چین می تواند خرید بسیار کمتر از ایالات متحده, مزارع از, پیش بینی وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زنند نشان می دهد

اما این مقدار هنوز هم پاییز به مراتب کمتر از آنچه که مقامات کاخ سفید گفت: محل را بر اساس اخیرا اعلام کرد: “فاز یک” معامله تجارت با چین. مقامات کاخ سفید گفته اند که صادرات محصولات کشاورزی به چین خواهد بود بین $40 میلیارد و 50 میلیارد دلار در دو سال آینده. سال گذشته زمانی که او امیدوار تجارت معامله خواهد منجر به یک افزایش بزرگ در خرید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشاورزان برای خرید “زمین” و “بزرگتر تراکتور.”

نظرات ساخته شد در وزارتخانه کشاورزی چشم انداز فروم. در یک کنفرانس خبری بعد در رویداد های غذایی سانی Perdue گفت که اجرای چین خرید تعهدات در ایران باقی مانده نگرانی و متغیرهای coronavirus شیوع ساخته شده پیش بینی دشوار است. جهان آینده کشاورزی عرضه و تقاضا به تخمین های بینی را شامل نمی شود “فاز یک” چین خرید تعهدات جوهانسون گفته است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده در انتخابات گفت: آن را نمی تواند پاک کردن چقدر ایالات متحده مزرعه محصول چین خواهد شد و در نهایت خرید این سال است.

اطلاعات بیشتر در مورد چینی کشاورزی خرید تعهدات در “فاز یک” بودند نسبتا خاص: چین برای اطمینان از خرید اضافی ایالات متحده آمریکا محصولات کشاورزی با 32 میلیارد دلار بیش از دو سال $12.5 میلیارد دلار در سال 2020 بیش از سال 2017 شروع مطالعه از 24 میلیارد دلار و $19.5 میلیارد دلار بیش از آن است که ابتدا در سال 2021. به این معنی کل کشاورزی و غذاهای دریایی-صادرات به چین در سال 2020 خواهد بود $36.5 میلیارد دلار و تا $43.5 میلیارد دلار در سال 2021.

“سوال ما این است چرا اعداد نیست تطبیق تا” جوهانسون گفت: روز شنبه از طریق تلفن. “زمانی که وزیر [Perdue] خواسته بود این سوال گفت: ما نه فقط در نظر گرفتن اضافی $30 میلیارد و چسباندن آن به یک چینی صادرات number.'”

برخی از اختلاف او گفت: تفاوت است بین یک سال و یک سال مالی — معنی اکتبر نوامبر و دسامبر اعداد شامل نمی شد در این طرح است.

“معنا است که ما انتظار آن سه ماه به پر کردن این فاصله?” جوهانسون پرسید. “تحلیل گران ما به دنبال در بازار و به دنبال در کتاب: آنچه که در چین تقاضا ؟ …. شغل من این است که اگر بخواهید آن امکان پذیر است که آنها با این تعهدات است.”

چشمگیر وجود دارد متغیرها و گمنام مانند ثبت محصول برداشت در برزیل و اثرات covid-19 ویروس. ویرانگر شیوع تب خوکی آفریقایی در سال گذشته که به کشته شدن بیش از یک چهارم از چین و کل گله به معنای آمریکایی گوشت خوک آماده است به صادرات بسیاری از محصولات برای دیدار با تقاضا است. اما شیوع کروناویروس می تواند فرضا که جوهانسون گفت.

“کروناویروس است کاهش یک چهارم رشد اقتصادی,” او گفت:. “فرض ما این است که شیوع این بیماری در جریان است به تصویب و رشد خود را پاسخ خواهد داد, در, دوم, سوم و چهارم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به اعمال تعرفه روی واردات چین به دلیل به گفته او عمده تعادل تجارت بین دو کشور ادعا که چین نیاز به واردات بیشتر از ایالات متحده, محصولات ویژه از کشاورزان است. چین انتقام با بالا بردن تعرفه ها در ایالات متحده محصولات کشاورزی و بسیاری از کشاورزان گفت: آنها در تیراندازی گرفتار. مزرعه ورشکستگی افزایش یافته و قیمت کالاها کاهش یافت, ساخت, درد حتی حاد تر. مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز دو میلیارد دلار کمک مالی برای کشاورزان در تلاش برای سعی کنید به آدرس نگرانی های, اما او همچنین گفت: اخیر معامله تجارت با چین حرکت می کند به طور چشمگیری بهبود معیشت خود را.

به طور گسترده تر جوهانسون گفت که کل ایالات متحده صادرات محصولات کشاورزی باید به $139.5 میلیارد دلار در سال 2020 تا 4 میلیارد دلار از 2019 تا حد زیادی در قدرت موافقت نامه های تجارت با مکزیک و کانادا و ژاپن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>