عصر سوپر رشد آغاز شد. آن را به حال به تازگی به عضویت سازمان تجارت جهانی و حتی مدیون شرکت تا به حال پول در جریان و چشم انداز بسیار بیشتری در آینده است. که دیگر مورد. حتی اگر پکن موفق به مهار coronavirus بدهی را حفظ خواهد کرد مشمئز کننده چین Inc.

برای تماس با نویسنده این داستان: Anjani Trivedi در [email protected]

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: پاتریک مک داول در [email protected]

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

Anjani Trivedi است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش شرکت های صنعتی در آسیا است. او قبلا برای وال استریت ژورنال.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>