چین در دفاع از خود رسمی همه گیر داده پس از تجدید نظر در ووهان مرگ و میر 50 درصد

ژائو Lijian سخنگوی وزارت خارجه چین تاکید جمعه که این نسخه به هیچ وجه حاکی از coverup است و صرفا بر اساس استاندارد تلاش را به حساب مرگ و میر که قبلا miscounted و یا حذف شدند.

اما رئیس جمهور تهمت توییتی جمعه چین که تعداد آنها حتی بالاتر از مقامات وجود دارد را فاش کرد و گفت: این مرگ و میر می باشد “به مراتب بالاتر از آمریکا و نه حتی نزدیک!”

کشور چین گزارش کرده است در مجموع حدود 83,760 موارد coronavirus و 4,632 مرگ و میر. ایتالیا گزارش شده بسیار بالاتر از نرخ مرگ و میر در میان کسانی که مبتلا به این ویروس با بیش از 172,400 موارد و در اطراف 22,745 مرگ و میر. ایالات متحده گزارش کرده است در اطراف 672,000 موارد و بیش از 33,800 مرگ و میر.

جود Blanchette که منجر چین انجام مطالعات در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: او نمی آن را به عنوان تصادفی است که چین علنا آن تجدید نظر تعداد در یک زمان فوق العاده ای بین المللی شک و تردید بیش از چگونه نسبتا کم تعداد مرگ در مقایسه با دیگر نقاط داغ در سراسر جهان است.

اما او همچنین گفت: این کاملا ممکن است که مانند مقامات در جای دیگر چین است که به دست آوردن اطلاعات جدید در مورد چگونه بسیاری از مرگ و میر قبلا طبقه بندی شده به عنوان علل طبیعی بودند در واقع مربوط به ویروس. حتی در ایالات متحده اختلاف عمده پدید آمده اند بیش از چگونه کشورهای مختلف در حال شمارش و طبقه بندی مرگ و میر افراد مبتلا به این ویروس و کارشناسان می گویند که ایالات متحده تلفات و مورد تعداد احتمالا به طور گسترده ای دست کم گرفت.

چند کشور دیگر نیز تجدید نظر خود را به مرگ و عوارض آنها به عنوان رول کردن روش های جدید برای شمارش مرده در حال گسترش از tallying مرگ و میر بیمارستان نیز از جمله صفحه اصلی مرگ و میر در خانه های سالمندان. تست کمبود و مرگ و میر بیمارانی که قرارداد این ویروس اما همچنین شرایط اساسی باید فقط اضافه شده به سردرگمی بیش از دقیق می شمارد.

“آن را ساده و بی تکلف به فکر می کنم وجود یک درجه سیاسی در جریان” Blanchette گفت: در مورد چین تجدید نظر شده شماره. “اما از سوی دیگر آمار نیست بی معنی در چین وجود دارد و در حال افزایش محدودیت ها چقدر چین می تواند ظروف سرباز یا مسافر با اعداد است.”

تهمت متهم کرده است سازمان بهداشت جهانی از داشتن “تحت فشار قرار دادند چین اطلاعات غلط در مورد ویروس” و او به حالت تعلیق در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان ملل و آژانس این هفته است. آمریکا و متحدان به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار که تصمیم اگر چه دیگر رهبران ابراز شک و تردید است که چین بوده است در آینده در مورد آن شیوع.

در مصاحبه با فایننشال تایمز که منتشر شده پنج شنبه, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: “اجازه نمی بود خیلی ساده و بی تکلف به می گویند [چین] است بسیار بهتر در دست زدن به این.”

“ما نمی دانیم” او گفت:. “وجود دارد به وضوح چیزهایی که اتفاق افتاده است که ما در مورد نمی دانم.”

رو نصب تماس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مردم در اثر این ویروس در استان هوبی چین در بر داشت خود را در یک معمای که در آن شک و تردید مواجه به صورت اولیه آن تعداد مرگ و احتمالا در صورت شک و تردید برای هر گونه تجدید نظر و همچنین Blanchette گفت.

“چین است در یک موقعیت که در آن سر در گم اگر آن را نمی کند, سر در گم اگر آن را ندارد” Blanchette گفت.

ووهان است که در هوبئی استان بازگشایی شد در اوایل این ماه اجازه می دهد ساکنان به ترک شهر برای اولین بار در 76 روز به عنوان طولانی به عنوان آنها به تصویب رسید چک های بهداشتی تایید که آنها نه بیمار و نه تا به حال آنها شده است در معرض ویروس.

مقامات در چین در حال افزایش زنگ بیش از یک رشد تعداد موارد گزارش شده در افرادی که به تازگی وارد این کشور از خارج از کشور. مقامات معرفی دراماتیک جدید محدودیت های خارجی از ورود به کشور با استناد به نگرانی های بیش وارداتی عفونت از دیگر نقاط داغ. چین نیز به تازگی شروع به طبقه بندی افراد بدون علامت که تست مثبت برای این ویروس به طور جداگانه از دیگر موارد است.

تمرکز بر وارد عفونت Blanchette گفت: سیگنال های که حتی اگر این کشور بعد از اصلاح آن مرگ و میر و یا مورد اعداد دوباره چین و حزب کمونیست اتحاد ایجاد یک طرح است که اجازه خواهد داد که پکن برای حفظ روایت است که عفونت های جدید می تواند در عودت و خارجی و “خارج از کنترل خود.”

ریک Noack در برلین کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات