چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران بیش از نظر مقاله نوشته شده توسط دانشگاهی

علامت Schiefelbein AP

در این جولای 2, 2019, فایل, عکس, رئیس جمهور چین در طول یک جلسه در تالار بزرگ مردم در پکن. چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران از این کشور در روز چهارشنبه.

پکن — چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران از این کشور روز شنبه به این دلیل که روزنامه نمی علنا عذر خواهی برای یک تیتر در یک ستون که پکن تلقی نژادپرستانه چشمگیر تنش در حزب کمونیست تلاش برای خاموش کردن انتقاد از خارج از کشور و همچنین در صفحه اصلی.

معاون رئیس دفتر جاش چانه و خبرنگار Chao Deng, هر دو شهروندان آمریکایی و همچنین به عنوان خبرنگار فیلیپ ون های ملی استرالیا دستور داده شده است به ترک این کشور ظرف پنج روز, مجله گزارش شده است. کاغذ نیست بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

وزارت امور خارجه شده است بارها و بارها در انتقاد از مجله پس از آن منتشر coronavirus مربوط به ستون در Feb 3. توسط والتر راسل مید استاد در کالج بارد تحت عنوان “چین واقعی مرد بیمار از آسیا است.” به عنوان یک مرجع برای زمان و در آغاز قرن 20 زمانی که ضعیف چین حک شده بود تا قدرتهای استعماری.

نظر صفحات مجله با واشنگتن پست و دیگر روزنامه آمریکایی در حال اجرا به طور جداگانه از اخبار گروه و مردم با آگاهی از مجله عملیات گفت که پکن دفتر تا به حال هیچ درگیری با راه اندازی ستون یا نوشتن تیتر آن. مید اشاره به این در توییتر در فوریه. 9 وزارت امور خارجه ساخته شده است به طور فزاینده گرم اظهارات در مورد تیتر.

[ایالات متحده تعیین چینی عمده رسانه ها به عنوان نهادهای دولتی]

وزارت را متهم کرده بود که این مجله از لحاظ نژادی با استفاده از زبان تبعیض آمیز و توهین به مردم چین است. مجله مسدود شده توسط بزرگ چین, دیوار آتش, معنی مردم می توانند دسترسی به وب سایت خود را بدون نرم افزار آن را به نظر می رسد که آنها در خارج از کشور هستند.

“چین خواستار وال استریت ژورنال تشخیص شدت آن اشتباه را عذرخواهی رسمی و نگه داشتن افراد درگیر پاسخگو” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“اما متاسفانه آنچه که در وال استریت ژورنال انجام داده است تا کنون چیزی جز parrying و dodging مسئولیت خود را. آن است نه صادر عذرخواهی رسمی و نه به ما اطلاع آنچه در آن قصد دارد برای انجام با این افراد درگیر” Geng گفت.

این حرکت توسط پکن به شرح زیر تصمیم گیری توسط ایالات متحده یک روز زودتر به تعیین پنج چینی عمده رسانه ها به عنوان نهادهای دولتی است.

“طرف چینی دسته امور مربوط به خبرنگاران خارجی مطابق با قوانین و مقررات” Geng گفت. “مردم چین نه خوش آمدید کسانی که در رسانه ها صحبت می کنند که به لحاظ نژادی تبعیض آمیز زبان و بدتر تهمت و حمله به چین است.” او اضافه کرد که وزارت امور خارجه محفوظ است حق را به اقدامات بیشتر.

در ماه اوت چین خارج وال استریت ژورنال خبرنگار Chun هان وانگ سنگاپور ملی که تا به حال تحت پوشش سیاست چین در خارج از این مقاله پکن اداره پس از 2014. این بود که در آشکار تلافی گزارش جزئیات اتهامات که پسر عموی رهبر چین چین درگیر شد در پر مخاطره قمار و بالقوه پول شویی در استرالیا.

ادامه مطلب

چین اخراج می کند وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار بیش از پوشش Xi خانواده

ایالات متحده تعیین چینی عمده رسانه ها به عنوان نهادهای دولتی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im