عوارض خواهد بود کاهش از 10 به 5 درصد و یا از 5 به 2.5 درصد در صدها نفر از ایالات متحده آمریکا محصولات شروع Feb. 14, چین, وزارت مالیه گفت. تعرفه ها در اتومبیل های روغن سویا و دیگر محصولات تاریخ به ماه سپتامبر و تا به حال اجرا شده است در پاسخ به تعرفه اضافی ایالات متحده تا به حال اعمال شده در پاییز.

این به طور گسترده ای انتظار می رود حرکت می آید به عنوان چین و فلج coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 28,000 در سرزمین اصلی و کشته شدن بیش از 500. آن را نیز به ارمغان آورده چین قدرتمند صنعت ساخت به وقفه به عنوان محدودیت های مسافرتی یخ در چین نیروی کار و شرکت های بزرگ مانند بوئینگ اپل و نایک شده اند مجبور به بستن کارخانه ها حداقل تا اواسط فوریه. مک دونالد, استارباکس, KFC, Levi Strauss, H & M و سامسونگ را بسته فروشگاه در سراسر چین است. کازینو در ماکائو, بزرگترین قمار در بازار در حال بستن برای دو هفته.

“اخیر کاهش در تعرفه ها است که بیشتر در مورد حاوی آسیب های اقتصادی به چین از coronavirus از آن است که در مورد روابط تجاری بین دو کشور” براد McMillan, Chief Investment Officer برای کشورهای مشترک المنافع مالی شبکه گفت: در تفسیر پنج شنبه. “همراه با حرکت های اخیر توسط PBOC برای تزریق پول به محافظت از خود را در بازار این است که در مدیریت خطر است.”

چین پیشرو در جهان مصرف کننده نفت این کشور و مستند به ارسال امواج شوک از طریق نفت خام در بازارهای. قیمت نفت خام برنت, قیمت آمار یک سال اخیر در اوایل این هفته و BP هشدار داده است که ویروس می تواند به کاهش تقاضای جهانی نفت به میزان 80 درصد در این سال است. اوپک و متحدان آن شده اند جلسه به بحث در مورد تولید نفت در صورت کاهش تقاضا است.

حتی اگر ویروس موجود است به زودی اقتصاددانان پیش بینی می کنند چین نرخ رشد را بین 3 و 4 درصد در این سه ماهه.

“کاهش تعرفه و واردات بیشتر مواد غذایی از ایالات متحده باعث می شود بسیاری از حس برای چینی ها. دولت چین مواجه شده است و تعداد وطنی مشکلات عمده یک شیوع کروناویروس گفت:” اد Yardeni رئیس جمهور Yardeni پژوهش است. “آنها به وضوح نیاز به واردات بیشتر مواد غذایی است. این اپیدمی آنفولانزای خوکی در سال گذشته خود را نابود گوشت خوک عرضه است. در حال حاضر شواهدی وجود دارد خود مرغ ها رو به یک ویروس. آنها نیاز به مواد غذایی ما است. تورم مواد غذایی سر به فلک کشیده است در چین. همچنین وجود داشته است اختلال در سیستم حمل و نقل بیشتر پیچیده از عرضه مواد غذایی.”

چین وزارت کشاورزی و امور روستایی اعلام کرد شیوع بسیار بیماری زا ویروس H5N1 که محو 4,500 پرندگان در یک مرغداری در استان هونان در اوایل این هفته. سازمان جهانی بهداشت گفت: ویروس “نیست آلوده کردن انسان به راحتی” است و فرد-به-فرد گسترش غیر معمول است. اما H5N1 ترکیبات خطرات چین در صنعت طیور به عنوان coronavirus ساخته شده است آن را دشوار برای کشاورزان برای دریافت خوراک مرغ. هوبئی مرغداران گفت: آنها “بسیار ناراحت” در مورد وضعیت در نامه ای به چین, حیوانات, کشاورزی, انجمن در هفته گذشته.

کارشناسان تردید دارند در مورد چین توانایی برای ارائه اضافی $200 میلیارد دلار در آمریکا خرید آن است که قرار است به و احتمال باریک به نظر می رسد با توجه به شیوع. اما این پیمان شامل یک فاجعه بند که اجازه می دهد تا برای برخی از نرمی در این رویداد از یک بحران مانند coronavirus. این ایالات متحده است که میله میله به دنبال کت و شلوار و کاهش تعرفه ها در برخی از واردات چین از 15 درصد به 7.5 درصد نیز در فوریه. 14.

در مصاحبه با فاکس کسب و کار در اوایل این هفته در کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow اذعان کرد که شیوع بیماری می تواند تاخیر در چین خرید. اما او گفت که این اثر بر روی اقتصاد آمریکا خواهد بود جزئی.

“ما فقط در تلاش برای کمک به چین در حال حاضر” Kudlow روز سه شنبه گفت. “این نمی شود که یک معامله بزرگ برای ما است.”

چین موافقت کرده است برای خرید اضافی $76.7 میلیارد دلار در ایالات متحده کالا و خدمات در سال اول از قرارداد — 41 درصد پرش از $187.5 میلیارد آن را صرف در سال 2017, با توجه به دفتر نماینده تجاری ایالات متحده. چینی توافق کرده اند که به اهداف دلار برای خدمات و همچنین به عنوان برای مزرعه کالا و انرژی و محصولات و کالاهای تولید شده. جدید فروش برای کشاورزان آمریکایی به تنهایی و انتظار می رود که نزدیک به 40 میلیارد دلار در سال اول از 24 میلیارد دلار.

ایالات متحده کشاورزی منشی سانی Perdue روز چهارشنبه گفت که ایالات متحده باید بیمار با چین اگر این مبارزات به این اهداف در میان شیوع رویترز گزارش داد.

“اگر آنها واقعا تلاش و آن را واقعا فقط ضربات اقتصاد از آب و سپس ما را به درک که” پردو گفت: در صحبت با خبرنگاران در گاو کنوانسیون در تگزاس است.”

کشاورزان در میان کسانی که در سخت ترین ضربه از جنگ تجارت و دولت ایالات متحده در تلاش است برای جلوگیری از ضرر و زیان با حدود 28 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ، آمریکایی مزرعه ورشکستگی شروع به پریدن کرد 20 درصد در سال 2019 طی هشت سال اخیر با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان از آمریکا Farm Bureau.

داده های تازه وزارت بازرگانی آمریکا در روز چهارشنبه نشان داد که تراز تجاری ایالات متحده با چین محدود در سال 2019 برای اولین بار در سه سال به عنوان هر دو ملت سیلی تعرفه های صدها میلیارد دلار ارزش واردات است. کسری با چین کاهش یافت $73.9 میلیارد دلار 345.6 میلیارد سال گذشته است.

“چین امیدوار است که هر دو طرف را رعایت موافقت نامه های دو جانبه و تلاش برای اجرای مقررات مربوط به طوری که ما می تواند افزایش اعتماد به نفس بازار, ترویج تجارت دو جانبه و روابط جهانی رشد اقتصادی” در چین شورای دولتی تعرفه کمیسیون در بیانیه ای گفت.

نشانه ای از د تشدید برداشته بازارهای خارج از کشور با هانگ سنگ در هنگ کنگ شاخص بسته 2.5 درصد و در اروپا معیار Stoxx 600 شاخص در مسیر خود را برای بهترین هفته معاملاتی پس از سال 2016. اما وال استریت است که در یک قطره اشک تمام هفته به نظر می رسید به شانه با میانگین صنعتی داو جونز در اوایل معاملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im