ما را دنبال کنید و به روز رسانی: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد رمان coronavirus شیوع بهداشت عمومی اورژانس و وزارت امور خارجه اوج آن سفر مشورتی برای چین به سطح 4: سفر نیست با توجه به شیوع ویروس.

مقامات بهداشت فدرال تایید وجود دارد 11 متحده موارد coronavirusبا یک زن و شوهر از مرکزی کالیفرنیا سقوط بیمار پس از سفر به چین هوبئی.

شما در انزوا و یا قرنطینه به دلیل coronavirus? ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را.

نقشه برداری از گسترش این کروناویروس جدید: ایالات متحده, آلمان, سریلانکا, فرانسه, کامبوج و فیلیپین و هند و تایلند و ژاپن و تایوان و نپال و دلار هنگ کنگ, سنگاپور, امارات متحده عربی کانادا و ویتنام و ماکائو و کره جنوبی باید همه موارد تایید شده از عفونت است.

ممنوعیت خروج از کشور تمدید شد در مرکزی چین برای قرار دادن بیش از 50 میلیون نفر به طور موثر در محلی مستندات. با وجود اقدامات بی سابقه کارشناسان نمی تواند در عین حال می گویند که آیا این تلاش ها شامل عفونت است.

چه coronavirus و چگونه آن را گسترش? Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که اثرات از محدوده باعث سرماخوردگی به تحریک بسیار جدی تر بیماری ها مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de