Esteban فلیکس AP

سربازان گشت زنی در یکی از خیابان های سانتیاگو, شیلی, در روز شنبه برای اجرای قرنطینه.

SANTIAGO, شیلی — مقامات دولتی گفت: آنها را به حرکت به جلو با برنامه های به مسئله اول جهان “ایمنی گذرنامه” کارت است که اجازه می دهد افرادی که بهبود از coronavirus به بازگشت به کار بیش از نگرانی از پزشکان که هشدار داده که بسیار مورد covid-19 ایمنی ناشناخته باقی مانده است.

پائولا Daza یک وزارتخانه در شیلی سلامت وزارت بهداشت گفت: بیش از 4,600 مردم بهبود یافته اند از این ویروس در حال حاضر خواهد شد واجد شرایط برای دریافت فیزیکی یا دیجیتال کارت. دارندگان خواهد بود معاف از قرنطينه و محدودیت های دیگر.

متقاضیان دیگر ممکن است آزمایش برای حضور آنتی بادی برای تعیین واجد شرایط بودن. جزئیات پراکنده شده اند اما مقامات قول داده اند که یک توده تست طرح می گویند و کارت صادر خواهد شد به مردم با یک “احتمال بسیار زیاد” بودن noncontagious.

[Coronavirus لرز تظاهرات از شیلی به دلار هنگ کنگ به عراق و مجبور کردن فعالان به نوآوری]

“این دقیقا آنها که می تواند کمک به جامعه فوق العاده, از آنجا که آنها در حال حاضر یک خطر” وزیر بهداشت Jaime منلیچ گفت: در اعلام کارت در هفته گذشته.

اما منتقدان هشدار در برابر حرکت بیش از حد به سرعت.

“جدی وجود دارد شک و تردید بیش از وجود ایمنی طولانی مدت به این ویروس وجود دارد بدون مشورت با شیلی ایمنی جامعه قبل از این اقدام اعلام شد” گفت: کریستبل Cuadrado از ویژگی های وزیر بهداشت و درمان سیاست و مطالعات با شیلی پزشکی اتحادیه. “ما را بر نام دولت به ارزیابی مجدد سیاست و شامل کارشناسان در بحث قبل از اجرای این طرح است.”

مارتین Bernetti

خبرگزاری گتی ایماژ

یک سرباز و یک افسر پلیس متوقف و راننده در یک ایست بازرسی در سانتیاگو هفته گذشته است.

شیلی که آزمایش قرار گرفته است و مردم بیش از هر کشور دیگر در آمریکای لاتین گزارش شده بیش از 10,500 موارد covid-19 و 139 مرگ و میر. رئیس جمهور Sebastián Piñera ماه گذشته اعلام وضعیت فاجعه وجود دارد در حال حاضر در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد هر شب قرنطينه در بخش های زیادی از پایتخت و دیگر مناطق و بزرگراه های بازرسی برای محدود کردن سفر است.

دولت در نظر بیماران به دیگر مسری 14 روز پس از حاد علائم ثبت شده است و یا در موارد جدی تر پس از آنها از بیمارستان مرخص شده. برای کسانی که با تضعیف سیستم ایمنی بدن آن را 28 روز است.

دانشمندان در مورد قابلیت اطمینان از آنتی بادی آزمایش و دوام ایمنی. کره جنوبی مرکز کنترل بیماری ها اعلام کرد که 141 بیماران آزمایش مثبت بعد از آنها به نظر می رسد به بهبود است.

[Coronavirus شیوع بیماری در مکزیک بیمارستان ها را افزایش زنگ تظاهرات]

مقامات شیلی اعلام کرد در هفته گذشته آنها را راه اندازی کارت برنامه در روز دوشنبه. آنها پس از تاخیر در اجرای تا اواخر این هفته اجازه می دهد تا امکان سنجی نهایی چک.

Piñera دولت هشدار داده است که بدترین شیوع در اینجا این است که هنوز به آمده است. موج اولیه از مواردی است که انتظار می رود به اوج در مه; موج دوم ممکن است در ماه ژوئن. رویکرد نیمکره جنوبی زمستان فصل آنفولانزا است که انتظار می رود بیشتر فشار این کشور در حال حاضر سبب سلامت سیستم.

هنوز مقامات را تحت فشار قرار دادند برای بازگشت به حالت عادی ارسال کارکنان دولت به دفاتر دوشنبه و کاهش برخی از محدودیت در حرکت است.

Esteban فلیکس

AP

کم خطر زندانی برگ های ملی ندامتگاه در سانتیاگو در روز شنبه تحت مبادلهای کلی عفو.

کارت برنامه به ارمغان آورده اضافی نگرانی: افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است قادر به مبارزه با این ویروس آلوده خواهد خود را به سرعت خود را به بازگشت به کار و یا که یک بازار سیاه برای این کارت می تواند به توسعه.

شیلی پزشکی اتحادیه می گوید: این طرح می تواند منجر به تبعیض به عنوان کارفرمایان ترجیح می دهد به cardholders.

سازمان بهداشت جهانی نگه داشته است فاصله آن از بحث بر سر ایمنی و صدور گواهینامه اما کشورها از جمله آلمان و ایتالیا و بریتانیا در نظر گرفته اند این ایده.

ایالات متحده نیز وزن ایده با توجه به بیماری های عفونی رئیس Anthony S. Fauci اما او خواست احتیاط در مورد تکیه بر آنتی بادی آزمایش.

[پرو در زمان اوایل اقدامات تهاجمی علیه coronavirus. آن را هنوز هم رنج می برند یکی از امریکا بزرگترین شیوع است.]

Rifat Atun استاد جهانی نظام سلامت در دانشگاه هاروارد است که توصیه می شود در سیاست های بهداشتی در شیلی بیش از 25 سال می گوید: تلاش خواهد شد عملکرد اطلاعات مهم است.

“تست برای آنتی بادی را به ما اطلاعاتی ارزشمند بر روی تعدادی از افرادی که آلوده شده اند و که در آن نقاط داغ هستند” گفت: “با این اطلاعات سیاست ها و محدودیت های پس از آن می تواند در معرفی هدفمند صورت کنترل شده.”

“از نظر استراتژی خروج از تعویض بازی خواهد بود یک واکسن” او گفت:. “اما که ممکن است قبل از پایان سال حتی با توجه به خوش بینانه ترین سناریو. در صورت عدم تایید درمان یا واکسن اقداماتی که مدیریت همه گیر ممکن است بهترین ما می توانیم انجام دهیم.”

ادامه مطلب

در حال حاضر به پیوستن به مبارزه با کروناویروس: جهان شورشی کارتل های مواد مخدر و باندهای

Coronavirus برخورد با آمریکای لاتین, خدمتکار, فرهنگ — گاهی اوقات با نتایج مرگبار

کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات